منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استارتاپ حیوانات خانگی Digitail 11 میلیون دلار در سری A به رهبری Atomico جمع آوری کرد • TechCrunch

استارتاپ حیوانات خانگی Digitail 11 میلیون دلار در سری A به رهبری Atomico جمع آوری کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارتاپ حیوانات خانگی Digitail 11 میلیون دلار در سری A به رهبری Atomico جمع آوری کرد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت شبانه‌روز به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام خوانندگان عزیز! ما دوباره (مانند یک مرتد اصلی) با دیواری از اخبار فناوری عالی بازگشتیم. تعدادی هدفون را به برق وصل کنید و سر خود را به سمت این آهنگ تکان دهید تا از آنچه در جهان گسترده تر در آنجا می گذرد مطلع شوید. به یاد داشته باشید: چیزی به نام میز ایستاده وجود ندارد. این یک میز رقص است. آه بله. (ممکن است امروز صبح کمی بیش از حد قهوه خورده باشیم. این ممکن است رفتار بد ما را توضیح دهد.) – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • لباس بپوش: از آنجایی که مالکیت حیوانات خانگی از زمان شیوع بیماری همه گیر افزایش یافته است، دامپزشکان به حداکثر رسیده اند. اینجاست که دیجی‌تیل مستقر در رومانی وارد می‌شود، شرکتی که کار اداری دامپزشکان را خودکار می‌کند تا بتوانند روی دوستان چهارپای ما تمرکز کنند. مایک گزارش می دهد که این شرکت 11 میلیون دلار بودجه جدید را برای گسترش عملیات خود در ایالات متحده و کانادا بسته است.
  • تو در راه هستی: آماندا می‌نویسد که تغییرات پیشنهادی در مجوز بازی‌های باز Dungeons & Dragons یک گروه کامل از تولیدکنندگان محتوای D&D را تهدید می‌کند و آنها در تلاش برای محافظت از معیشت خود هستند.
  • SBF Substack را شروع می کندسام بنکمن-فرید در تلاشی برای توضیح جنبه خود در مورد شکست FTX به Substack رسید و گفت: “من هیچ وجهی را دزدی نکردم و مطمئناً میلیاردها دلار را پنهان نکردم.” مری ان باز هم هست.

استارت آپ ها و VC ها

چشم انداز سرمایه گذاری در چین به طور ناگهانی روشن می شود زیرا این کشور به تدریج سیاست سختگیرانه ضد کووید صفر خود را متوقف می کند، که در سه سال گذشته همه نوع تجارت را مختل کرده و مرزهای این کشور را بسته است. ریتا گزارش ها. برای سرمایه‌گذاران خطرپذیر، همه‌گیری یک سفر پردست‌انداز بوده است. تونی وو، شریک North Light Venture Capital، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متمرکز در چین با 4.5 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، سال 2022 را “سخت ترین” در 15 سال سرمایه گذاری خود در استارت آپ های چینی می داند.

تعداد انگشت شماری عنوان دیگر برای اصلاح شما:

چرا آفریقا سال گذشته علیرغم جمع آوری کمک های مالی بی سابقه تک شاخ نداشت؟

استارتاپ حیوانات خانگی Digitail 11 میلیون دلار در سری A به رهبری Atomico جمع آوری کرد • TechCrunch

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

Tage Kene-Okafor گزارش می دهد که تک شاخ ها در حال تبدیل شدن به یک گونه در معرض خطر در اکوسیستم استارت آپی آفریقا هستند.

اگرچه بودجه در این منطقه در سال 2022 اندکی افزایش یافت، “در مقایسه با پنج تک شاخ در سال 2021، حتی یک تک شاخ در کل سال ظاهر نشد.”

“پس چه اتفاقی در آفریقا در سال 2022 افتاد که آن را بسیار عجیب کرد؟”

و موارد بیشتری برای مشترکین وفادار TC+ ما وجود دارد:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

ما برخی از این را دیروز شروع کردیم، اما ناتاشا ال برای توجه به تبلیغات متا که در اتحادیه اروپا غیرقانونی تلقی می شوند، مقاله ای هشدار دهنده برای سایر برنامه های پشتیبانی شده توسط تبلیغات در اختیار ما قرار می دهد. او می‌نویسد: «فقط به این دلیل که فیس‌بوک – برای سال‌ها – با اجرای تبلیغات غیرقانونی، داده‌های اروپایی‌ها را پردازش کرده و از آنها سود می‌برد، به این معنا نیست که سایر پلت‌فرم‌های دارای بودجه تبلیغاتی از رگولاتورهای اتحادیه برخوردار خواهند شد. اجرا بالاخره رسید.»

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: