منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اینستاگرام رابط وب خود را برای استفاده از صفحه نمایش های بزرگ اصلاح می کند • TechCrunch

اینستاگرام رابط وب خود را برای استفاده از صفحه نمایش های بزرگ اصلاح می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اینستاگرام رابط وب خود را برای استفاده از صفحه نمایش های بزرگ اصلاح می کند • TechCrunch

اینستاگرام رابط وب خود را برای استفاده از صفحه نمایش های بزرگ اصلاح می کند • TechCrunch

اگر از اینستاگرام در سیستم دسکتاپ خود استفاده کرده اید، می دانید که به نظر یک کپی ضعیف از وب سایت موبایل آن است. اکنون این شرکت در حال معرفی طرحی تازه است که از نمایشگرهای بزرگ بهره می برد.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام، روز سه‌شنبه با پستی همراه با قابلیتی که به حساب‌های حرفه‌ای اجازه می‌دهد پست‌های خود را برنامه‌ریزی کنند، اعلام کرد.

او می‌گوید: «ما می‌دانیم که افراد زیادی از وب برای انجام چند وظیفه‌ای استفاده می‌کنند و می‌خواستیم مطمئن شویم که اینستاگرام بهترین تجربه آنلاین ممکن است. وی افزود که این طرح جدید تمیزتر، سریعتر و آسان تر برای استفاده است.

طراحی جدید منوها و نمادهایی مانند صفحه اصلی، جستجو، پیام ها و اعلان ها را به نوار کناری منتقل می کند. علاوه بر این، صفحه کاوش/جستجو یک شبکه کامل را نشان می دهد که کل مانیتور را در بر می گیرد. نوار کناری جدید بسته به صفحه‌ای که روی آن هستید، بزرگ و منقبض می‌شود.

در طراحی وب قدیمی‌تر، وقتی نمایه‌ای را باز می‌کنید، گزینه‌هایی مانند پست‌ها، راهنماها، حلقه‌ها و پرچم‌گذاری شده در بالای وب میزبانی می‌شوند. بنابراین اگر می‌خواهید به تب دیگری بروید، باید هر کجا که هستید به بالای صفحه بروید. طراحی جدید با جابجایی این گزینه ها به کنار این مشکل را حل می کند.

این طراحی مجدد – که به آرامی در اختیار کاربران قرار می گیرد – استفاده از اینستاگرام را در نمایشگرهای بزرگ در حین جابجایی بین تب های مختلف آسان تر می کند.

متأسفانه، اگر منتظر یک برنامه اینستاگرام برای iPad بودید، به این زودی ها عرضه نخواهد شد. اوایل سال جاری، موسری اشاره کرد که اپلیکیشن آی‌پد به اندازه کافی بزرگ نیست تا در اولویت توسعه قرار گیرد.

در اوایل این ماه، اینستاگرام اعلام کرد که به زودی به برخی سازندگان اجازه می‌دهد تا NFT‌ها را مستقیماً در این برنامه استخراج کرده و بفروشند.