منو سایت

اپل می گوید: «NFT؟ بله، تاکسی • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل می گوید: «NFT؟ بله، تاکسی • TechCrunch

اپل می گوید: «NFT؟ بله، تاکسی • TechCrunch

اعتبار تصویر: TechCrunch

بازگشت شما را به … خوش آمد می گوییم واکنش زنجیره ای.

هفته گذشته اپیزود اخبار زنده خود را روی صحنه در TechCrunch Disrupt ضبط کردیم، جایی که در مورد راه اندازی Aptos صحبت کردیم و پیش بینی های خود را برای جایی که انتظار داریم پول در دنیای وب 3 جریان داشته باشد به اشتراک گذاشتیم. این هفته با نگاهی به مسیرهای جدید اپ استور اپل و موفقیت اخیر ردیت در این فضا، به سراغ NFTها رفتیم.

ما همچنین برخی اخبار شخصی را اعلام کردیم – یکی از میزبانان ما، لوکاس ماتنی، به ماجراجویی‌های جدید خارج از TechCrunch رفته است، اما ژاکلین و آنیتا هنوز اینجا هستند و هیجان‌زده هستند که هر هفته آخرین و بهترین داستان‌های رمزنگاری را برای شما به ارمغان بیاورند.

ما همچنین بسیار مشغول آماده‌سازی برای رویداد رمزنگاری خود در میامی در 17 نوامبر هستیم، جایی که روی صحنه خواهیم بود و با سخنرانانی از جمله Devin Finzer از OpenSea، امی وو از FTX و Nicole Muniz از Yuga Labs صحبت خواهیم کرد. اگر علاقه مند به پیوستن به ما هستید، می توانید از کد تبلیغاتی REACT استفاده کنید برای 15 درصد تخفیف بلیط ورودی عمومی

آیا می خواهید Chain Reaction را هر پنجشنبه در صندوق ورودی خود داشته باشید؟ در اینجا ثبت نام کنید: techcrunch.com/newsletters.

این هفته در وب 3

در اینجا برخی از بزرگترین داستان های رمزنگاری که TechCrunch در این هفته پوشش داده شده است.

سنگاپور ممکن است به زودی از سرمایه گذاران خرد بخواهد که قبل از معامله ارزهای رمزنگاری شده آزمایش کنند و کارت های اعتباری را ممنوع کند

بر اساس پیشنهاد بانک مرکزی در روز چهارشنبه، این کشور ممکن است به زودی سرمایه‌گذاران خرد را ملزم به انجام آزمایش کند و از پرداخت‌های کارت اعتباری و سایر اشکال وام برای تجارت ارزهای دیجیتال استفاده نکنند. این اقدام سخت دیگری است که توسط دولت این کشور جزیره ای انجام می شود زیرا به دنبال آگاه کردن شهروندان از خطرات مرتبط با دارایی های بی ثبات است.

شرکت مدیریت دارایی Stone Ridge یک برنامه شتاب دهنده را با تمرکز بر بیت کوین راه اندازی کرده است

این تیم به طور انحصاری به TechCrunch گفت: شرکت مدیریت دارایی Stone Ridge یک شتاب دهنده استارت آپی به نام In Wolf’s Clothing (Wolf) راه اندازی کرده است که به برنامه های کاربردی رو به رشد متمرکز بر بیت کوین اختصاص خواهد داشت. این برنامه سالانه چهار گروه را که هر کدام متشکل از هشت تا دوازده تیم یا حدود 30 تا 50 بنیانگذار است، از سراسر جهان به نیویورک می آورد تا به مدت هشت هفته بر روی ساخت شبکه لایتنینگ و تارو با محوریت بیت کوین تمرکز کنند. کلی بروستر، مدیر عامل شرکت Wolf، به TechCrunch گفت.

اپل در برابر عملکرد NFT اقدام می کند، پست اجتماعی با قوانین اپ استور افزایش می یابد

اپل روز دوشنبه از قوانین جدید اپ استور رونمایی کرد که ویژگی‌های بازشده از طریق NFT را محدود می‌کند. این شرکت برنامه‌ها را از استفاده از مکانیسم‌های دیگر مانند کدهای QR یا ارزهای دیجیتال برای اعطای دسترسی ویژه به کاربران منع می‌کند. همچنین در حال سرکوب صرافی‌های ارزهای دیجیتال است، زیرا اکنون آنها را ملزم به داشتن “مجوزها و مجوزهای مناسب برای ارائه صرافی‌های ارزهای دیجیتال” در تمام مناطقی است که در آن فعالیت می‌کنند.

متا با ابراز نگرانی سرمایه گذاران در مورد متاورس، کاهش دیگری در درآمد گزارش می دهد

متا درآمد این هفته را گزارش داد و فاش کرد که درآمد خالص آن تنها 4.395 میلیارد دلار بوده است که نسبت به سال گذشته 9.194 میلیارد دلار کاهش یافته است. این کاهش بیشتر به دلیل سرمایه گذاری عظیم متا در متاورس است: Reality Labs، بخش واقعیت مجازی متا، 3.672 میلیارد دلار در این سه ماهه از دست داد.

آواتار مارک زاکربرگ از Meta Connect 2022

اعتبار تصویر: متا

آخرین غلاف

برای این هفته قسمت سه شنبه ما با آندری براسویانو، سرمایه‌گذار در Accel، درباره سرمایه‌گذاری‌اش در web3 صحبت کردیم. او درباره سرمایه‌گذاری‌هایش در شرکت‌هایی مانند Nansen و Sorare با ما صحبت کرد و درباره نحوه رقابت این شرکت با بازیکنان VC بومی کریپتو برای بهترین معاملات در فضای بلاک چین صحبت کرد.

در ما قسمت پنجشنبه، ما دو داستان بزرگ را در فضای NFT باز کرده ایم – دستورالعمل های جدید فروشگاه App اپل برای خرید NFT، که برای صرافی ها چندان مطلوب نیستند، و نفوذ شگفت انگیز Reddit به این بازار دشوار. ما همچنین در مورد آخرین چای در سراسر برکه در بریتانیا صحبت کردیم، جایی که ریشی سوناک، مستحکم ارزهای دیجیتال به تازگی نخست‌وزیر شده است، و اینکه این می‌تواند برای شرکت‌های رمزنگاری و مقررات در این کشور معنی داشته باشد.

زنجیر واکنش هر سه‌شنبه و پنج‌شنبه ساعت 12:00 PT پخش می‌شود، بنابراین حتماً در پادکست‌های Apple، Overcast و Spotify مشترک ما شوید تا از این اکشن مطلع شوید.

ریشی سوناک، صدراعظم بریتانیا

اعتبار تصویر: وزارت خزانه داری HM

دنبال پول

  1. سیستم عامل DAO Origami 6.2 میلیون دلار از سرمایه گذارانی از جمله Bloomberg Beta و Protocol Labs جمع آوری کرده است.
  2. استارتاپ NFT Exclusive 5 میلیون دلار از مالک FC Basel، Dan Holzmann و Tioga Capital جمع آوری کرده است.
  3. ParaFi در دور تخمینی 6 میلیون دلاری Thala Labs برای ساخت پشته DeFi Aptos شرکت می کند.
  4. پاراگراف web3 پلت فرم انتشار بسته است 1.7 میلیون دلار دور مقدماتی به رهبری Lemniscap با مشارکت بایننس Labs، FTX Ventures و دیگران.
  5. استارت‌آپ هویت و حریم خصوصی بلاک‌چین Sealance از مخفی‌کاری با مقدار مالی نامشخصی از Galaxy، Ribbit Capital و سایر سرمایه‌گذاران بیرون آمد.

این فهرست با اطلاعات Messari و همچنین گزارش خود TechCrunch گردآوری شده است.