منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل اشتراک “MLS Season Pass” را در 1 فوریه راه اندازی می کند • TechCrunch

اپل اشتراک “MLS Season Pass” را در 1 فوریه راه اندازی می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل اشتراک "MLS Season Pass" را در 1 فوریه راه اندازی می کند • TechCrunch

اپل اشتراک "MLS Season Pass" را در 1 فوریه راه اندازی می کند • TechCrunch

اپل امروز تاریخ راه‌اندازی و قیمت سرویس اشتراک آتی خود را برای طرفداران لیگ برتر فوتبال (MLS)، «مجوز فصلی MLS» اعلام کرد. از 1 فوریه 2023، مشترکین در بیش از 100 کشور و منطقه می توانند در برنامه Apple TV با 14.99 دلار در ماه در طول فصل یا 99 دلار در هر فصل، MLS Season Pass را دریافت کنند. قابل ذکر است، مشترکین Apple TV+ که برای MLS Season Pass ثبت نام می کنند، فقط باید 12.99 دلار در ماه یا 79 دلار در هر فصل بپردازند.

بینندگان می‌توانند بازی‌های MLS را در برنامه Apple TV در دستگاه‌های Apple، تلویزیون‌های هوشمند، دستگاه‌های پخش جریانی، کنسول‌های بازی، ست‌تاپ باکس و وب پخش کنند. این شرکت ادعا می کند که سرویس اشتراک جدید لیگ را به “بزرگترین مخاطب جهانی تا کنون” خواهد رساند.

MLS Season Pass احتمالاً گزینه‌ای عالی برای برش‌های بند ناف خواهد بود زیرا شامل تمام بازی‌های زنده فصل عادی MLS، مسابقات پلی‌آف، صدها بازی MLS NEXT Pro و MLS NEXT و یک مسابقه جام لیگ می‌شود. این شرکت می‌گوید به‌علاوه، هیچ خرابی وجود ندارد. بنابراین طرفداران فوتبال در بیش از 100 منطقه می توانند تیم ها را در بازار یا خارج از آن تماشا کنند. در مقایسه، ESPN+ تا 350 بازی MLS خارج از بازار را با قیمت 9.99 دلار در ماه پخش می کند.

کاربران اپل می توانند هر زمان که بخواهند به بازی زنده متصل شده و از ابتدا آن را تماشا کنند تا تیم مورد علاقه خود را از دست ندهند. بازی‌های MLS Season Pass دارای پخش‌کننده‌های انگلیسی و اسپانیایی خواهند بود. بازی های کانادایی دارای تفسیر به زبان فرانسوی خواهند بود. علاوه بر این، در طول روزهای مسابقه، اپل یک برنامه انحصاری MLS Season Pass را به صورت زنده پخش می کند تا بینندگان بتوانند بازپخش، نکات برجسته و تجزیه و تحلیل بازی را تماشا کنند.

فصل عادی MLS 2023 قرار است از 25 فوریه آغاز شود و با لس آنجلس اف سی و لس آنجلس گلکسی آغاز خواهد شد. در طول آخر هفته افتتاحیه MLS بازگشته است، کاربران Apple TV نیازی به اشتراک MLS Season Pass ندارند زیرا همه این مسابقات به صورت رایگان برای پخش جریانی در دسترس خواهند بود.

هواداران می توانند انتظار داشته باشند که برنامه کامل لیگ 2023 را در اواسط دسامبر یاد بگیرند.

دان گاربر، کمیسیونر MLS گفت: «نمی‌توانیم هیجان‌زده‌تر از این باشیم که به هواداران خود پاس فصل MLS، خانه‌ای جدید برای همه بازی‌های MLS و طیف گسترده‌ای از محتوای لیگ و باشگاهی را ارائه دهیم که در هیچ جای دیگری نمی‌توان دریافت کرد.» در یک بیانیه. ما متعهدترین و پرشورترین هواداران را در ورزش داریم و اکنون آنها هر بازی را در هر جایی با سیزن پس MLS خواهند داشت.

اعلامیه اپل پس از انعقاد قرارداد 10 ساله با MLS منتشر شد، حرکتی مهم که اپل را بیشتر به فضای پخش زنده سوق داد. Apple TV+ در حال حاضر فقط بازی های بیسبال جمعه شب را ارائه می دهد. از آنجایی که شرکت های رسانه ای بیشتری برای حقوق پخش ورزشی پیشنهاد می دهند، اپل باید با پیشنهادات ورزشی زنده خود تهاجمی تر باشد. ماه‌ها گزارش‌هایی مبنی بر اینکه اپل ممکن است پیشتاز بسته NFL Sunday Ticket باشد، منتشر شده است.

ادی کیو، معاون ارشد خدمات اپل، گفت: “زمانی بهتر برای معرفی Season Pass MLS وجود ندارد، که در آستانه دراماتیک ترین جام MLS در تاریخ و با MLS به عنوان سریع ترین لیگ فوتبال در حال رشد در جهان است.” اضافه. ما در حال شمارش معکوس هستیم تا فوریه 2023، زمانی که طرفداران در همه جا می‌توانند از MLS Season Pass در میلیاردها دستگاه لذت ببرند — همه بدون وقفه.»