منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • استارت‌آپ مدیریت املاک Doorstead ۲۱.۵ میلیون دلار سری B جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

استارت‌آپ مدیریت املاک Doorstead ۲۱.۵ میلیون دلار سری B جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت‌آپ مدیریت املاک Doorstead ۲۱.۵ میلیون دلار سری B جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

استارت‌آپ مدیریت املاک Doorstead ۲۱.۵ میلیون دلار سری B جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت شبانه‌روز به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

ما به جمعه رسیدیم! اگر به دنبال یک قسمت پادکست خوب هستید، من به شدت Equity امروز را توصیه می کنم ناتاشا ام، مری ان و بکا در مورد CES، NYE، SBF و FTX صحبت کنید – اوه من! همچنین، قدردانی از شما Daily Crunchers برای خواندن خبرنامه دیروز و کمک به تبدیل شدن آن به یکی از پرخواننده ترین داستان های امروز. دلم را گرم می کند و امیدوارم اخبار امروز به همان اندازه قانع کننده باشد. دیگر خداحافظی نیست… – کریستین

3 تاپ برتر TechCrunch

 • در بزن، در بزن، مستاجران تضمین می شوند که در درب خانه باشند: صاحبان املاک همیشه راحت نیستند که محل خود را اجاره کنند، اما Doorstead معتقد است که رویکرد او این مشکل را حل می کند. مری ان گزارش می دهد که شرکت 21.5 میلیون دلار بودجه جدید را تضمین کرده است تا نه تنها به شما بگوید چقدر اجاره می توانید انتظار داشته باشید، بلکه مطمئن شوید که همیشه برای ملک اجاره ای خود مستاجر دارید.
 • نویز اعتباری: مدل کسب‌وکار پذیره‌نویسی فین‌تک KreditBee هند برای کمک به مردم برای دریافت وام‌های خرد، سرمایه‌های مخاطره‌آمیز بیشتری – در واقع 100 میلیون دلار – برای افزایش ارزش شرکت به نزدیک به 700 میلیون دلار افزایش داده است. مانیش نوشتن.
 • چشم برای دیدن دست به لمس: حاجی گزارشی در مورد “منظور لوموس برای ساختن عینک های AR کمی کمتر درهم و برهم” گزارش می دهد.

TechCrunch @ CES

اگر از این مقاله بالا در Lumus لذت بردید، پس از اینکه تیم TechCrunch امروز به پوشش خود از نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی در لاس وگاس ادامه می دهد، چه چیز دیگری را برای شما در نظر گرفته است. دو روز مانده!

گجت ها و ابزارهای بسیار زیاد:

آیا سطوح بی سابقه گرد و غبار خشک باعث انفجار تاخیری سرمایه گذاری استارتاپی می شود؟

استارت‌آپ مدیریت املاک Doorstead ۲۱.۵ میلیون دلار سری B جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

اعتبار تصویر: تیم رابرتز/گتی ایماژ

موج های اخراج و تبلیغات کریگز لیست برای مبلمان اداری با تخفیف وجود دارد: سرمایه گذاران فناوری حدود 290 میلیارد دلار پودر خشک جمع آوری کرده اند.

رافائل موکومیلوف و پیر بوردون از Picus Capital می‌گویند: «علی‌رغم رکود، عرضه پول قوی و معکوس‌های مخارج دیجیتالی باعث می‌شود برخی از فعالان بازار باور کنند که ما در یک چرخه سرمایه‌گذاری قوی هستیم.

پس از ردیابی سرمایه سرمایه‌گذاری نشده سال به سال 2006، این زوج دریافتند که «بحران در چشم‌انداز سرمایه‌گذاری اغلب با سال‌ها عملکرد بهتر سیستماتیک دنبال می‌شود و تاریخ راهی برای تکرار دارد».

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

اگر از دوربین دسکتاپ اسنپ برای ارائه یک فیلتر خنده دار در حین تماس های ویدیویی استفاده می کنید، همین حالا با آن خداحافظی کنید. ایوان اعلام کرد که اسنپ در 25 ژانویه برنامه دوربین را خاموش می کند تا بر روی ویژگی Camera Kit for Web تمرکز کند. او همچنین خاطرنشان می کند که ممکن است این حرکت بیشتر باشد و می نویسد: «قطع برنامه دوربین اسنپ – که اولین بار توسط The Verge مشاهده شد – کاملاً تعجب آور نیست. سال گذشته آنها 20 درصد از کارکنان خود را اخراج کردند و ماه‌ها پس از عرضه محصول پهپاد خود را متوقف کردند.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

 • ما قیمت ها را چپ و راست کاهش می دهیم: مت گزارش ها حاکی از آن است که تسلا برای دومین بار در سه ماه گذشته قیمت مدل 3 و مدل Y خود را در چین کاهش داده است.
 • سرقت ادبی در دنیای هوش مصنوعی: اگر در اواخر دهه 1990 یا اوایل دهه 2000 در مدرسه بودید، ممکن است به یاد داشته باشید که معلمتان به شما می گفت از اینترنت استفاده نکنید زیرا پر از اطلاعات نادرست بود. خوب، اکنون که ChatGPT یک چیز است، فناوری راه طولانی و حتی طولانی‌تری را طی کرده است. در میان اخباری مبنی بر اینکه مدارس دولتی نیویورک ChatGPT را مسدود می‌کنند، OpenAI می‌گوید که در حال کار بر روی “کاهش” برای کمک به شناسایی متن ایجاد شده توسط ChatGPT است. کایل گزارش ها.
 • TikTok، وقت رفتن به رختخواب است: ما در مورد آلارم هایی برای بیدار کردن شما شنیده ایم، اما این صفحه نمایش تلفن طوری طراحی شده است که شما را در زمانی که باید بخوابید درگیر نگه دارد. TikTok که در حال آزمایش یک ویژگی «یادآوری خواب» است که به شما هشدار می‌دهد چه موقع به رختخواب بروید، می‌گوید: «مشکلی نیست. عایشه نوشتن. و این همه ماجرا نیست – او همچنین گزارش می دهد که TikTok اکنون تصاویر کوچک فیلترهای ویدیویی دارد تا یافتن بخش های خاصی از ویدیوها را آسان تر کند.
 • همین کافی است که تو را به هم بزند: قطع شدن وب سایت و برنامه همیشه اتفاق می افتد، اما چه زمانی آماندا با دیدن این اتفاق در توییچ برای دومین بار در یک هفته، او تصمیم گرفت تا به ته آن بپردازد.
 • سامسونگ آهنگ شادی نمی خواند: کیت برآوردهای اولیه سود سه ماهه سامسونگ را گزارش می دهد که خوب به نظر نمی رسد. سازنده تراشه‌های حافظه و تلفن‌های همراه اعلام کرد که سود سه ماهه در میان تقاضای ضعیف برای محصولاتش به پایین‌ترین حد در هشت سال گذشته رسیده است.