منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اخراج فین‌تک همچنان ادامه دارد • TechCrunch

اخراج فین‌تک همچنان ادامه دارد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اخراج فین‌تک همچنان ادامه دارد • TechCrunch

به The Interchange خوش آمدید! اگر این را در صندوق پستی خود دریافت کردید، از ثبت نام و رای اعتماد شما سپاسگزاریم. اگر این مطلب را به عنوان یک پست در سایت ما می خوانید، لطفا ثبت نام کنید اینجا بنابراین شما می توانید آن را به طور مستقیم در آینده دریافت کنید. هر هفته نگاهی به داغ‌ترین اخبار فین‌تک هفته قبل خواهم داشت. این شامل همه چیز می شود، از دورهای تأمین مالی گرفته تا روندها، تجزیه و تحلیل یک فضای خاص تا نظرات داغ در مورد یک شرکت یا پدیده خاص. اخبار فین‌تک زیادی وجود دارد، و وظیفه من این است که با آن‌ها همراه باشم – و آن‌ها را بفهمم – تا بتوانید در جریان باشید. – مری ان

وای، من یک هفته است دارم دانلود می کنم و دوباره وارد دنیای فین تک می شوم.

متأسفانه، احساس می شد که بعد از اخبار اخراج، در حال اخراج هستیم.

من سعی خواهم کرد تا آنجا که ممکن است در اینجا جمع آوری کنم:

  • Chime تایید کرده است که 12 درصد از کارکنان خود را اخراج می کند. یعنی حدود 160 نفر. بر اساس یک یادداشت داخلی که توسط TechCrunch به دست آمده است، کریس بریت، یکی از بنیانگذاران Chime، گفت که این اقدام یکی از مواردی است که به شرکت کمک می کند “بدون توجه به شرایط بازار” پیشرفت کند. در این یادداشت، بریت گفت که او و یکی از بنیانگذاران، رایان کینگ در حال تنظیم مجدد هزینه های بازاریابی، کاهش تعداد پیمانکاران، تنظیم نیازهای فضای کاری و مذاکره مجدد با پیمانکاران فروشنده هستند.
  • Opendoor اعلام کرده است که 18 درصد از کارکنان خود را اخراج می کند. یعنی حدود 500 نفر. اریک وو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Opendoor، گفت که شرکت او، یک شرکت املاک و مستغلات فین تک سهامی عام، در حال پیمایش “یکی از چالش برانگیزترین بازارهای املاک در 40 سال گذشته” است.
  • Chargebee حدود 10 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده است. همانطور که توسط جگمیت در 2 نوامبر، «Chargebee، با حمایت سرمایه‌گذارانی از جمله Tiger Global و Sequoia Capital India، حدود 10 درصد از کارکنان خود را در یک تلاش «سازمان‌دهی مجدد» به دلیل چالش‌های اقتصاد کلان جهانی و افزایش بدهی‌های عملیاتی اخراج کرد. استارت‌آپ مستقر در چنای و سانفرانسیسکو که راه‌حل‌های مدیریت صورت‌حساب، اشتراک، درآمد و انطباق را ارائه می‌دهد، به TechCrunch تأیید کرد که این به‌روزرسانی ۱۴۲ کارمند را تحت تأثیر قرار داده است.
  • استرایپ 14 درصد از کارکنان خود را اخراج می کند. همانطور که توسط جنسیت“استرایپ اعلام کرد که 14 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند که بر 1120 نفر از 8000 کارمند غول فین تک تاثیر می گذارد.” در یادداشتی که به صورت آنلاین منتشر شد، مدیر عامل استرایپ، پاتریک کولیسون، روایتی آشنا در رابطه با دلایل اخراج های اخیر نقل کرد: یک استخدام بزرگ. به دلیل تغییر ناشی از بیماری همه گیر جهان به تجارت الکترونیک، دوره رشد قابل توجهی و سپس رکود اقتصادی ناشی از تورم، نرخ بهره بالاتر و سایر چالش های اقتصاد کلان.
  • استارتاپ دانمارکی Pleo ممکن است 15 درصد از نیروی کار خود را اخراج کند. Jeppe Rindom، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Pleo – که کمتر از یک سال پیش 200 میلیون دلار با ارزش 4.7 میلیارد دلار جمع آوری کرد – فاش کرد که استراتژی جدید این شرکت بر 15 درصد از نقش های آن تأثیر می گذارد. وی افزود که “حداکثر 150 نفر از همکاران ما ممکن است مجبور به ترک شوند”. Pleo توسعه دهنده ابزارهای مدیریت هزینه است که برای مشاغل کوچک و متوسط ​​هدف قرار می گیرد تا آنها را قادر به صدور کارت های شرکتی و مدیریت بهتر نحوه خرج کردن کارمندان کند.
  • Credit Karma که اکنون یکی از زیرمجموعه های Intuit است، “تصمیم گرفت تقریباً تمام استخدام ها را متوقف کند.” این بر اساس یک ایمیل داخلی توسط مدیر ارشد مردمی Colleen McCreary برای کارمندان ارسال شده است. مک کری به “چالش های درآمدی ناشی از محیط نامطمئن” اشاره کرد. این موضوع در فراخوان سود سه ماهه چهارم Intuit تکرار شد، که طی آن شرکت در 1 نوامبر به اشتراک گذاشت که «تمام نقاط عمودی Credit Karma به طور منفی تحت تأثیر عدم اطمینان کلان قرار گرفتند. Credit Karma در چند هفته آخر سه ماهه اول با وخامت بیشتری در این سطوح عمودی مواجه شد.
  • خدمات اسناد رسمی از راه دور تامین کننده دفتر اسناد رسمی تیم خود را 60 نفر کاهش می دهد. سخنگویی از طریق ایمیل به من گفت که “سازماندهی مجدد تقریباً همه تیم ها را تحت تأثیر قرار داد و این تصمیم در خدمت استراتژی بزرگ تری بود که در Notarize دنبال می کنیم و به ما امکان می دهد برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود سریعتر حرکت کنیم.” سخنگوی افزود که در سپتامبر یک تیم کوچک متمرکز بر املاک و مستغلات در پاسخ به تغییر استراتژی و “کاهش چشمگیر تقاضا از سوی مشتریان خاصی که به آنها خدمت می کردند” اخراج شدند. اخراج‌های اخیر به دنبال اخراج بزرگ‌تر در ماه ژوئن است که 110 نفر را تحت تأثیر قرار داد. پیش از این کاهش، دفتر اسناد رسمی حدود 440 کارمند داشت. در حال حاضر 250 نفر در ایالات متحده مشغول به کار هستند.

من این خبرنامه را در 3 نوامبر نوشتم زیرا برای جشن بیستمین سالگرد ازدواجم به یک سفر می روم، بنابراین ممکن است بین آن زمان و اکنون اخراج های بیشتری اتفاق افتاده باشد. 🙁 این به چه معناست برای دنیای گسترده تر فین تک هنوز مشخص نیست، اما وقتی شرکت هایی مانند Chime، Stripe و Pleo که دارای بودجه خوبی هستند، کارکنان خود را اخراج می کنند، بدون شک برای همه بازیکنان – بزرگ یا کوچک – در این فضا هوشیار است.

تشکر ویژه از TC Senior Reporter و یک فرد بسیار خوب کایل ویگرز برای کمک به من در تهیه نقشه اخبار هفتگی و بخش های سرمایه گذاری و M&A در زیر تا بتوانم آفلاین باشم و وسایل سفرم را جمع کنم!

اخبار هفتگی

جیوزاستارت‌آپ فین‌تک که اخیراً ۱۸۰ میلیون دلار با ارزش‌گذاری ۲.۱ میلیارد دلار جمع‌آوری کرده است، از طریق ایمیل به TechCrunch گفت که سرویسی به نام Jeeves Pay راه‌اندازی کرده است که خود را به‌عنوان «راه‌حل پرداخت‌های تجاری با پشتوانه اعتباری» برای مشتریان شرکت‌ها محاسبه می‌کند. در سطح بالایی، Jeeves Pay به مشتریان این امکان را می دهد که از خط اعتباری موجود خود برای ارسال حواله یا پرداخت به تامین کنندگان استفاده کنند و ظاهراً مشکل تکیه بر پول نقد یا درآمد برای تأمین مالی پرداخت های محلی و فرامرزی به مشاغل و تأمین کنندگان را حل می کند. این شرکت می‌گوید که Jeeves Pay اکنون برای همه مشتریان Jeeves در دسترس است “در صورتی که توسط قوانین و مقررات محلی قابل اجرا مجاز باشد.”

برکس استارت‌آپ‌ها را یکی از راه‌های کلیدی رشد در بازار کارت‌های شرکتی و مدیریت هزینه می‌داند. به همین منظور، این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد که به دنبال روابط مشابه با Y Combinator و AngelList، با Techstars همکاری می‌کند تا خدمات برکس را به شرکت‌های درون شتاب‌دهنده گسترش دهد. در طول شتاب‌دهنده، شرکت‌کنندگان Techstars یک تیم پشتیبانی پلتفرم برکس، دسترسی به رویدادهای انحصاری برکس، و استفاده رایگان از پلتفرم پیش‌بینی مالی Brex’s Pry دریافت خواهند کرد. در مصاحبه ای با TechCrunch، هنریک دوبوگراس، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران برکس، این حرکت را یک بازی برای جذب مشتری توصیف کرد.

در Disrupt، او با TechCrunch مصاحبه کرد از براکس Dubugras برای تغییر استراتژی اخیر شرکت، که شامل تمرکز قوی تر بر نرم افزار و شرکت است، روی صحنه است. یک قطعه TC+ نکات مهم گفتگو را نشان می دهد، از جمله اینکه چرا برکس تصمیم گرفت خدمات رسانی به کسب و کارهایی که خارج از ساختار سرمایه خطرپذیر تامین می شوند و پیامدهای اخراج شرکت در اوایل سال جاری را متوقف کند.

همچنین در Disrupt، سطح شیب دار اریک گلیمن، مدیر عامل شرکت ایرباس، تجو کوت، و شریک آنتمیس، روث فاکس بلدر، در یک میزگرد درباره رقابت در فضای شلوغ مدیریت هزینه شرکت کردند – فضایی که ارزش توجه به آن را دارد، ده ها میلیارد دلار ارزش دارد. گلیمن و کوته نحوه کارشان برای حفظ سرمایه را به اشتراک گذاشتند، در حالی که بلدر برخی از توصیه‌هایی را که به شرکت‌های پرتفوی خود می‌دهد ارائه کرد. خلاصه TC+ ما دارای نکات برجسته است.

چگونه استارت‌آپ‌های پروتکل متمرکز بر امور مالی می‌توانند از رکود جان سالم به در ببرند؟ در یک انحصاری TC+، از سه سرمایه گذار باتجربه خواستیم دیدگاه های خود را ارائه دهند. یکی از مهم‌ترین راهکارها: شانس بقا برای استارت‌آپ‌های پروپ‌تک که به کاربران اجازه می‌دهند تا حدی در املاک سرمایه‌گذاری کنند و دسترسی کسانی را که به دنبال روش اجاره هستند افزایش دهند، بیشتر است. سایر موارد: به نظر می رسد شرکت هایی که به دیگران کمک می کنند تا از دوران سختی عبور کنند، تقاضای زیادی دارند.

آیا مالکان و مستاجران در نهایت آماده حذف چک های کاغذی هستند؟ جی پی مورگان چیس شرط می بندم که هستند این هفته بانک یک پلتفرم آزمایشی برای صاحبان و مدیران املاک راه‌اندازی کرد که صورت‌حساب و دریافت پرداخت‌های اجاره آنلاین را خودکار می‌کند. بازار بزرگ است – جی پی مورگان تخمین می زند که بیش از 100 میلیون آمریکایی در مجموع سالانه 500 میلیارد دلار اجاره به 12 میلیون مالک ملک می پردازند – اما متقاعد کردن مالکان برای کنار گذاشتن چک و حواله کار آسانی نخواهد بود. به گفته جی پی مورگان، امروزه تنها 22 درصد از پرداخت های اجاره به صورت دیجیتالی انجام می شود.

و اخبار دیگر

Capchase در حال گسترش به آلمان است تا شکاف بودجه شرکت های SaaS آلمان را پر کند.

Ramp یک ویژگی جدید بازپرداخت جهانی را اعلام کرده است تا مشتریانش بتوانند به کارکنان جهانی در بیش از 175 کشور و 80 ارز پرداخت کنند.

پلتفرم دیجیتال خرید خانه Prevu در حال خرید فناوری وام مسکن Reali است، یک شرکت فناوری املاک و مستغلات که اوایل امسال اعلام کرد که پس از جمع آوری 100 میلیون دلار در سال 2021 تعطیل می شود.

Marqeta با گسترش پلت فرم خود با قابلیت های بانکی جدید، Marqeta را برای بانکداری معرفی کرد.

تامین مالی و M&A

در TechCrunch دیده می شود

پلتفرم کارت دیجیتال و هدیه Givingli 10 میلیون دلار جمع آوری می کند

Retirable 6 میلیون دلار برای برنامه ریزی بازنشستگی به کسانی که میلیون ها پس انداز ندارند، ارائه می دهد

Money Fellows، یک شرکت فین‌تک مصری که مدارهای پول را دیجیتالی می‌کند، 31 میلیون دلار کمک مالی جمع‌آوری کرد.

Fintecture می خواهد برای پرداخت های B2B جایگزین چک های کاغذی یا حواله های دستی شود

Troop سرمایه گذاران خرد را جمع می کند تا از رای گیری نیابتی انصراف دهند

اریک اشمیت از پلتفرم دفتر خانواده دیجیتالی مدیر عامل سابق گوگل با بودجه 90 میلیون دلاری حمایت می کند

برنامه Crowded به باشگاه ها و انجمن ها انعطاف پذیری بانکی می دهد

به استعداد و پول سابق Uber کمک کنید تا در نهایت صورتحساب حمل و نقل را برطرف کنید

استارت‌آپ مدیریت مالی Vesto می‌خواهد به استارت‌آپ‌های دیگر کمک کند تا از پول نقد بی‌کار خود استفاده کنند

WeTravel 27 میلیون دلار برای ساخت فین تک و بیشتر برای سفرهای سفارشی گروهی رزرو می کند

آلوم اوبر 9.7 میلیون دلار برای مهار دعواهای مالی بین والدین مشترک برنده شد

Orum 22 میلیون دلار برای تزریق هوش مصنوعی به فرآیند جستجوی فروش جمع آوری می کند

شرکت Kudos 7 میلیون دلار جمع آوری می کند تا کارت اعتباری مناسب را برای جوایز خرید پیشنهاد کند

و جای دیگر

InterPrice Technologies، یک پلتفرم تامین مالی بازارهای سرمایه خزانه داری، سری A 7.3 میلیون دلاری را به رهبری Nasdaq Ventures و DRW Venture Capital اعلام کرد.

ارزش Vesttoo پس از آخرین بودجه سه برابر شده و به یک میلیارد دلار می رسد

Zest AI بیش از 50 میلیون دلار سرمایه رشد جمع آوری می کند

این از من برای این هفته است. باز هم ممنون که خواندید!! دفعه بعد می بینمت، امیدوارم با اخبار الهام بخش تر. xoxo مری ان