منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایکوما یک موتورسیکلت برقی به سبک ترانسفورماتور به اندازه چمدان را به نمایش می گذارد • TechCrunch

ایکوما یک موتورسیکلت برقی به سبک ترانسفورماتور به اندازه چمدان را به نمایش می گذارد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایکوما یک موتورسیکلت برقی به سبک ترانسفورماتور به اندازه چمدان را به نمایش می گذارد • TechCrunch

ایکوما یک موتورسیکلت برقی به سبک ترانسفورماتور به اندازه چمدان را به نمایش می گذارد • TechCrunch

دوچرخه تاتامال ایکوما در عرض چند ثانیه از یک مربع به اندازه چمدان به یک موتورسیکلت الکتریکی کوچک تبدیل می شود. آن را به مدت سه ساعت شارژ کنید و حدود 18 مایل خواهید داشت. قیمت 4000 دلار است که آن را در محدوده اسکوترهای برقی بسیار پیشرفته (مانند آپولو پرو) بدون مزایای قابل حمل قرار می دهد. بسیار کنجکاو خواهد بود که ببینیم آیا مخاطبی پیدا می کند یا خیر، و اگر چنین است، آن مخاطب چه کسی می تواند باشد.

به عنوان یک موتورسوار مشتاق، خودم را کمی گیج می کنم. با وزن 110 پوندی، فوق‌العاده سنگین است و شما آن را در قطار سوار نمی‌کنید یا آن را در صندوق عقب خودرو نمی‌اندازید. چرخ‌های کوچک 10 اینچی دارد که بهتر از برخی از اسکوترهای جایگزین است، اما در جاده‌های پر چاله زمان خوبی نخواهید داشت. این شرکت می گوید که این دوچرخه هنوز در دست توسعه است و در اواخر سال جاری به طور مناسب در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

حداکثر سرعت این دوچرخه 40 کیلومتر در ساعت (25 مایل در ساعت) است و توسط یک موتور 600 وات (حداکثر توان 2000 وات)، با یک باتری 12 آمپر ساعتی و 51 ولت تغذیه می شود. این دوچرخه همچنین دارای یک خروجی USB و (اختیاری) AC است، بنابراین می‌توانید از آن برای برق رسانی به دستگاه‌های دیگر استفاده کنید – تلفن خود را شارژ کنید، لپ‌تاپ خود را روشن کنید، یا مخلوط‌کن مارگاریتا را به عنوان آخرین راه حل اجرا کنید.

به طور کلی، به نظر می رسد که موتورسیکلت برقی کمی مطمئن نیست که برای چیست یا چه کسی به آن نیاز دارد. شیک به نظر می رسد، اما در هنگام سوار شدن به آن بسیار احمقانه به نظر خواهید رسید، و به نظر نمی رسد در مقایسه با برخی از گزینه های موجود، دارای مشخصات رقابتی یا قیمت مناسبی باشد.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید