منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • باشد که همه ما برای همیشه #RatVerified باشیم • TechCrunch

باشد که همه ما برای همیشه #RatVerified باشیم • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
باشد که همه ما برای همیشه #RatVerified باشیم • TechCrunch

من به ندرت نام نمایشی توییتر خود را به‌روزرسانی می‌کنم، به جز زمانی که در تعطیلات هستم و می‌خواهم به مردم هشدار دهم که اگر به من ایمیل بزنید، یا آن را نمی‌بینم یا از اینکه درباره NFT به من ایمیل ارسال کرده‌اید، بسیار اذیت خواهم شد. اما من متقاعد شدم که توسط الکس کوهن، یک پسر اینترنتی بامزه که از زمان فیس‌بوک، زیبایی‌شناسی پست، و «جب» با او برخورد داشته‌ام، چند شکلک به نام خود اضافه کنم. موزیکال.”

اگر بتوانم یک موش مجانی کنار اسمم بگذارم، چرا باید ۸ دلار برای گرفتن چک آبی بپردازم؟» کوهن هفته گذشته توییت کرد. من از همه می‌خواهم که در ایستادگی به من بپیوندند #Rat Verified

برای تبدیل شدن به “رت تایید شده”، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام نمایشی توییتر خود را ویرایش کنید و یک شکلک موش اضافه کنید. همین. انجامش بده شما قبلا برای موش بررسی شده اید. توییت کوهن آنقدر در فضای مجازی منتشر شد که حتی به توییت TechCrunch هم رسید الکس ویلهلم، که آنقدر از این گوشه از اینترنت عجیب و غریب جدا شده است که یک بار مجبور شدم «جاودانه من» را برایش توضیح دهم. هشتگ #RatVerified حتی مورد توجه قرار گرفت شماره یک در لیست موضوعات پرطرفدار توییتر در ایالات متحده.

البته کوهن ایده احمقانه مالک جدید توییتر ایلان ماسک مبنی بر گرفتن 8 دلار در ماه از کاربران برای تأیید را مسخره کرد، که قبلاً به یک آشفتگی آشفته تبدیل شده است. اما از آنجایی که جعل هویت با ظهور نوع چک آبی «من به ایلان 8 دلار پرداخت کردم» – که شبیه چک آبی «من یک شخصیت عمومی هستم» است – در حال حاضر توییتر به کاربران تأیید شده اجازه نمی دهد نام کاربری خود را تغییر دهید

حتی گربه دوجا که نام نمایشی خود را به «کریسمس» تغییر داده بود، این کار را کرد نماز خواندن با احمق اصلی تا او را از ضیافت ابدی رها کند.

کل این عرضه یک آشفتگی بود – #tbt تا دیروز که TechCrunch به طور رسمی توسط Grey Check در حدود دو ساعت تأیید شد. و اکنون در نتیجه آنچه که قرار بود یک وقفه زودگذر اینترنتی باشد، اکنون کمی دائمی تر شده است. باشد که دوست موش کوچک من همیشه موفق باشد.