منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل نسبت به ارسال کمتر مدل‌های آیفون 14 پرو به دلیل محدودیت‌های کووید-19 هشدار داد • TechCrunch

اپل نسبت به ارسال کمتر مدل‌های آیفون 14 پرو به دلیل محدودیت‌های کووید-19 هشدار داد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل نسبت به ارسال کمتر مدل‌های آیفون 14 پرو به دلیل محدودیت‌های کووید-19 هشدار داد • TechCrunch

اپل نسبت به ارسال کمتر مدل‌های آیفون 14 پرو به دلیل محدودیت‌های کووید-19 هشدار داد • TechCrunch

اپل روز یکشنبه به سرمایه گذاران و مشتریان هشدار داد که انتظار دارد واحدهای آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس کمتری را ارسال کند زیرا ارزشمندترین شرکت فناوری جهان با قرنطینه مداوم کووید-19 در چین دست و پنجه نرم می کند.

این شرکت گفت که همچنان شاهد تقاضای قوی برای مدل‌های حرفه‌ای سری جدید آیفون 14 است، اما محدودیت قفل باعث شده است که پیش‌بینی‌های عرضه قبلی خود را کاهش دهد. این هشدار در زمان حساسی برای اپل منتشر می شود، زیرا این شرکت، مانند بسیاری دیگر، برای فصل خرید تعطیلات آماده می شود.

«تاسیسات [located in Zhengzhou, China] در حال حاضر با ظرفیت قابل توجهی کاهش یافته است. همانطور که در طول همه‌گیری COVID-19 انجام داده‌ایم، سلامت و ایمنی کارگران در زنجیره تامین خود را در اولویت قرار داده‌ایم.» این شرکت در یک پست وبلاگی گفت.

مانند بسیاری از مشاغل، اپل به دنبال راه هایی برای حفظ عرضه محصولات خود در میان بیش از دو سال اختلال در زنجیره تامین جهانی است. اعلامیه در مورد محموله های روز یکشنبه برای اپل نادر است، زیرا تا حد زیادی تصمیم گرفته است چنین افشاگری هایی را در تماس های درآمد سه ماهه خود انجام دهد.

با این حال، به روز رسانی تعجب آور نیست. تیم کوک، مدیرعامل اپل در تماس اخیر با درآمد ماه گذشته گفت که عرضه آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس از زمان عرضه “محدود” بوده است. او در این تماس گفت: «ما امروز همچنان در محدودیت هستیم و بنابراین بسیار سخت کار می کنیم تا تقاضا را برآورده کنیم.

این شرکت روز یکشنبه گفت که “در حال همکاری نزدیک با تامین کننده ما برای بازگشت به سطح تولید عادی و در عین حال تضمین سلامت و ایمنی هر کارگر است.”

چین در اوایل ماه جاری دستور قرنطینه هفت روزه اطراف کارخانه فاکس کان در ژنگژو را صادر کرد و محدودیت مشابهی را که ماه گذشته در منطقه اعمال شد دو برابر کرد. بر اساس محاسبات بلومبرگ، خط مونتاژ چهار مورد از پنج آیفون نسل فعلی را تولید می کند.