منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک خرید توییتر را تکمیل کرد، متا در مشکل است، و زمان آن رسیده است که بپذیریم خودروهای خودران اتفاق نمی‌افتد • TechCrunch

ایلان ماسک خرید توییتر را تکمیل کرد، متا در مشکل است، و زمان آن رسیده است که بپذیریم خودروهای خودران اتفاق نمی‌افتد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان ماسک خرید توییتر را تکمیل کرد، متا در مشکل است، و زمان آن رسیده است که بپذیریم خودروهای خودران اتفاق نمی‌افتد • TechCrunch

سلام دوستان، به نسخه دیگری از TechCrunch’s Week In Review، جایی که داغ ترین داستان های هفت روز گذشته را برای شما آورده ایم، خوش آمدید. جلوی لپ تاپ می روم برای گرگ کومپاراک این هفته، اما نگران نباشید، او به زودی برمی گردد.

اگر می خواهید این خوبی را هر شنبه در صندوق پستی خود داشته باشید، برای ثبت نام به اینجا بروید. حالا بیایید به آن بپردازیم.

پرخواننده ترین (نسخه الون، تا حدودی)

ایلان این کار را کرد: او توییتر را خرید. خرید 44 میلیارد دلاری این هفته بسته شد و در روز اول، مالک جدید پلتفرم “خانه را تمیز کرد”، تیلور و آماندا نوشتند، مدیر عامل پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سگال و رئیس بخش حقوقی، سیاست‌گذاری و اعتماد ویجایا گید را اخراج کردند. خرید ماه‌های پر فراز و نشیب را محدود کرد و این هفته تفاوتی نداشت. دارل برخی از نکات برجسته را خلاصه کرد.

اخراج ایلان: در حالی که ایلان ماسک بلافاصله برخی از افراد را در راس اخراج کرد، قبل از آن این هفته در لغو اعلامیه عزل خود هفته گذشتهربکا با استناد به گزارش بلومبرگ نوشت: او گفت که در واقع 75 درصد از کارکنان توییتر – یا 5600 نفر را اخراج نمی کند.

مشکل الون اپل: تیتر دارل واقعاً همه چیز را می گوید: “مشکل ایلان توییتر می تواند به زودی به مشکل ایلان اپل نیز تبدیل شود.” نکته اینجاست که اپل دستورالعمل های توسعه دهندگان خود را در این هفته به روز کرد، که یکی از آنها “به دنبال اجاره درآمد حاصل از شبکه های اجتماعی از پست های تبلیغاتی است”. .

Argo AI را خاموش کنید: استارتاپ خودروهای خودمختار Argo AI که در سال 2017 یک میلیارد دلار داشت، تعطیل شد. کریستن کوروستز می نویسد که قطعات آن توسط دو حامی اصلی آن، یعنی فورد و فولکس واگن، خورده شده است.

صحبت از وسایل نقلیه خودران شد: پس از اخبار هوش مصنوعی Argo، دارل به سایت مراجعه کرد تا این واقعیت را بررسی کند که، نه، وسایل نقلیه خودمختار قرار نیست اتفاق بیفتند.

ارزش MrBeast: آماندا می پرسد که آیا MrBeast یا جیمی دونالدسون یوتیوب 24 ساله ارزش 1.5 میلیارد دلاری را دارد که برای کسب و کارش ارزش گذاری می کند؟

متا دچار مشکل شده است: این عنوان است. متا نتایج سه ماهه سوم خود را در این هفته گزارش کرد، اما آنها عالی نبودند. همانطور که تیلور می‌نویسد، «از آنجایی که بخش تجاری اینستاگرام اخیراً چندان مرتبط به نظر نمی‌رسد، متا سه برابر شده و بدون بررسی اینکه آیا می‌داند کاربران این روزها چه می‌خواهند، سه برابر شده است. و هنگامی که نام شرکت را تغییر دادید، در حالی که یک کلمه کاملاً خوب را در این فرآیند خراب کردید، بازگشت آسانی وجود ندارد. متا واقعا کلمه خیلی خوبی بود

نقص “احمقانه” گوگل پیکسل 7: حاجی از پنجره هواپیما عکس گرفت و متوجه انعکاس کروم بازتابنده اطراف لنز دوربین گوشی شد. این یک مورد استفاده نسبتاً متداول برای اکثر برنامه‌های عکاسی است، که درک اینکه چرا گوگل برای بدتر کردن این تجربه دست از کار کشیده است، حتی سخت‌تر می‌کند.»

خلاصه صوتی

  • در Equity این هفته، یکی از پانل های Disrupt ناتاشا ماسکرنها را با شما به اشتراک می گذاریم. او با بنیانگذاران اصلی لیندسی کاپلان و کارولین چیلدرز در مورد آینده باشگاه عضویت خصوصی آنها برای زنان در پست های رهبری صحبت می کند.
  • این هفته در Found، دارل و جردن با شانتی راجان از شرکت نرم افزاری مدیریت ساخت و ساز Linarc به گفتگو نشستند تا در مورد ورود به یک صنعت کند حرکت، ایجاد تیمی با استعداد در سراسر جهان و همکاری با مشتریان برای ساخت بهترین محصول مفید صحبت کنند. .
  • و در Chain Reaction، آنیتا و ژاکلین در مورد دستورالعمل‌های جدید اپ استور اپل، نفوذ Reddit به فضای NFT، و اینکه آیا نخست‌وزیر جدید بریتانیا با هیاهویی که از جامعه ارزهای دیجیتال دریافت کرده است، صحبت می‌کنند.

techcrunch+

5 نکته برای شروع یک بازار شلوغ بازی وب 3. مشارکت‌کننده کوری ویلتون مراحلی را توضیح می‌دهد که هنگام جستجوی سرمایه، شما را متمایز می‌کند.

تخریب عرشه زمین: پروژه پالائو. هاجه معمولاً در دورهای مقدماتی برای تخریب می رود، اما او این هفته با پروژه پالائو که توسط بادبادک باز حرفه ای جروم کلوتنز، که در حال مقابله با تغییرات آب و هوایی است، تأسیس شد، با آن مقابله کرد.