منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • این مرد را بارگذاری کنید! (یک سگ ارواح جدید به نام گروارد وجود دارد) • TechCrunch

این مرد را بارگذاری کنید! (یک سگ ارواح جدید به نام گروارد وجود دارد) • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
این مرد را بارگذاری کنید! (یک سگ ارواح جدید به نام گروارد وجود دارد) • TechCrunch

من نمی توانم هر بار که یک پوکمون جدید اعلام می شود، یک پست جدید TechCrunch dot com بنویسم. من از روی Bellibolt پریدم، پوکمون قورباغه الکتریکی که از شکم بزرگش انرژی تولید می کند. اما می دانید چه چیزی حتی بهتر از پوکمون شریک یک رهبر باشگاه در VTuber چیست؟ خاکستری. بنابراین، اینجا هستیم، یک پست می نویسیم تا در مورد این پسر خوب مزاحم به شما بگوییم. قول می‌دهم، هر سردبیری که این را می‌خواند، بیش از بیست دقیقه را صرف این به‌روزرسانی مهم اخبار فناوری نکرده‌ام.

گروارد با آمدن به “پوکمون اسکارلت و بنفش” مانند تلاقی بین Litwick (شمع پوکمون که در “پوکمون سیاه و سفید” ظاهر شد) و یک کولی ریشو است، همانطور که یکی از کاربران توییتر به طرز لذت بخشی در اینجا برای ما توضیح داده است:

به عبارت دیگر، گروارد یک سگ روح است. با دیگران یک چیز دیگر طبق گفته‌های شرکت پوکمون، گروارد “یک کمین دوست‌داشتنی در زیر سطح است.” این یک بیوگرافی واقعا عالی یا واقعاً وحشتناک Tinder است، و من نمی توانم تصمیم بگیرم کدام یک، پس اگر همسر آینده خود را عصبانی می کنید، من را سرزنش نکنید.

چرا “زیر سطح”؟ طبق این ویدئو، گروارد در طبیعت به عنوان یک شمع کوچک روی زمین ظاهر می شود و بدن خود را در زیر سطح فرو می برد – شاید نام “گروارد” باید ترکیبی از “قبرستان” و “غم” باشد و این سگ شبح مانند تلاش می کند دوباره متحد شود. با صاحب جدید برای دوش گرفتن با عشق؟ بیایید زیاد روی این موضوع درنگ نکنیم. اما وقتی به شمع درخشان نزدیک می‌شوید، گروارارد از روی زمین می‌پرد در حالی که «فریادی شبح‌آلود بیرون می‌آورد که اکثر افراد ناآگاه را مبهوت می‌کند – اگرچه به نظر نمی‌رسد که با نیت بد این کار را انجام می‌دهد».

گروارد چنان شخصیت صمیمی و مهربانی دارد که اگر کوچکترین توجهی به او داشته باشید آنقدر خوشحال می شود که مربیان را هر جا که بروند دنبال می کند. در بیانیه مطبوعاتی آمده است که از بین تمام پوکمون‌هایی که در منطقه Paldeia زندگی می‌کنند، دوست‌یابی با آن‌ها بسیار آسان است.

اما البته، از آنجایی که ورودی های Pokédex ترسناک و ترسناک هستند، این سگ ارواح دارای ته رنگ های بسیار تیره ای است.

گروارد به آرامی و ناخواسته نیروی زندگی اطرافیانش را جذب می کند، بنابراین بهتر است با او بازی نکنید. هم زیاد. علاوه بر این، فک های قدرتمندی نیز دارد که می تواند استخوان ها را خرد کند. یک گاز گرفتن گریوارد می تواند شدید باشد – بنابراین به مربیان توصیه می شود با احتیاط عمل کنند.”

نمی‌دانم با آن چه کنم، اما قطعا گروارد را می‌گیرم که با لچونک من بهترین دوست خواهد شد. من فکر می کنم او فقط یک پسر خوب است که در زندگی پس از مرگ نیاز به مالش شکم دارد. او نمی تواند به من صدمه بزند.

“Pokémon Scarlet & Violet” در تاریخ 18 نوامبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. ما پیش نمایش بازی را دیدیم و در مورد آن در اینجا نوشتیم.