منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • استارت‌آپ نیجریه‌ای که «بودجه عملیاتی روزانه» خود را در FTX ذخیره می‌کند، اخراج‌های خود را اعلام کرد • TechCrunch

استارت‌آپ نیجریه‌ای که «بودجه عملیاتی روزانه» خود را در FTX ذخیره می‌کند، اخراج‌های خود را اعلام کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت‌آپ نیجریه‌ای که «بودجه عملیاتی روزانه» خود را در FTX ذخیره می‌کند، اخراج‌های خود را اعلام کرد • TechCrunch

استارت‌آپ نیجریه‌ای که «بودجه عملیاتی روزانه» خود را در FTX ذخیره می‌کند، اخراج‌های خود را اعلام کرد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام و به شروع یک هفته دیگر خوش آمدید. همانطور که جمعه گذشته اشاره کردیم، حاجی از غواصی خارج شده است و بقیه را برای برداشتن قطعات از توییتر و FTX باقی می گذارد. نگران نباشید، ما برای شما اینجا هستیم. مری ان ما را با گزارشی در مورد سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری SoftBank در FTX آغاز می کند. و با آن، بیایید حفاری کنیم! – کریستین

3 تاپ برتر TechCrunch

 • این تجارت FTX دامنه وسیعی دارد: تاج گزارش می دهد که چه اتفاقی برای یک شرکت جوان می افتد که برخی از دارایی ها را در FTX نگه می دارد و اکنون نمی تواند به آنها دسترسی پیدا کند، خوب، شما می دانید. در این مورد، استارت‌آپ web3 آفریقایی نست‌کوین گفت که به دلیل نداشتن این دسترسی مجبور به اخراج کارمندان خود شده است.
 • یک مقایسه واقعی: اکنون مردم اروپا می توانند لذت و شگفتی ابزار مقایسه قیمت Klarna را درک کنند جنسیت می‌گوید که ممکن است «یک جایگزین قابل اعتماد برای گوگل و آمازون» باشد.
 • اوه: برد، یک شرکت میکروموبیلاتی، به کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت که سواری های بدون پرداخت مشتری را در درآمد خود لحاظ کرده است، بنابراین این رقم خاص را برای دو سال بیش از حد اعلام کرده است. ژاکلین باز هم هست.

استارت آپ ها و VC ها

در این مرحله، همه ما انتظار داریم که داده‌های ما به سرعت حرکت کنند، اما تعداد زیادی از آن‌ها هنوز هم سردرد است. اینجا Quicks می آید، مایک نوشتن. این استارتاپ داده بی‌درنگ 12.9 میلیون دلار بودجه سری A را بدون انجام این کار با ksqlDB، راه‌حل‌های مبتنی بر جاوا یا هر یک از آن راه‌حل‌های تحلیلی شیک مبتنی بر SQL جذب کرد. اوه نه، Quix برنامه های رویداد محور را با پایتون توسعه می دهد.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

 • نمایش باید ادامه پیدا کند: فقط به این دلیل که FTX مشکل دارد به این معنی نیست که سایر شرکت ها از اتصال اجتناب می کنند. ژاکلین گزارش‌هایی در مورد Joepegs NFT Marketplace، که در یک دور به رهبری FTX و Avalanche، 5 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.
 • “دوستی بزرگسالان حیوانات بی ثباتی هستند”: آنها واقعاً هستند، اما نترسید، 222 به شما کمک می‌کند آن دوست کاملی را پیدا کنید که اهمیتی نمی‌دهد شما بیشتر از آنها انجام دهید، یا اگر این چیزی است که شما دوست دارید، “تمایل به تنبلی دارد”. کایل نوشتن.
 • سنگاپور، جوانه های چشایی عجیب و غریب خود را آماده کنید: Vow، یک شرکت گوشتی کشت‌شده مستقر در استرالیا، 49.2 میلیون دلار بودجه سری A دریافت کرده است تا اولین محصول گوشتی سلولی خود را به رستوران‌های سنگاپور بیاورد. کریستین نوشتن.
 • بهار در عملاستارت‌آپ خودروهای برقی فارادی فیوچر قراردادی به ارزش 350 میلیون دلار امضا کرده است تا بتواند آن را از چالش‌های نقدی قبلی رهایی بخشد و اولین وسیله نقلیه خود را عرضه کند. ژاکلین گزارش ها.
 • “خورشید گوی الاغ است”: کره، که اکنون با بودجه ۹ میلیون دلاری توسط Gradient Ventures جمع آوری شده است، به کسب و کارهای کوچکتر توزیع مواد غذایی کمک می کند تا از مقررات ایمنی مواد غذایی پیروی کنند. کاترین نوشتن.

آماده شدن برای دهه دوم فین‌تک: 4 حرکتی که شرکت شما به آن نیاز دارد

نمای نزدیک مهره های شطرنج

اعتبار تصویر: امیلیا مانوسکا (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

به گفته مشاور گرانت ایستربروک، استارت آپ های فین تک که امیدوارند در چند سال آینده موفق شوند، باید برای رویارویی با:

 • بانک های بزرگ و ارائه دهندگان خدمات مالی با برنامه های وفاداری و “برنامه های فوق العاده”.
 • پروتکل های در حال ظهور DeFi “که می توانند محصولات مالی را ارائه دهند که دارایی های دنیای واقعی را در خود جای دهد.”
 • بانکداری، صورتحساب، وام دهی، پرداخت ها، حسابداری بسته بندی شده به عنوان “محصولات مالی تعبیه شده”.
 • چندین کشور در حال انتشار ارز دیجیتال بانک مرکزی خود (CBDC) هستند.

ایستربروک، که افکار خود را در مورد پیمایش دهه آینده فین تک در یک پست مهمان TC+ به اشتراک می گذارد، می نویسد: «شرکت شما برای رقابت با هر چهار نوع رقبا به ارزش پیشنهادی بسیار قوی نیاز دارد.

دو مورد دیگر از تیم TC+:

 • می بینی مامان؟ اختصارات می توانند چیزی به ما بیاموزند: اخراج های بزرگ در بخش فناوری بزرگ نبودند، اما ناتاشا ام می‌نویسد در حالی که می‌توانستیم بیشتر ببینیم، نولان چرچ، کارآفرین، که به اخراج کارتا در سال 2020 به‌عنوان مدیر ارشد آن کمک کرد، چشم‌اندازی درباره اخراج‌های اخیر توییتر دارد.
 • اگر VC ها روی شما سرمایه گذاری نمی کنند، روی چه کسانی سرمایه گذاری می کنند؟: این چیزی است که بکا در آخرین مقاله خود، که به گرد و غبار خشک موجود در دنیای VC و اینکه چرا هنوز منتشر نشده است، بحث می کند.

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

و به همین ترتیب، ممنوعیت دانلود VLC در هند برداشته شده است، مانیش گزارش ها. نه ماه پیش، وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات کشور ممنوعیتی را برای پخش کننده رسانه محبوب اعمال کرد، چیزی که VLC تلاش کرد آن را لغو کند و گفت این ممنوعیت “بدون اطلاع قبلی اعمال شد” و به VLC فرصتی برای رد کردن اجازه نداد.

ناتاشا ال اطلاعات بیشتری در رسانه اجتماعی مورد علاقه ما دارد و این بار می گوید: “تویتر دیگر تعهدات کلیدی لازم برای ادعای ایرلند را به عنوان “به اصطلاح تاسیس اولیه تحت مقررات عمومی حفاظت از داده های اتحادیه اروپا” انجام نمی دهد. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم این به کجا می رود.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: