منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استارت‌آپ مدیریت هزینه Pleo 15 درصد از نیروی کار را کاهش می‌دهد • TechCrunch

استارت‌آپ مدیریت هزینه Pleo 15 درصد از نیروی کار را کاهش می‌دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت‌آپ مدیریت هزینه Pleo 15 درصد از نیروی کار را کاهش می‌دهد • TechCrunch

استارتاپ دانمارکی Pleo اعلام کرده است که قصد دارد حدود 15 درصد از نیروی کار این شرکت را اخراج کند. از آنجایی که شرکت در حال حاضر نزدیک به 1000 کارمند دارد، این می تواند تا 150 نفر را تحت تاثیر قرار دهد. Pleo ابزارهای مدیریت هزینه را برای SMEها در سراسر اروپا توسعه می دهد.

من صادقانه خواهم گفت. Jeppe Rindom یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Jeppe Rindom در یک پست وبلاگ نوشت: Pleo امروز با تقریباً 1000 کارمند و با تمرکز ما بر 16 کشور مختلف، احساس بسیار متفاوتی نسبت به 12 ماه پیش دارد.

با این حال، جهان تغییر کرده است و فصل بعدی ما متفاوت به نظر خواهد رسید. ما دیگر تحت دستور «ابتدا رشد» عمل نمی‌کنیم، بلکه با واقعیت «رشد از طریق تمرکز و کارایی» عمل می‌کنیم. بر بازارهای بسیاری که اکنون در خدمت آنها هستیم تمرکز کنید و در هر کاری که انجام می‌دهیم بر روی راندمان رانندگی تمرکز کنید. و چیزی که ما را به اینجا رساند، چیزی نیست که ما را به آنجا برساند.”

به عنوان یادآوری، Pleo 150 میلیون دلار در جولای 2021 جمع آوری کرد – و سپس 200 میلیون دلار دیگر در دسامبر 2021. پس از آن دور سری C، ارزش شرکت به 4.7 میلیارد دلار رسید. این شرکت به یکی از با ارزش ترین شرکت های فین تک در اروپا تبدیل شده است.

ما اولویت ها و استراتژی خود را برای سال آینده مشخص کرده ایم. و متأسفانه این 15 درصد از نقش های ما را تحت تأثیر قرار می دهد، تا 150 نفر از همکاران ما ممکن است مجبور به ترک شوند. هر کدام نقش مهمی در ساختن پلئو به آنچه امروز هستیم ایفا کرده اند. و من دوست دارم باور کنم که Pleo چیزی بیش از هر محل کار دیگری است. پلئو برای مردم است. […] و این تصمیم را به شدت دشوار و احساسی می کند. سخت است، اما لازم است.» ریندهام نوشت.

پلئو با سرعتی سریع در حال رشد بود. سال گذشته، این شرکت 20000 مشتری در شش کشور دانمارک، سوئد، آلمان، اسپانیا، ایرلند و بریتانیا داشت. این شرکت اکنون در 16 کشور مختلف فعالیت می کند. Pleo با Spendesk و Payhawk رقابت می کند.

این استارت آپ کارت های شرکت را با محدودیت هزینه های فردی و تیمی صادر می کند. وقتی یک کارمند چیزی می‌خرد، می‌تواند رسید هزینه را مستقیماً به Pleo ضمیمه کند. این پلتفرم همچنین از هزینه های خارج از جیب در صورت نیاز به پرداخت نقدی و بازپرداخت بعداً پشتیبانی می کند.

در نهایت، Pleo هزینه ها را با ابزارهای حسابداری مانند Sage، Xero و Quickbooks همگام می کند. این شرکت همچنین یک محصول مدیریت فاکتور را برای جایگزینی راه حل قابل پرداخت حساب های موجود شما ارائه می دهد. ایده این است که Pleo می تواند به شما کمک کند بسیاری از فرآیندهای مربوط به خرج کردن پول شرکت خود را خودکار کنید.

با این حال Pleo ممکن است خیلی سریع رشد کرده باشد. جمع آوری پول بیشتر با همان ارزش گذاری دشوار خواهد بود. پلئو اکنون باند پرواز طولانی تری دارد، اما متأسفانه برخی از کارمندان باید شرکت را ترک کنند.