منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • “باند فرودگاه کامل” یک افسانه است، درست است؟ • TechCrunch

“باند فرودگاه کامل” یک افسانه است، درست است؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
"باند فرودگاه کامل" یک افسانه است، درست است؟ • TechCrunch

وقتی او می آید برای مشاوره، فناوری استانداردسازی را دوست دارد. معمولاً به استارت‌آپ‌ها گفته می‌شود که معیارهای خاصی برای دستیابی به آن، ضرب‌الاجل‌هایی که باید انجام شوند، برنامه‌هایی برای اندازه‌گیری وجود دارد.

مثال‌ها فراوان است: در اینجا مقدار ایده‌آل پول برای افزایش دور سری A شما آمده است. در اینجا چند کارمند باید قبل از استخدام آن مدیر عامل داشته باشید. در اینجا آمده است که در چه مرحله ای باید مشاور حقوقی استخدام کرد. و اخیراً، در اینجا آمده است که اگر نتوانید به بودجه بیشتری دسترسی پیدا کنید، چند درصد از کارکنان خود را باید کاهش دهید.

(پاسخ 20% از کارکنان است، بسته به اینکه از چه کسی بپرسید).

پاسخی برای برخی از این جملات رایج وجود دارد: استارت آپ ها پیچیده هستند و مطمئناً یک اندازه برای همه مناسب نیست. اما همچنان، این استانداردهای استارت آپی به هدایت شرکت ها در مسیر درست کمک می کنند و در نهایت به وضعیت موجود تبدیل می شوند.

به همین دلیل است که وقتی کارآفرین پل گراهام، یکی از بنیانگذاران Y Combinator، پیشنهاد کرد که او استارتاپ هایی را می بیند که سابقه 20 ساله دارند به لطف جمع آوری کمک های مالی عظیم در سال 2021، ذهن من را متحیر کرد. آیا توصیه کلی این نیست که استارتاپ ها باید سه سال تجربه داشته باشند؟ و اگر در یک بازار صعودی تر باشیم، 18 ماه؟

واکنش تاخیری من به آن توییت اوت به کنار، بیایید در مورد آهنگ صحبت کنیم. همانطور که از عنوان این مقاله می‌توانید متوجه شوید، فکر می‌کنم طول باند فرودگاه ایده‌آل یک افسانه است – در کنار دیگر اسطوره‌های استارت‌آپ مانند پول بیشتر برابر با رشد بیشتر است. در پایان این مقاله، ممکن است موافق باشید.