منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اینترپل برای بنیانگذار Terraform Do Kwon اخطار قرمز صادر می کند • TechCrunch

اینترپل برای بنیانگذار Terraform Do Kwon اخطار قرمز صادر می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اینترپل برای بنیانگذار Terraform Do Kwon اخطار قرمز صادر می کند • TechCrunch

اینترپل برای بنیانگذار Terraform Do Kwon اخطار قرمز صادر می کند • TechCrunch

اینترپل یک اخطار قرمز برای Do Kwon صادر کرد و از سازمان‌های مجری قانون در سراسر جهان خواست تا بنیانگذار Terraform Labs را که استارت‌آپ بلاک چین اوایل امسال سقوط کرد و 40 میلیارد دلار سرمایه‌گذار را از بین برد، پیدا و دستگیر کنند.

دادستان ها گفتند که کوون در کره جنوبی به دلیل بیرون کشیدن پول سرمایه گذاران با اتهاماتی روبرو است.

چندین مدیر این صنعت در هفته‌های اخیر گفته‌اند که اخطار علیه Kwon می‌تواند سابقه اشتباهی برای صنعت کریپتو ایجاد کند و به نوآوری آسیب برساند، به خصوص اگر Kwon آگاهانه سرمایه‌گذاران و مشتریان را فریب ندهد.

حسیب قریشی، شریک مدیر صندوق سرمایه گذاری دراگونفلای، در پادکست اخیر گفت: «با دو کوون ملاقات کردم… جدا از اینکه او انسان است… من فکر می کنم جرم انگاری ترا یک سابقه خطرناک است. با این حال، قریشی هشدار داد که او نیز مانند بسیاری دیگر از همه جزئیات اطلاع ندارد.

دادستان های کره جنوبی در هفته های اخیر تحقیقات خود را در مورد کوون مضاعف کرده اند و اوایل این ماه یک روز پس از آن که کوون خلاف آن را نشان داد، این کارآفرین را «ناهمکار» و «ظاهراً متواری» متهم کردند. آنها از اینترپل، سازمان جهانی پلیس، خواستند تا اوایل این ماه یک اخطار قرمز برای Kwon صادر کند.

ارزهای رمزپایه UST و LUNA آزمایشگاه های Terraform در ماه مه پس از از دست دادن اعتماد سرمایه گذاران به کارایی مبانی خود، به شدت سقوط کردند. Kwon، با تایید جامعه Terraform، پروژه کریپتو را احیا کرده است، اما فعلاً از مؤلفه به اصطلاح استیبل کوین الگوریتمی اجتناب کرده است. از بین رفتن TerraUSD (UST)، استیبل کوین قبلی شرکت، باعث شد تا توکن LUNA به دلیل در هم تنیده شدن آنها از بین برود.

سقوط توکن LUNA همچنین به نابودی Three Arrows Capital، که زمانی یک صندوق تامینی ارزهای رمزنگاری شده بود، کمک کرد. سقوط این صندوق به شدت بر تعدادی از وام دهندگان رمزنگاری، از جمله BlockFi که میلیاردها دلار از آن وام گرفته بود، تأثیر گذاشت.

کره جنوبی در اوایل ماه جاری حکم بازداشت Kwon را صادر کرد، اقدامی که باعث شد بسیاری از سرمایه گذاران موقعیت های خود را در توکن احیا شده Luna بفروشند. کوون در این ماه در توییتی گفت: «ما در حال دفاع از خود در حوزه‌های قضایی متعدد هستیم – ما خود را به سطح بسیار بالایی از صداقت نگه داشته‌ایم و مشتاقانه منتظر روشن شدن حقیقت در چند ماه آینده هستیم.»