منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • اسپیس ایکس فردا دو فضاپیما را با موشک فالکون هوی پرتاب می کند • TechCrunch

اسپیس ایکس فردا دو فضاپیما را با موشک فالکون هوی پرتاب می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اسپیس ایکس فردا دو فضاپیما را با موشک فالکون هوی پرتاب می کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

هفته گذشته یک هفته جهنمی در اخبار استارتاپ و هنری خلاصه خوبی از همه چیزهایی که اتفاق افتاد، از جمله خرید توییتر توسط ایلان ماسک، مشکلات متا و یک لحظه سکوت برای خودروهای خودران نوشت. – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

 • چانک پرنده گوشههههههه: در حالی که همه ما حواسمان به پروژه مورد علاقه دیگر ایلان ماسک بود، اسپیس ایکس یک موشک فالکون هوی را برای اولین بار در سه سال گذشته پرتاب کرد. آریا باز هم هست.
 • برای ضرب وشتم کامل، انگشت خود را به سمت راست بکشید: مشکل یا نه، اینستاگرام کارهای زیادی برای آن دارد. تعدادی از کاربران صبح امروز با حساب های مسدود شده از خواب بیدار شدند. ما می پرستیم عایشهتیتر “اینستاگرام به توئیتر به عنوان آشفته ترین شبکه اجتماعی امروز دست به کار شده است.” ما موافق هستیم.
 • حلقه ای از دوستان: یاران پول فین تک مصری 31 میلیون دلار بودجه جدید برای این کار تضمین کردند تاج به عنوان «دیجیتالی شدن حلقه‌های پول» توصیف می‌شود که در آن افراد اساساً با هم به عنوان یک گروه پس‌انداز و وام می‌گیرند.

استارت آپ ها و VC ها

بردلی تاسک، سیاستمدار و سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز اخیراً در یک رویداد زنده TechCrunch در جلسه‌ای به نام «چگونه یک استارت‌آپ در یک بازار تنظیم‌شده راه‌اندازی کنیم»، درباره نحوه رویکرد استارت‌آپ‌ها به مقررات صحبت کرد. ایوان واندنبرگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Dibbs در این تماس به تاسک پیوست. این رویداد در اینجا تعبیه شده است و هم رایگان است و هم ارزش تماشا را دارد.

Invygo، استارت آپی که در امارات متحده عربی و عربستان سعودی فعالیت می کند، 10 میلیون دلار سرمایه در سری A جمع آوری کرده است، زیرا در تلاش است خدمات کرایه اتومبیل خود را در منطقه افزایش دهد. این استارت آپ مستقر در خاورمیانه تا به امروز 14.3 میلیون دلار جذب کرده است. ایوان گزارش ها.

و مانند همیشه، تعداد انگشت شماری داستان اضافی وجود دارد. این بار فقط 4 – ساعت 5 بود، اما پس از آن یک مرد روابط عمومی تصمیم گرفت که تحریم داستانی را که قبلاً منتشر شده بود تغییر دهد و هاج از این بابت عصبانی و عصبانی شد.

6 دلیل برای اینکه چرا نباید به یک شتاب دهنده بپیوندید

یک تخم مرغ روی لبه تخته می چرخد

اعتبار تصویر: ریچارد دروری (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

صبا کریم به‌عنوان مدیر خط لوله استارت‌آپ Techstars بیشتر وقت خود را صرف تبلیغ راه‌هایی می‌کند که کارآفرینان می‌توانند با پیوستن به یک شتابدهنده از آن بهره ببرند.

اما آیا این انتخاب مناسب برای هر بنیانگذار است؟

او می گوید: “به خاطر داشته باشید که تامین مالی مشکلات مالی شما را حل می کند، اما همه چیز را حل نمی کند.” “شما هنوز باید دریابید که چگونه مشتریان را جذب کنید، بهترین استعدادها را بیابید، محصولی شگفت انگیز بسازید، یک هیئت مشاوره عالی جمع کنید و به بازار محصول برسید.”

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

دارل نوشتن اینکه مارک زاکربرگ باید تمام این مزخرفات متواترانه را کنار بگذارد و “یک توییتر جدید بسازد” ما را مجبور می کند با “زبانت را گاز بگیر” پاسخ دهیم، اما در واقع همانطور که او می گوید “کلون کردن ویژگی های رقبای خود” چیزی است که متا خوب است. در، به علاوه بهترین شانس را برای تکرار پایه کاربر و ارزش پولی دارد. بعید است که زوک طعمه را بپذیرد، اما هرگز نگویید هرگز.

این واقعاً یک دنیای توییتر است و ما فقط در آن زندگی می کنیم. ابتدا، دوین می نویسد که ایلان ماسک به تازگی هیئت مدیره توییتر را منحل کرده است و اکنون او را به تنها مالک تبدیل کرده است. سپس رون برت تیلور، مدیر عامل شرکت Salesforce، تا کنون که او از هیئت مدیره خارج شده است، پیگیری کرده است. سارا در مورد مشکلات Twitter Blue گزارش می دهد، یعنی اینکه سرویس اشتراک آبی احساس می کند که رنگ سبز بیشتری را وارد نمی کند. در همین حال، آماندا می گوید چه اتفاقی می افتد اگر توییتر شروع به شارژ آن تیک آبی کوچک کند و ناتاشا ال گزارش می دهد که ماسک ممکن است در تلاش برای بازگرداندن Vine باشد. در طول آخر هفته، ربکا در مورد اخراج در شرکت نوشت.

نگران نباشید، خبرهای دیگری نیز وجود داشت:

 • پاکسازی ذهن: برای اینکه توییتر را از ذهن خود دور کنید، دست خود را در بازی جدید doodle گوگل امتحان کنید. آیا تا به حال بازی فرزند خود را در بازی Snake.io تماشا کرده اید و از خود پرسیده اید، “آیا من این را دوست دارم؟” خوب، گوگل با doodle امروزی روحیه هالووین را وارد کرد که در آن می توانید یک روح باشید و در حین بازی با دوستان یا افراد تصادفی، شعله های روح را جمع آوری کنید. ، عایشه نوشتن.
 • گرما روشن است: آمازون پس از اینکه برخی خرده فروشان ادعا کردند که فروشندگان از رفتار ترجیحی برخوردار شده اند، Appario پرفروش را از بازار هند حذف می کند. مانیش گزارش ها.
 • ما بلیط داریم که سوار شویم: کاربران واتس اپ در بنگالورو اکنون می توانند بلیط قطار را از طریق کد QR خریداری کنند. جگمیت گزارش ها.
 • تخت، حمام و استراحت: Bed, Bath & Beyond تایید می کند که هنگام دسترسی یک هکر به هارد دیسک کارمند، نقض داده رخ داده است. کارلی نوشتن.
 • این داده ها را درخواست کنید: رون گزارش هایی از پایگاه داده برداری جدید Pinecone که می تواند جستجوهای معنایی کلیدی ترکیبی را انجام دهد.