منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استعفای مدیر فروش تبلیغات توییتر در بحبوحه تصاحب پرآشوب ماسک • TechCrunch

استعفای مدیر فروش تبلیغات توییتر در بحبوحه تصاحب پرآشوب ماسک • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استعفای مدیر فروش تبلیغات توییتر در بحبوحه تصاحب پرآشوب ماسک • TechCrunch

سارا پرسونت، مدیر ارشد کاربری توییتر، این شرکت را ترک کرده است تاپیک توییتر صبح سه شنبه.

پرسونت که مسئولیت تجارت تبلیغات توییتر را بر عهده داشت، گفت که روز جمعه استعفا داد و دسترسی او به کار در روز سه شنبه رسماً قطع شد. ماسک یک روز قبل از استعفای خود، بلافاصله پس از تصدی مسئولیت چهار مدیر اجرایی کلیدی خود را برکنار کرد: مدیرعامل پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سگال، مشاور عمومی شان ادجت و رئیس سیاست حقوقی، اعتماد و امنیت ویجایا گید.

با حذف Personette، تعداد مدیران توییتر پیش از ماسک باقی مانده و پرسنل کلیدی بیشتری در حال کاهش است. شایعات برای رفتن هم جی سالیوانرئیس محصول توییتر، بیوگرافی را در حساب توییتر خود حذف کرد که قبلاً نقش او در این شرکت را نشان می داد. مدیر قبلی این محصول، کیوان بیک پور، در ماه مه توسط مدیر عامل سابق آگراوال برکنار شد.

به گفته لینکدین، Personette که معاون سابق بازاریابی در فیس بوک بود، از اکتبر 2018 در توییتر کار می کرد، زمانی که او به عنوان معاون راه حل های مشتری جهانی پیوست. او در آگوست 2021 به سمت مدیر ارشد مشتری ارتقا یافت. این نقش برای کسب و کار توییتر حیاتی است، زیرا بیشتر درآمد آن از فروش تبلیغات حاصل می شود. از آنجایی که انتظار می رود ماسک تغییراتی در قوانین تعدیل محتوا ایجاد کند، فروش تبلیغات ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.

در حالی که الون ماسک که به تازگی نصب شده بود، روز پنجشنبه مسئولیت را بر عهده گرفت، اسکرین شات نامه ای را که به تبلیغ کنندگان توییتر نوشت، منتشر کرد و قول داد که این پلتفرم “بدیهی است که نمی تواند به یک منظره جهنمی رایگان برای همه تبدیل شود.” Personette به نقل از اعلامیه خود در توییتر گفت که او گفتگوی عالی با مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس داشته است. او افزود: «تعهد مداوم ما به ایمنی برند برای تبلیغ‌کنندگان بدون تغییر باقی می‌ماند. چشم به راه آینده!»

اما شب بعد استعفا داد.

پرسونت گفت: “این بزرگترین امتیاز بود که به همه شما به عنوان یک رهبر و شریک خدمت کنم.” بسیاری از من این را شنیده‌اند، اما مهم‌ترین نقشی که معتقدم در شرکت ایفا کردم، محافظت از الزامات ایمنی برند بود.