منو سایت

استارت‌آپ‌های زامبی • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت‌آپ‌های زامبی • TechCrunch

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روند استارت آپ های این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

افراد به دلایل مختلف شغل خود را ترک می کنند، اما زمانی که یک مدیر مالی یک شرکت بسیار معتبر را ترک می کند در حالی که خود شرکت در حال اخراج است، خروج ممکن است نشانه ای از یک مشکل بزرگتر باشد.

این یکی از نکاتی بود که وقتی با مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Continuum، نولان چرچ، در مورد موج اخیر استعفای مدیران ارشد مالی، از جمله اما نه محدود به OpenSea، Noom و Brex صحبت کردم، دریافت کردم. بنیانگذار مجدداً تأکید کرد که ما دلایل دقیقی را نمی‌دانیم که چرا افراد ترک می‌کنند، اما همچنین خاطرنشان کرد که این یک پرچم قرمز از منظر استخدام است.

همچنین من را با ایده شرکت های زامبی آشنا کرد، که من از آن قدردانی کردم زیرا این فصل رسماً شبح وار است و ما عاشق یک قاب تعطیلات هستیم. شرکت‌های زامبی اساساً شرکت‌هایی هستند که در طول چرخه رونق پول زیادی جمع‌آوری کردند اما درآمد کافی برای توجیه ارزش‌گذاری تولید نکردند. چرچ گفت که بازار اواخر مرحله مملو از آنها است و مدتی طول می کشد تا متوجه این موضوع شویم زیرا بسیاری از آنها بیش از حد سرمایه دارند و باند کافی برای پنهان شدن پشت سر دارند.

این ایده جالبی است، و این موضوع باعث می‌شود که چرا برخی از تکان‌های اجرایی بلندتر از دیگران صدا می‌دهند. برای افکار بیشتر، ستون کامل TechCrunch+ من را بخوانید، آیا مدیران مالی خوب هستند؟ (پاسخ: بله، اما مدیران عامل؟ این پیچیده است).

در ادامه این خبرنامه، در مورد استارت آپ های همه کاره و صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر جدید سارا گو صحبت خواهیم کرد. اگر این خبرنامه را دوست دارید، به من لطف کنید؟ آن را برای یکی از دوستان خود فوروارد کنید، آن را در توییتر به اشتراک بگذارید و برای مطالب بیشتر وبلاگ شخصی من را دنبال کنید.

همه چیز را انجام دهید

این هفته در مورد گریز نوشتم که پاکاسو را با چرخش خاص خود در بازار مالکیت خانه های تعطیلات انجام می دهد. متقاعد کردن مردم به اینکه سزاوار تعطیلات هستند کار سختی است. کسب و کار متقاعد کردن مردم به داشتن یک خانه تعطیلات و در عین حال لذت بردن از آن می تواند به طرز فریبنده ای دشوار باشد.

در اینجا دلیل اهمیت آن است: وقتی یک استارتاپ هستید، بهترین راه برای متمایز شدن در برابر رقیب تک شاخ این است که سعی کنید همه چیز را انجام دهید. اخیراً، استارت‌آپ‌های زیادی را دیده‌ام که بهترین‌های هر دو دنیا را برای مصرف‌کنندگان می‌خواهند، و Getaway تفاوتی با هم ندارد—ترکیب سرمایه‌گذاری و لذت در یک محصول.

در حالی که من تماماً طرفدار انرژی کارآفرینی هستم، واقعاً تعجب می‌کنم که چگونه این موضوع در گفتگوی بزرگ‌تر استارت‌آپ‌های مرحله رشد قرار می‌گیرد و متوجه می‌شوند که آنها نیاز به تقویت و تمرکز دارند. به عبارت دیگر، اگر غول‌ها به سمت داخل برگردند و روی چیزی که برایشان درآمد به ارمغان می‌آورد تمرکز کنند، آیا استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه به لطف سرمایه‌های صاحبان سهام، مدتی برای افزایش رشد خواهند داشت؟ غذای فکر.

استارت‌آپ‌های زامبی • TechCrunch

اعتبار تصویر: تالاهاسی (در یک پنجره جدید باز می شود) / شاتراستاک (در یک پنجره جدید باز می شود)

اعتقاد بالا، چرا که نه؟

برای Equity این هفته، من و الکس با سارا گوئو، شریک سابق Greylock درباره شرکت جدیدش، Conviction، مصاحبه کردیم. او 101 میلیون دلار در 10 هفته برای صندوق اولیه خود جمع آوری کرد، روندی که به گفته او بسیار طولانی شد اما ظاهراً با تعدادی از سرمایه گذاران طنین انداز شد. ما عبارات کلیدی را از مکالمه +TC استخراج کرده‌ایم، پس ادامه دهید.

در اینجا دلیل مهم است: به غیر از هوش مصنوعی هیجان‌انگیز، چارچوب Guo برای برنامه‌های کاربردی جالب در این فضا هنگام تلاش برای مرتب‌سازی کارهایی که انجام می‌دهد و به آن‌ها اهمیت نمی‌دهد مفید است. در زیر خواهید دید که او چگونه در مورد آن فکر می کند.

من فکر می کنم شما می توانید به چشم انداز بسیار واضح نگاه کنید و بگویید چه چیزی برای مشتری ارزشمند است؟ من فکر می‌کنم راهی وجود دارد که بتوان از پایین به بالا رفت و مدالیته با مدالیت بود، درست است؟ ما می توانیم چیزها را طبقه بندی کنیم. ما می توانیم کد تولید کنیم. ما می توانیم ریاضی انجام دهیم. ما می توانیم تصاویر تولید کنیم. و به نظر من این جالب است. [But] فکر می‌کنم نگاه من به دنیا این است که به مجموعه‌ای از حوزه‌های مشکل‌دار علاقه‌مند باشم که به خوبی می‌شناسم زیرا مشتری را خوب می‌شناسم.

ابتدا میخ، نه چکش. بنابراین، من را خواهید دید که در زیرساخت های امنیتی، ابزارهای توسعه دهنده، برنامه های کاربردی بهره وری، برنامه های کاربردی خلاقانه، به طور کلی برنامه های پایگاه داده رابطه ای سازمانی که سوابق را نگه می دارند، سرمایه گذاری می کنم. [and] عمودی‌هایی که فکر می‌کنم عمودی بزرگ، جالب است و داده‌ها تحت تأثیر آن قرار می‌گیرند، مانند comp bio. دلیل اینکه فکر می‌کنم نرم‌افزار 3.0 یک اصطلاح واقعاً مناسب است این است که من فقط دسته‌های خاصی از نرم‌افزارها را نام می‌برم که خوب می‌شناسم، اما آینده‌ای را نمی‌بینم که همه آن‌ها باشد. [categories]با توجه به پیشرفت‌هایی که در محاسبات، داده‌ها و الگوریتم‌ها به دست می‌آید، هوشمندتر نشوید.

من فکر می کنم برنامه های کاملاً جدیدی از هوش مصنوعی وجود خواهد داشت که به طور منظم در دسته بندی های موجود قرار نمی گیرند. تولید بصری یک دسته نرم افزار موجود نیست. Autonomy یک دسته نرم افزاری نیست که بدون هوش مصنوعی وجود داشته باشد. بنابراین من فکر می کنم دسته بندی های جدیدی از برنامه ها وجود خواهد داشت … اما من بیشتر از هر چیز دیگری مشتری را دنبال می کنم.

استارت‌آپ‌های زامبی • TechCrunch

اعتبار تصویر: سارا گو

چند یادداشت

TechCrunch Disrupt هفته آینده است، به نوعی. سفر ایمن برای کسانی از شما که به شهر سفر می کنید، و عذرخواهی می کنیم از کسانی که قبلاً در سانفرانسیسکو و اکنون ساکن هستند. قطعا شما نمی توانید در Che Fico میزی بگیرید.

این یک مکالمه مهیج، مهیج، آگاهی و هفته ای خواهد بود که نباید از دست داد. در اینجا دستور کار کامل است و در اینجا می توانید بلیط های خود را تهیه کنید.

فراموش نکنید که می توانید از کد “STARTUPS” برای تخفیف ویژه خوانندگان در بلیط های Disrupt استفاده کنید. ما همچنین برای کسانی که تحت تأثیر این اخراج قرار گرفته اند، ویژه داریم. اگر فرصتی را از دست دادید، برای دریافت بلیط رایگان TechCrunch Disrupt به اینجا بروید.

همانطور که می دانید، من میزبان Equity هستم که سه بار در هفته منتشر می شود و طولانی ترین پادکست TC است. ما همچنین چیزهای فوق‌العاده‌ای برای گوش دادن داریم: از جمله برنامه مبتنی بر رمزنگاری ما، که Chain Reaction است، و نمایش متمرکز بر بنیانگذار ما، که Found است. پادکست TechCrunch نیز غیرقابل از دست دادن است، بنابراین مراقب تمام نمایش های خوب آنها باشید.

در TechCrunch دیده می شود

جنرال موتورز اکنون در تجارت انرژی است

این بنیانگذار پس از فروش آخرین استارت آپ خود به گوگل، اکنون می خواهد کارهای روزمره را با Relay خودکار کند

برنامه «همه چیز» ایلان ماسک X ممکن است در ایالات متحده شروع کننده نباشد

برکس که در اوایل سال جاری 12.3 میلیارد دلار ارزش داشت، 11 درصد از کارکنان خود را به عنوان بخشی از تجدید ساختار کاهش می دهد.

پیشنهاد کارگر فدرال، سهام Uber، Lyft و DoorDash را متوقف کرد

در TechCrunch+ دیده می شود

اورلاندو تمام مواد لازم برای تبدیل شدن به مرکز بزرگ راه اندازی بعدی را دارد

جمع آوری کمک مالی فین تک به حد متوسط ​​بازگشته است

عرضه Crypto VC همچنان کند است زیرا سرمایه گذاران منتظر ارزش گذاری های پایین تر هستند

6 سرمایه گذار در مواردی که به مسائل اخلاقی خط می کشند، به اشتراک می گذارند

در همان زمان، همان صفحه وب، هفته آینده؟

n