منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استارت آپ دوربین جلسات Owl Labs 25 میلیون دلار جمع آوری کرده و با HP شریک می شود • TechCrunch

استارت آپ دوربین جلسات Owl Labs 25 میلیون دلار جمع آوری کرده و با HP شریک می شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت آپ دوربین جلسات Owl Labs 25 میلیون دلار جمع آوری کرده و با HP شریک می شود • TechCrunch

استارت آپ دوربین جلسات Owl Labs 25 میلیون دلار جمع آوری کرده و با HP شریک می شود • TechCrunch

Owl Labs، استارت‌آپی که مجموعه‌ای از سخت‌افزارهای جلسات مبتنی بر هوش مصنوعی را توسعه می‌دهد، امروز اعلام کرد که ۲۵ میلیون دلار در دور سری C به رهبری HP Tech Ventures (بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر HP) با مشارکت Sourcenext جمع‌آوری کرده است. Matrix Partners، Spark Capital و Playground Global. Frank Weishaupt، مدیرعامل Owl Labs می‌گوید بسته شدن این بخش، آغاز یک همکاری استراتژیک با HP است، که باعث می‌شود HP در عرضه‌های مختلف محصولات Owl Labs سرمایه‌گذاری کند و در عین حال پوشش فروش و دسترسی به مشتریان سازمانی را فراهم کند.

به ویژه، HP اخیراً Poly را خریداری کرده است که طیف وسیعی از دستگاه های ویدیویی و صوتی و نرم افزار کنفرانس مجازی را توسعه داده است. Weishaupt هیچ تعارضی نمی بیند و استدلال می کند که محصولات Poly مکمل محصولات Owl Labs هستند و “تعهد HP برای تبدیل محل کار به یک مدل ترکیبی” را نشان می دهد.

“تامین مالی به آزمایشگاه جغد اجازه می دهد تا به رشد شتابان خود ادامه دهد… آزمایشگاه جغد از این سرمایه گذاری برای حمایت از توسعه محصول و افزایش پذیرش جهانی محصولات این شرکت از جمله استفاده خواهد کرد. [Owl Labs’] ویشااپت در یک مصاحبه ایمیلی به TechCrunch گفت. این بودجه همچنین برای گسترش ردپای جهانی Owl Labs و تعمیق مشارکت‌های تجاری استفاده خواهد شد، که با توافق تجاری بین Owl Labs و HP فرانسه شروع می‌شود، جایی که HP محصولات Owl Labs را از طریق تیم فروش محلی خود به فروش می‌رساند.

آزمایشگاه جغد توسط Mark Schnittman و Max Makeev در سال 2014 تأسیس شد، که به دنبال ایجاد یک تجربه کنفرانس ویدیویی بهتر از آنچه دوربین ها در آن زمان می توانستند به دست آورند. (Weishaupt، یکی از مدیران سابق CarGurus، در اوایل سال 2019 به عنوان مدیر عامل به آزمایشگاه جغد ملحق شد.) بر اساس کار خود در iRobot، Schnittman و Schnittman اولین محصول Owl Labs، Meeting Owl Pro را با چرخش خودکار پس از آزمایش مفهومی با قرار دادن یک صفحه ساختند. لپ تاپ روی چهارپایه چرخان

امروزه، آزمایشگاه جغد چندین محصول از جمله دوربین اختصاصی تخته سفید، کنسول کنترل اتاق جلسه، و آخرین نسل دوربین جلسه، Meeting Owl 3 را به فروش می رساند. Meeting Owl 3 دارای یک میکروفون و آرایه بلندگو است که با یک دوربین 360 درجه جفت شده است. ، که هر کسی را که صحبت می کند نزدیک تر می کند.

تعداد بی‌شماری دوربین‌های ملاقات «هوشمند» از جمله دوربین‌های قدرتمندی مانند مایکروسافت و گوگل در بازار وجود دارد. اما Weishaupt استدلال می کند که نرم افزار Owl Labs متمایز است. این سیستم که «سیستم هوش جغد» نامیده می‌شود، به مشتریان اجازه می‌دهد تا حداکثر دو جغد ملاقات را به هم متصل کنند تا محدوده ویدیویی و صوتی خود را افزایش دهند و تشخیص چهره را از جمله برای چهره‌های نقاب‌دار اضافه کنند.

Weishaupt گفت: Meeting Owl 3 تنها دستگاه کنفرانس ویدئویی 360 درجه در بازار است که می تواند با دیگران ارتباط برقرار کند تا پوشش را به فضاهای بزرگتر گسترش دهد. “تکنولوژی Owl Labs فضا را می آموزد تا تجربه ای یکپارچه تر ایجاد کند و در طول زمان هوشمندتر شود.”

Owl Labs در اوایل سال جاری زمانی که یک شرکت امنیتی Modzero آسیب‌پذیری‌هایی را در چندین مدل از Meeting Owl و دوربین تخته سفید فاش کرد که مهاجمان می‌توانستند از آنها برای به دست آوردن اطلاعات حساس استفاده کنند، در چرخه مطبوعات منفی قرار گرفت. Owl Labs این اکسپلویت را اصلاح کرد، که به نظر نمی رسد تأثیر قابل توجهی بر فروش داشته باشد – Weishaupt می گوید بیش از 130000 سازمان از محصولات Owl Labs از جمله 84 شرکت Fortune 100 استفاده می کنند.

ویشااپت با امتناع از به اشتراک گذاشتن ارقام درآمدی خاص تر، گفت: «ما می توانیم به اشتراک بگذاریم که یک مسیر رشد قوی با بیش از 3 برابر رشد درآمد سالانه و 7 برابر رشد درآمد از زمان شروع همه گیری داریم. آزمایشگاه جغد اولین شرکتی است که راه‌حل‌های کنفرانس ویدیویی 360 درجه مبتنی بر هوش مصنوعی را برای سازمان‌های ترکیبی ساخته است. آزمایشگاه جغد به عنوان یک شرکت قبل از همه‌گیری ترکیبی بود و در استفاده از فناوری برای پر کردن شکاف بین محیط‌های کاری از راه دور و حضوری متخصص است.

تا به امروز، آزمایشگاه جغد با 100 کارمند مستقر در بوستون، 47 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است.