منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اخراج شد؟ فناوری آب و هوا به دنبال استعدادها و بنیانگذاران است • TechCrunch

اخراج شد؟ فناوری آب و هوا به دنبال استعدادها و بنیانگذاران است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اخراج شد؟ فناوری آب و هوا به دنبال استعدادها و بنیانگذاران است • TechCrunch

اخراج شد؟ فناوری آب و هوا به دنبال استعدادها و بنیانگذاران است • TechCrunch

با انتشار شایعات فدرال رزرو آمریکا یک بار دیگر نرخ بهره را افزایش خواهد داد – و زمانی که در اوایل این هفته اتفاق افتاد – دور دیگری از کاهش ها به بخش فناوری ضربه زد. Stripe، Opendoor، Chime، Zillow، Cerebral، Brex، و البته توییتر، در میان دیگران، قبلاً هزاران شغل را کاهش داده اند یا در شرف کاهش هستند.

این خبر بدی برای کارمندان امروزی است، اما می تواند خبر خوبی برای آب و هوا در آینده نزدیک باشد.

قبل از اینکه خیلی دور شویم، اجازه دهید پیشاپیش بگویم که اخراج شدن وحشتناک است و چیزی نیست که بخواهم برای کسی بیفتد. ندانستن چک های حقوق شما از کجا می آید یا مزایایی که دریافت خواهید کرد در بهترین زمان دشوار است و زمانی که نشانه های اقتصادی مختلط باشد یا بسیار بدتر است. تغییرات اساسی زندگی پرسیده می شوند. من به هیچ وجه سعی نمی کنم آنچه را که مردم در زمان اخراج از کار می گذرانند به حداقل برسانم. این برای من اتفاق افتاده است و بد است.

اما اخراج ها فرصتی برای شروعی تازه نیز فراهم می کند. حتی قبل از اینکه آخرین موج اخراج‌ها به صنعت فناوری سرازیر شود، مردم مشاغل قدیمی خود را برای فرصت‌های جدید در فناوری آب و هوا ترک می‌کردند.


در حالی که این یک داستان TechCrunch+ است، در صورتی که به دنبال کار هستید، مطمئن شده‌ایم که paywall زیر لینک‌های کلیدی قرار دارد. آغوش – تیم TC+


ارین پرایس رایت، شریک Index Ventures، در TechCrunch Disrupt گفت: «چیزی که ما می‌بینیم این است که استعدادهای واقعاً بسیار قوی شرکت‌های بزرگ‌تر را ترک می‌کنند، زیرا برخی از مزایای مالی برای شرکت‌های فناوری عمومی یا حتی ممکن است در مراحل پایانی باشد. شرکت های فناوری در چند ماه اخیر به نوعی تبخیر شده اند. و مردم با خود می گویند: «خب، من این دستبندهای طلایی را داشتم و این باعث می شد نتوانم روی چیزی که واقعاً به آن اهمیت می دهم کار کنم. و من دیگر آن را ندارم. بنابراین من ریسک می کنم و کاری انجام می دهم.»

فناوری آب و هوا در مقایسه با سایر بخش‌های بازار در حال رونق است و استارت‌آپ‌های این بخش در نیمه اول سال جاری 5.6 میلیارد دلار جمع‌آوری کرده‌اند که کمتر از سود دیوانه‌وار سال 2021 است اما همچنان بسیار جلوتر از سال 2020 است. PitchBook. پنج سال دیگر، PitchBook انتظار دارد بازار فناوری آب و هوا ارزشی معادل 1.4 تریلیون دلار داشته باشد که نرخ رشد سالانه مرکب آن 8.8 درصد است.

همه این شرکت ها به شدت به استعداد نیاز دارند. تقریباً هر بنیانگذار فناوری آب و هوا در مراحل اولیه ای که در ماه های اخیر با آنها صحبت کرده ام، از راه خود صحبت کرده اند که در حال استخدام هستند. هیئت شغلی Climatebase صدها شغل در حال حاضر فهرست شده است، و این تنها برخی از شرکت های فناوری آب و هوا با فهرست های فعال است.

شان آبراهامسون، یکی از بنیانگذاران Third Sphere متمرکز بر آب و هوا، گفت که شرکت های سبد سهام شرکت او در حال حاضر برای بیش از 400 موقعیت استخدام می کنند. شرکت های پرتفوی Breakthrough Energy Ventures نزدیک به 1200 موقعیت شغلی دارند.

نیشانت مانی، مدیر ارشد بازرگانی به TechCrunch گفت، در جاهای دیگر، حدود 100 شرکت از پلتفرم شغلی آب و هوایی Terra.do برای ارتباط مستقیم با نامزدها استفاده می کنند. این استارت‌آپ اغلب نمایشگاه‌های شغلی مجازی برگزار می‌کند تا کارمندان را با کارفرمایان ارتباط دهد و کسب‌وکار در حال رونق است. پایگاه کاربران این پلتفرم هر ماه 50 درصد در حال افزایش است و مانی قصد دارد تا 1000 شرکت را به طور فعال در شش ماه آینده از این پلتفرم استفاده کند.