منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک برای از بین بردن شکایت آینده توییتر حرکت می کند • TechCrunch

ایلان ماسک برای از بین بردن شکایت آینده توییتر حرکت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان ماسک برای از بین بردن شکایت آینده توییتر حرکت می کند • TechCrunch

پس از اینکه ایلان ماسک با خرید توییتر موافقت کرد، تیم حقوقی او اکنون از دادگاه می‌خواهد محاکمه آینده توییتر را که قرار است در 17 اکتبر آغاز شود، کنار بگذارد.

اما همانطور که قاضی کاتلین مک کورمیک دیروز اشاره کرد، تا زمانی که هر دو طرف به توافق نرسند، نمی توان دادگاه را لغو کرد. بنابراین این روند هنوز از نظر فنی ادامه دارد، مگر اینکه توییتر نیز تعلیق ارائه کند. با این حال، توییتر هنوز گارد خود را ناامید نکرده است زیرا ماسک هنوز باید 44 میلیارد دلار جذب کند.

در نامه تیم حقوقی ماسک آمده است که آنها انتظار دارند که خرید در حدود 28 اکتبر بسته شود، با این فرض که همه چیز طبق برنامه پیش برود.

در این نامه آمده است: «توئیتر پاسخی را نخواهد پذیرفت. شگفت انگیز است که آنها اصرار داشتند که این دعوا را ادامه دهند و بی پروا معامله را به خطر انداختند و منافع سهامداران را به خطر انداختند.» ادامه این روند نه تنها هدر دادن عظیم منابع حزبی و قضایی است، بلکه توانایی طرفین برای بستن معامله را تضعیف خواهد کرد.

ماسک قرار بود هفته گذشته شهادت دهد، اما او به دلیل قرار گرفتن در معرض احتمالی با COVID-19 توانست این رویداد را به تعویق بیندازد. شهادت او ابتدا برای امروز موکول شده بود، اما او موفق شد دوباره آن را به تعویق بیندازد. به نظر می رسد تیم او هر کاری که می تواند انجام می دهد تا از شهادت دادن زیر سوگند تاجر بازرگان جلوگیری کند.

این پرونده ادامه داد: «اگرچه توییتر با تعلیق بر اساس احتمال تئوریک شکست در آینده برای تأمین مالی بدهی مخالف است، اما تا به امروز چنین شکستی رخ نداده است». نه تنها گمانه‌زنی‌های بی‌اساس توییتر توسط خود بانک‌ها رد شده است، بلکه هرگونه ادعای نظری که توییتر می‌تواند بر اساس شکست احتمالی تامین مالی که اتفاق نیفتاده باشد، ناپخته و غیرقابل اثبات است، و آنها را فراتر از محدوده فرآیندی می‌کند که باید در سال جاری آغاز شود. یازده روز.”

اگرچه تیم ماسک نسبت به توانایی خود برای بستن قرارداد ابراز اطمینان کرده است، رویترز این هفته گزارش داد که دو حامی احتمالی این قرارداد، یعنی مدیریت جهانی آپولو و شرکای خیابان ششم، دیگر در حال مذاکره با ماسک نیستند.

(افشا: شرکت مادر TechCrunch یاهو متعلق به آپولو است، اما ما اطلاعات بیشتری در این مورد نداریم).

متهمان و ادعای متقابل… توسط TechCrunch