منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استارت‌آپ SaaS Chargebee تحت حمایت Tiger Global 10 درصد از مشاغل را کاهش داد • TechCrunch

استارت‌آپ SaaS Chargebee تحت حمایت Tiger Global 10 درصد از مشاغل را کاهش داد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت‌آپ SaaS Chargebee تحت حمایت Tiger Global 10 درصد از مشاغل را کاهش داد • TechCrunch

استارت‌آپ SaaS Chargebee تحت حمایت Tiger Global 10 درصد از مشاغل را کاهش داد • TechCrunch

Chargebee، با حمایت سرمایه گذارانی از جمله Tiger Global و Sequoia Capital India، حدود 10 درصد از کارکنان خود را در یک تلاش “تجدید ساختار” به دلیل چالش های اقتصاد کلان جهانی و افزایش بدهی های عملیاتی کاهش داده است.

استارت‌آپ مستقر در چنای و سانفرانسیسکو که راه‌حل‌های مدیریت صورت‌حساب، اشتراک، درآمد و انطباق را ارائه می‌دهد، به TechCrunch تأیید کرد که این به‌روزرسانی ۱۴۲ کارمند را تحت تأثیر قرار داده است.

این تصمیم دشوار بود و ما می خواهیم ابتدا از اعضای تیم که به ما کمک کردند تا به جایی که امروز هستیم قدردانی و تشکر کنیم.” پنی دساتنیک، مدیر ارتباطات شرکتی در Chargebee، در مصاحبه ای گفت: Chargebee طی چند سال گذشته به طور تصاعدی رشد کرده است، و با توجه به تغییر شرایط بازار، ما تصمیم گرفتیم به طور فعال منابع را مجدداً تخصیص دهیم تا پایه ای قوی برای ادامه رشد خود ایجاد کنیم. بیانیه ارسال شده از طریق ایمیل به TechCrunch.

“ما به ایجاد و تقویت روابط کلیدی ادامه خواهیم داد و با تمرکز بر رشد کارآمد، انتظار داریم استراتژی و عملیات بازار خود را برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد بازار برای خدمات اشتراک در مشاغل B2C و B2B تیز کنیم.” ما برای همکاران سابق خود آرزوی موفقیت داریم و به موفقیت مشتریان و شرکای خود در سراسر جهان متعهد می‌مانیم.»

روز چهارشنبه، کریش سوبرامانیان، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Chargebee در پستی در لینکدین نوشت که این استارتاپ به دلیل عوامل کلان اقتصادی، برنامه استخدام خود را تغییر داده است تا با اولویت‌ها هماهنگ شود و کاهش هزینه‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله ابزار، مشاوره و پیمانکاران را به دلیل یک مشکل آغاز کرده است. شکاف رو به رشد بین درآمد و هزینه

در این یادداشت آمده است: «اگرچه تصمیمات مقیاس‌پذیری تحت کنترل و مسئولیت ما بود، اما وضعیت اقتصادی و عدم دید نسبت به آینده، کار را برای همه دشوارتر کرد.»

وی افزود که کارکنان آسیب دیده در حالی که به دنبال فرصت های جدید هستند، سه ماه حقوق و مزایای پزشکی بیشتری دریافت خواهند کرد. این استارت آپ همچنین خدمات شغلی و تمدید زمان اعمال اختیارات سهام اعطا شده تحت طرح تشویقی سهام خود را ارائه خواهد کرد.

Chargebee در ماه فوریه 250 میلیون دلار در سری H جمع آوری کرد – بیش از 9 ماه پس از اعطای وضعیت تک شاخ به دنبال بودجه 125 میلیون دلاری سری G در آوریل گذشته.

حامیان اصلی این استارت آپ عبارتند از Insight Venture Partners، Sapphire Ventures، Steadview Capital، Tiger Global و Sequoia Capital India.

شرایط نامناسب اقتصادی چندین استارتاپ و شرکت فناوری را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داده است. در چند ماه گذشته، استارت‌آپ‌های هندی از جمله Unacademy، Byju’s و Ola با کاهش قابل توجه بودجه، نیروی کار خود را اخراج کردند. شرکت های آمریکایی از جمله بانک دیجیتال Chime، بازار آنلاین املاک و مستغلات Opendoor و غول اعتباری Upstart نیز اخیرا تصمیمات مشابهی گرفته اند.