منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان توییتر را جرأت می‌کند، Google Hangouts را تعطیل می‌کند و اخراج‌های فنی همچنان ادامه دارد • TechCrunch

ایلان توییتر را جرأت می‌کند، Google Hangouts را تعطیل می‌کند و اخراج‌های فنی همچنان ادامه دارد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان توییتر را جرأت می‌کند، Google Hangouts را تعطیل می‌کند و اخراج‌های فنی همچنان ادامه دارد • TechCrunch

سلام به همه – به Week in Review، خبرنامه ای که در آن پرخواننده ترین داستان های TechCrunch در هفته گذشته را جمع آوری می کنیم، خوش آمدید. و وای چه هفته ای بود

آیا می خواهید این خبرنامه هر شنبه در صندوق پستی شما باشد؟ اینجا ثبت نام کنید. ثبت شده؟ بیایید درست شیرجه بزنیم

بیشترین خوانده شده

اخراج دسته جمعی در توییتر: این اولین هفته کامل ایلان به عنوان رئیس توییتر از زمان خرید 44 میلیارد دلاری بود. شایعه شده بود که اخراج های دسته جمعی در راه است – و خب، شروع شده است. پس از ارسال یک ایمیل غیرشخصی دردناک در پنجشنبه شب، کل تیم ها از خواب بیدار می شوند و متوجه می شوند که دسترسی آنها به طور ناگهانی لغو شده است. با توجه به گزارش‌هایی که حاکی از آن است که اخراج‌ها می‌تواند نیمی از شرکت را تحت تأثیر قرار دهد، کارمندان توییتر به کل این موضوع را به عنوان «تعریف کردند.کلیک” (à la Thanos). یک شکایت دسته جمعی قبلاً تشکیل شده است مبنی بر اینکه توییتر مراحل قانونی مناسب را در اینجا دنبال نکرده است.

همه جا اخراج: در همین حال، اخبار اخراج در صنعت فناوری همچنان به گوش می رسد. Lyft 13٪ از نیروی کار خود را اخراج کرد، Stripe 14٪، Opendoor نیروی کار خود را 18٪ کاهش داد، Chime را 12٪ و بیشتر تقسیم کرد. در همین حال، طبق گزارش‌ها، اپل و آمازون استخدام را متوقف کرده‌اند.

گوگل Hangouts را می کشد: ما می دانستیم که در راه است، اما این هفته گوگل آخرین میخ را در تابوت Hangouts گذاشت و برنامه وب متمرکز بر چت را خاموش کرد (برنامه های Hangouts Android/iOS سال گذشته بسته شدند) به نفع Google Chat. البته، با توجه به سابقه Google با برنامه‌های چت، انتظار دارم تا زمانی که این خبرنامه را به پایان برسانم، حداقل دو برنامه دیگر راه‌اندازی و/یا بسته شوند.

فالکون هوی به فضا بازگشته است: این هفته، اسپیس ایکس راکت فالکون هوی خود را برای اولین بار از سال 2019 به فضا پرتاب کرد و سرانجام در ماموریتی که از اواخر سال 2020 به تعویق افتاده بود (“به دلیل مشکلات مربوط به آمادگی بار”) پیش رفت.

آمازون در حال گسترش خدمات موسیقی خود استسارا می نویسد: “شرکت گفت که اکنون به مشترکین Prime یک کاتالوگ کامل موسیقی از 100 میلیون آهنگ ارائه می دهد، به جای انتخاب محدودتر قبلی که فقط 2 میلیون آهنگ بود.” سارا می نویسد. -سرویس رایگان.”

خلاصه صوتی

این هفته در سرزمین پادکست TC چه می‌گذرد؟ برخی از نکات برجسته در اینجا وجود دارد:

  • این خدمه شخصی در مورد نقش همیشه در حال تحول سرمایه گذاران خطرپذیر صحبت کرد و دوست ما ملیا راسل از Business Insider به ما گفت که چگونه “سرمایه گذاران در حال بازنویسی کتاب ها در مورد سیاست های مرخصی زایمان شرکت هایشان هستند.”
  • آماندا به دارل پیوست پادکست تی سی برای بحث در مورد “برنامه های مشکوک” ایلان برای تغییر روش تأیید هویت توییتر
  • این واکنش زنجیره ای این تیم لیست رو به رشدی از مسائلی را که در چند ماه گذشته برای ماینرهای بیت کوین مطرح شده است، بررسی کرد.

techcrunch+

هنوز بخشی از TechCrunch+ نیستید؟ در اینجا چیزی است که اعضای TC+ بیشتر از همه پشت دیوار پرداخت می‌خوانند:

مدیر عامل خلبان تست 60 میلیون دلاری سری C آنها را کوبید: ارسال شده در اوایل سال 2021، این یکی به دلایلی این هفته منفجر شد! تنها چند هفته پس از تولید یک سری C بزرگ، وسیم داهر، مدیرعامل خلبان، با لوکاس ماتنی به گفتگو نشست تا آنچه را که برای عرشه‌شان کار می‌کند، تجزیه و تحلیل کند.

رایج ترین اشتباهات در زمین بازی: صحبت از عرشه های زمینی شد، هاژه جان کمپس، کارشناس زمین مقیم TC لیستی از اشتباهاتی دارد که پس از بررسی از دیدن آنها خسته شده است. هزاران از آنها.