برادران وارنر دیسکاوری علیرغم موفقیت اسپین آف Game of Thrones • TechCrunch انتظارات را در سه ماهه سوم از دست داد

برادران وارنر دیسکاوری علیرغم موفقیت اسپین آف Game of Thrones • TechCrunch انتظارات را در سه ماهه سوم از دست داد

برادران وارنر دیسکاوری (WBD) امروز بعدازظهر درآمدهای سه ماهه مالی خود را گزارش کرد – آخرین مورد قبل از راه اندازی سرویس پخش جدید شرکت در سال آینده که محتوای HBO Max و Discovery+ را ترکیب می کند.

با گزارش نتفلیکس نتایج مناسب سه ماهه سوم، بازار احتمالاً انتظار فعالیت خوبی برای WBD داشت. با این حال، واضح است که این شرکت شکست خورده است. HBO، HBO Max و Discovery+ سه ماهه سوم را با مجموع 2.8 میلیون مشترک جهانی به پایان رساندند که در مقایسه با 92.1 میلیون مشترک در سه ماهه دوم، مجموع مشترکان را به 94.9 میلیون رساند. با این حال، وال استریت انتظار داشت که به طور خالص 3.27 میلیون مشترک اضافه شود.

سه ماهه گذشته، این شرکت از دست دادن 300000 مشترک داخلی خبر داد که مجموع آن را به 53 میلیون نفر رساند. مجموع جدید 53.5 میلیون مشترک داخلی است.

سهام WBD نسبت به سال گذشته 49 درصد کاهش یافته است.

تحلیلگران از نظر درآمد خوشایند بودند و انتظار 10.51 میلیارد دلار را داشتند که 233.6 درصد رشد سالانه را نشان می داد. WBD به شدت انتظارات را از دست داد و در مجموع 9.82 میلیارد دلار گزارش کرد.

پس از گزارش زیان خالص 3.4 میلیون دلاری در سه ماهه دوم، ضرر خالص 2.4 میلیون دلاری WBD در این سه ماهه چندان بد نیست – حدس می زنیم.

به طور کلی، WBD دارای بدهی ناخالص حدود 50.4 میلیارد دلار است. این یک بهبود امیدوارکننده نسبت به بدهی قبلی 53 میلیارد دلاری است. این شرکت اعلام کرد که می خواهد 3 میلیارد دلار از هزینه های خود را طی دو سال آینده کاهش دهد.

WBD تلاش‌های خود را برای بازسازی، از جمله لغو عناوین HBO Max و کاهش نیروی کار، افزایش داده است. اخیراً، 14 درصد از کارکنانی که زیر نظر مدیر ارشد محتوای HBO و HBO Max، کیسی بلویز کار می کردند، اخراج شدند.

دیوید زاسلاو، مدیرعامل این شرکت در نامه امروز خود گفت: «در حالی که هنوز کار زیادی برای انجام دادن داریم و تصمیمات سختی وجود دارد که هنوز باید گرفته شود، ما به فرصتی که در اختیار داریم کاملاً مطمئن هستیم.

از طرف دیگر، سریال اسپین‌آف بازی تاج و تخت شبکه HBO، House of the Dragon، تعداد بیننده‌ای را به خود اختصاص داد. این سریال 10 میلیون بیننده داشت و قسمت پایانی آن 9.3 میلیون نفر. این شرکت در نامه خود به سهامداران اعلام کرد که کل سریال به طور کلی حدود 29 میلیون بیننده در ایالات متحده داشته است. احتمالاً به همین دلیل است که House of the Dragon فصل دوم دارد و شش اسپین آف دیگر نیز در دست ساخت است.

این شرکت همچنین دیروز اعلام کرد که با پلتفرم NFT Nifty برای راه اندازی NFT های «بازی تاج و تخت» برای طرفداران به منظور جمع آوری آواتارهای سفارشی با الهام از شخصیت ها، اسلحه ها، همراهان، تجهیزات و موارد دیگر از این سری همکاری کرده است. این یک هفته پس از برادران وارنر اتفاق می افتد. NFTs «ارباب حلقه‌ها» را راه‌اندازی کرد، فرنچایز محبوب دیگری که احتمالاً به درآمدزایی شرکت کمک می‌کند.

همچنین، Zaslav با استخدام اخیر جیمز گان و پیتر سافران به عنوان رئیس مشترک و مدیرعامل استودیو دی سی، حرکت هوشمندانه ای انجام داد. گان یک کارگردان برتر در این صنعت است، با هزاران عنوان ابرقهرمانی چشمگیر. سافران همچنین یک مکمل عالی برای استودیو خواهد بود، زیرا او «شزم» و «آکوامن» را تهیه کرده است.

پس از سال‌ها همکاری در مارول دیزنی، گان به برادران وارنر نقل مکان کرد. DC Entertainment یک لحظه تعیین کننده برای شرکت است. به علاوه، پس از خبر بسیار ناامیدکننده ای که «بت گرل» کنسل شده است، زاسلاو باید سخت کار کند تا طرفداران دی سی را به سمت خود بازگرداند.