منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • بایننس می‌گوید پس از اینکه رقیب کوچک‌تر به «نقض نقدینگی» دچار شود، FTX می‌خرد • TechCrunch

بایننس می‌گوید پس از اینکه رقیب کوچک‌تر به «نقض نقدینگی» دچار شود، FTX می‌خرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بایننس می‌گوید پس از اینکه رقیب کوچک‌تر به «نقض نقدینگی» دچار شود، FTX می‌خرد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

امروز داشتیم یاد می گرفتیم که ماستودون چیست، پس وقت آن است آماندامطالب «راهنمای مبتدیان Mastodon» تقریباً کامل است.

آن را بخوانید و سپس ما را در Mastodon پیدا کنید. اگر می توانید – این یک چالش دیگر است. ما به مهارت‌های سایبری شما اعتماد داریم، اما در اینجا یک نکته وجود دارد: ما هر دو در Mastodon.Social هستیم. – کریستین و حاجی.

3 تاپ برتر TechCrunch

 • این سورپرایز از زنجیره خارج شد!: بایننس امروز در یک چرخش غافلگیرکننده قصد خود را برای تصاحب FTX در اقدامی اعلام کرد که برخی از “فروپاشی های نقدینگی” را که سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX در مورد آن توئیت کرده بود، پاک می کند. مانیش گزارش ها. این امر پس از آن صورت می گیرد که بنیانگذاران این دو شرکت اخیراً با یکدیگر اختلاف نظر داشتند. (اطلاعات بیشتر در مورد آن در Big Tech Inc. در زیر).
 • پهن می کنم، پهن می کنم: در سرزمین TechCrunch+، بکا در مورد کاری که جان فولی یکی از بنیانگذاران پلوتن انجام می دهد می نویسد. ظاهراً او «حالا مردی روی فرش است». همچنین، همانطور که بکا اشاره می‌کند، شرکت جدید او، ارنستا، نمونه دیگری از سرمایه‌گذاری خطرپذیر بر روی افرادی است که می‌شناختند، حتی اگر آخرین شرکت آنها در برخی موارد شکست خورده باشد.
 • لیستی که هر روز تغییر می کند: سلام کاربران توییتر، آیا در Team Verify هستید یا Team Leave My Stuff Alone؟ هر دو راه، ایوان دارای لیستی از ویژگی هایی است که ایلان ماسک قول داده است در توییتر بیاورد.

استارت آپ ها و VC ها

اگرچه استارت‌آپ‌های فین‌تک لحظه‌ای را تجربه می‌کنند که نوبت به کاهش معاملات سرمایه‌گذاری خطرپذیر و اخراج‌ها می‌رسد، Quona Capital، یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر که در بازارهای نوظهور سرمایه‌گذاری می‌کند که شمول مالی را تسریع می‌کنند، دریافت که هنوز اشتها برای شرکت‌های فین‌تک وجود دارد. کریستین گزارش ها. این شرکت یک تعهد سرمایه 332 میلیون دلاری را برای Fund III خود، که بر شمول مالی متمرکز است، نهایی کرده است.

همچنین از کریستین امروز (علاوه بر کارمند معمولی خبرنامه Daily Crunch، او یک دستگاه پست نویسی است!) قطعه ای برای Doola است، شرکتی که به بنیانگذاران جهانی کمک می کند تا یک شرکت با مسئولیت محدود در ایالات متحده راه اندازی کنند، حتی بدون شماره تامین اجتماعی. این شرکت کمتر از یک سال پس از جمع آوری 3 میلیون دلار سرمایه اولیه، 8 میلیون دلار سرمایه جذب کرد.

یک مشت دیگر چون شما را دوست داریم:

در اینجا شرح مختصری از شکست Binance و FTX آورده شده است

تصویری از مشاجره دو تاجر با مگافون در تلفن همراه.

اعتبار تصویر: ونجین چن (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

امروز فهمیدیم که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در حال نجات سومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان است. اما چرا؟

در توضیح مفصل، ژاکلین ملینک در مورد اینکه چگونه گزارش CoinDesk پنجشنبه گذشته در مورد شرکت معاملات ارزهای دیجیتال Alameda Research باعث شد بایننس کوهی از توکن‌ها را نقد کند که بسیاری از وام‌های Alameda را تضمین می‌کردند، نوشت.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

همانطور که در بالا وعده داده شد، ژاکلین به برخی از چیزهایی که در FTX می گذرد عمیق تر می پردازد، از جمله اینکه برداشت صرافی های کریپتو کند به نظر می رسید. و اینکه مالک بالقوه جدید آن، بایننس، «به آرامی میلیاردها دارایی خود را در توکن اصلی FTX، FTT، خارج خواهد کرد». اوه، شما دو نفر!

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

 • چه کسی یک بازی چیزهای بی اهمیت جدید دارد؟: این نتفلیکس است! سرویس استریم در حال تلاش برای یک بازی چیزهای بی اهمیت جدید است – سرمایه گذاری Trivia Quest آن را به خاطر دارید؟ New یک تجربه چیزهای بی اهمیت تعاملی به نام “Triviaverse” است. لورن باز هم هست.
 • ویدئو، ایمیل، تقویم: زوم ایمیل و تقویم را به مجموعه ویژگی های خود اضافه می کند، حرکت دهید رون گزارش‌ها در حال حاضر مسیر انتخابی آن است زیرا این شرکت به دنبال گسترش پیشنهادات خود است.
 • پایین رفتن: روبن لای، رهبر مالی Grab، قصد دارد تا پایان سال شرکت را ترک کند، کاترین نوشتن.
 • یک کشور است، یک کشور ثالث، یعنی: تاجران شخص ثالث در هند اکنون می توانند قدرت لجستیکی مانند آمازون را به لطف غول تحویل کالا به روی آنها داشته باشند. مانیش نوشتن.
 • هرگز نگو که جا مانده ای: محققان اتحادیه اروپا اکنون قصد دارند بیشتر در مورد پیشنهاد 68.7 میلیارد دلاری مایکروسافت برای خرید اکتیویژن و آنچه که می تواند برای رقابت معنی دارد، تحقیق کنند. ناتاشا ال گزارش ها.