منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اوه! آیا هوش مصنوعی مولد در حال حاضر تبدیل به یک حباب شده است؟

اوه! آیا هوش مصنوعی مولد در حال حاضر تبدیل به یک حباب شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اوه! آیا هوش مصنوعی مولد در حال حاضر تبدیل به یک حباب شده است؟

اوه! آیا هوش مصنوعی مولد در حال حاضر تبدیل به یک حباب شده است؟

سرمایه گذاران خطرپذیر هستند در کسب و کار پیش بینی چیز بزرگ بعدی، حتی اگر خود را در این فرآیند بسوزانند. در حالی که همه نگاه‌ها به ارزهای دیجیتال در سال 2021 دوخته شده است – و بسیاری با وجود شکست‌های متعدد در این سال به آینده آن خوش‌بین هستند – سال 2022 شاهد ظهور هوش مصنوعی مولد بوده است.

اما همانطور که در مورد هر فناوری جدید متحول کننده ای صدق می کند، هیاهو مطمئناً با پذیرش رو به رشد همراه خواهد بود و هوش مصنوعی مولد آنقدر توجه و پول را به خود جلب کرده است که بسیاری از سرمایه گذاران خطرپذیر از قبل معتقدند بخش نوظهور حباب بعدی خواهد بود.

TechCrunch اخیراً از بیش از 35 سرمایه‌گذار در مناطق جغرافیایی، مراحل سرمایه‌گذاری و بخش‌ها درباره احساس آنها نسبت به سال پیش رو نظرسنجی کرد. یکی از پرسش‌های ما پیش‌بینی آن‌ها درباره مکان حباب بعدی بود و تقریباً نیمی از پاسخ‌دهندگان به هوش مصنوعی مولد اشاره کردند.

در حالی که چندین سرمایه‌گذار گفتند که به طور کلی نسبت به فناوری جدید خوش‌بین هستند، آنها همچنین اذعان کردند که این بخش احتمالاً در سر و صدای خود گم می‌شود.

دون باتلر، مدیر عامل Thomvest Ventures، معتقد است که حباب در حال حاضر اینجاست. ما معتقدیم که کاربرد هوش مصنوعی در موارد استفاده بسیاری منجر به تامین مالی تعداد بسیار زیادی از استارت‌آپ‌ها در این فضا می‌شود، از جمله در برخی ارزش‌گذاری‌های چشمگیر، و بنابراین فکر می‌کنیم حباب بزرگ بعدی در این زمینه در حال گسترش است. او گفت.

با توجه به اینکه اخیراً این بخش چگونه رشد کرده است، تعجب آور نیست زیرا ابزارهای مصرف کننده مانند ChatGPT، DALL-E و Lensa AI محبوبیت خود را در داخل و خارج از جامعه فناوری افزایش داده اند.