منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اخراج های گسترده توییتر از صبح جمعه آغاز می شود • TechCrunch

اخراج های گسترده توییتر از صبح جمعه آغاز می شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اخراج های گسترده توییتر از صبح جمعه آغاز می شود • TechCrunch

بر اساس یک یادداشت داخلی که برای کارمندان توییتر ارسال شده است، مدیریت جدید به رهبری ایلان ماسک از صبح جمعه اخراج کارکنان را آغاز خواهد کرد. این اخراج ها از قبل از تصاحب ماسک شایعه شده بود و آخرین گزارش تخمین می زند که نیمی از 7500 کارمند این شرکت شغل خود را از دست خواهند داد.

عصر پنجشنبه، همه کارمندان ایمیلی دریافت کردند که در آن از وضعیت کاری خود در ساعت 9 صبح روز جمعه مطلع خواهند شد. هر ایمیل با موضوع “نقش شما در توییتر” ارسال خواهد شد. اگر کارمندی شغل خود را حفظ کند، از طریق ایمیل کاری به او اطلاع داده می شود – اگر آزاد شوند، در یک آدرس شخصی به او اطلاع داده می شود.

در این ایمیل آمده است: «برای اطمینان از ایمنی هر یک از کارمندان و همچنین سیستم‌های توییتر و داده‌های مشتریان، دفاتر ما به‌طور موقت بسته خواهند شد و تمامی دسترسی‌ها به نشان‌ها به حالت تعلیق در خواهند آمد». “اگر در دفتر هستید یا در راه دفتر هستید، لطفا به خانه بروید.”

این ایمیل به طور غیرشخصی با “توئیتر” امضا شده است.

با توجه به الف پست از یک کارمند توییتر اعضای کارکنان در حال پر کردن یک کانال داخلی Slack با شکلک‌های قلبی آبی هستند و منتظرند تا فردا سرنوشت خود را بدانند. (به روز رسانی: این توییت از آن زمان حذف شده است.)

تیم ماسک قبلاً با درخواست از مهندسان برای چاپ کدی که در 30 تا 60 روز گذشته نوشته‌اند، تلاش کرده‌اند بهره‌وری کارمندان توییتر را بسنجند. ماسک همچنین مهندسان تسلا را برای بازبینی کد توییتر آورده است.

با این حال، مشخص نیست که کدام بخش های شرکت تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. در تسلا، ماسک چند سال پیش کل تیم روابط عمومی را قطع کرد – ایده این است که او احتمالاً از شر تیم روابط عمومی توییتر خلاص خواهد شد.

طبق گزارش پلتفرمر، سرویس خبرنامه توییتر Revue تا پایان سال تعطیل خواهد شد. Revue در ژانویه 2021 توسط توییتر به مبلغ نامشخصی خریداری شد. این گزارش همچنین می‌گوید که Notes، یک ویژگی ارسال طولانی مدت، و همچنین برنامه توییتر برای ساخت کیف پول‌های رمزنگاری شده، در حالت تعلیق قرار دارد.

هنگامی که ماسک برای اولین بار هفته گذشته به قدرت رسید، بلافاصله چهار مدیر اجرایی کلیدی را برکنار کرد: مدیرعامل پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سگال، مشاور عمومی شان ادجت و رئیس سیاست های حقوقی، اعتماد و ایمنی ویجایا گید. سارا پرسونت، مدیر ارشد مصرف توییتر و دالانا برند، رئیس بخش مردم و تنوع، روز بعد استعفا دادند.

این داستان باز می شود…