منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک به تازگی تیم های کلیدی توییتر مانند حقوق بشر، دسترسی، اخلاق هوش مصنوعی و سرپرستی را ترک کرد • TechCrunch

ایلان ماسک به تازگی تیم های کلیدی توییتر مانند حقوق بشر، دسترسی، اخلاق هوش مصنوعی و سرپرستی را ترک کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان ماسک به تازگی تیم های کلیدی توییتر مانند حقوق بشر، دسترسی، اخلاق هوش مصنوعی و سرپرستی را ترک کرد • TechCrunch

ایلان ماسک وقت خود را تلف نمی‌کند و با ایجاد برش‌های عمیق در توییتر، بسیاری از تیم‌هایی را که در این فرآیند کار اصلی را در شرکت انجام می‌دهند، قطع می‌کند. اخبار اخراج‌ها در روز جمعه همه جا را فرا گرفت و نشان داد که مالک میلیاردر توییتر وقتی صحبت از نصف کردن تیم به میان می‌آید، ضربه‌های گسترده‌ای می‌کشد.

در همان روزی که ماسک از فعالان ادعایی تأثیرگذار بر درآمد تبلیغات توییتر شکایت کرد، برخی از بخش‌ها را کاملاً کاهش داد – اقداماتی که مطمئناً تبلیغ‌کنندگان را از توانایی ماسک برای هدایت کشتی با خدمه اسکلت بیشتر ترساند. از آنجایی که او تنها یک هفته است مالک شرکت است، تصور این که چنین اخراج گسترده ای منجر به اختلال در عملکرد توییتر نمی شود، غیرممکن است، از سیاست های تعدیل محتوا که مطمئناً برای انتخابات میان دوره ای آمریکا در روز سه شنبه بسیار مهم است. تا تیم های محصولی که از این پلتفرم حمایت می کنند. .

کارمندان سابق توییتر که تحت تأثیر اخراج‌ها قرار گرفته‌اند، وضعیت آشفته‌ای را توصیف می‌کنند که ارتباطات رسمی کمی فراتر از دریافت ناگهانی نامه پایان کار یا مشاهده دسترسی به ابزارهای داخلی مانند Slack یا پایگاه‌های داده به‌طور ناگهانی لغو شده است. در خلاء اطلاعاتی ایجاد شده توسط رویکرد سازمان‌یافته و ناگهانی ماسک به اخراج، برخی از کارمندان مطمئن نیستند که آیا همکارانشان هنوز مشغول به کار هستند یا حتی تیم‌هایشان وجود دارد یا خیر.

به نظر می‌رسد که کاهش‌ها به همان اندازه که عمیق هستند، بر همه چیز تأثیر می‌گذارد، از تیم‌های اعتماد و ایمنی توییتر، که تعدیل محتوا را مدیریت می‌کنند تا بخش بازاریابی آن. در اینجا برخی از تیم‌هایی که به طور کامل حذف شده‌اند یا با اخراج‌ها ضربه سختی خورده‌اند، و آنچه را که تجسم جدید توییتر در این فرآیند از دست خواهد داد، آورده شده است.

حقوق بشر

شانون راج سینگ، مشاور سابق حقوق بشر توییتر، اخباری مبنی بر حذف تیم حقوق بشر این شرکت در روز جمعه به اشتراک گذاشت. این تیم برای محافظت از کاربرانی که با نقض حقوق بشر در سراسر جهان مواجه هستند، از جمله فعالان، روزنامه نگاران و افرادی که تحت تأثیر درگیری هایی مانند جنگ در اوکراین قرار گرفته اند، کار می کند.

یک تجربه دسترسی

اکنون رئیس سابق بخش دسترسی توییتر تأیید کرده است که این شرکت تیم دسترسی را کاهش داده است که این محصول را برای افراد دارای معلولیت بهبود بخشیده است. به نظر می رسد که تیم قبل از منحل شدن هنوز روی چیزهای زیادی کار می کرد.

ارتباطات

هنوز مشخص نیست که کدام بخش از تیم ارتباطی توییتر به طور کامل قطع شده است، اما این کاهش ها به اندازه ای عمیق است که بسیاری از کارکنان برجسته ارتباطات در این شرکت، از جمله بسیاری از مخاطبینی که TechCrunch طی سال ها با آنها صحبت کرده است، تحت تأثیر قرار گرفته اند. ماسک به محض تصدی مسئولیت شرکت، بیزاری خود را از ارتباطات داخلی ابراز کرد و اطلاعات کمی در مورد تغییرات به کارمندان توییتر داد، بنابراین جای تعجب نیست که تیم ارتباطات داخلی از جمله رئیس ارتباطات داخلی نیز تحت تأثیر قرار گرفته است.

اخلاق یادگیری ماشین، شفافیت و مسئولیت پذیری

ماسک تیمی را منحل کرد که در داخل با نام META شناخته می‌شد، تیمی که به دلیل کار تحقیقاتی خود در زمینه هوش مصنوعی اخلاقی و شفافیت الگوریتمی مورد احترام بود. رومان چاودری، مدیر تیم، بود حذف شده استهمراه با مهندسان تیم و سایر اعضا.

کیوریشن

با توجه به مواردی که ماسک ظاهراً به آن‌ها توجه زیادی نمی‌کند، برخی از کاهش‌ها منطقی هستند (حقوق بشر و دسترسی، هشداردهنده!)، اما مالک جدید توییتر ظاهراً تیم‌هایی را نیز حذف کرده است که به نظر می‌رسد به او کمک کنند ارزش بیشتری از شرکت استخراج کند. . این تیم سرپرستی بخش لحظه‌ها را سرپرستی کرد، بخش موضوعات پرطرفدار را برنامه‌ریزی کرد، زمینه را برای آن موضوعات فراهم کرد، و همچنین رویدادهای زنده را مدیریت کرد – بسیاری از کارهایی که توییتر انجام می‌دهد. این تیم همچنین برای مبارزه با اطلاعات نادرست در این پلتفرم کار می کند – نگرانی های جدی و نتیجه ای که ماسک قبلاً در کمتر از هفت روز کارش تشدید کرده است.

سیاست عمومی

پولیتیکو گزارش می دهد که نیمی از تیم سیاست گذاری عمومی شرکت، از جمله میشل آستین، مدیر سابق سیاست عمومی و انتخابات در کانادا و ایالات متحده، که فعالانه روی انتخابات میان دوره ای ایالات متحده کار می کرد، رها شده اند. بر اساس گزارش ها، این اخراج ها شامل اعضای تیم توییتر نیز می شود که برای راستی آزمایی حساب های شخصیت های سیاسی کار می کنند.

این داستان باز می شود…