منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اخراج‌های توییتر، حمایت‌های کارگران فدرال را نقض می‌کند، ادعاهای گروهی • TechCrunch

اخراج‌های توییتر، حمایت‌های کارگران فدرال را نقض می‌کند، ادعاهای گروهی • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اخراج‌های توییتر، حمایت‌های کارگران فدرال را نقض می‌کند، ادعاهای گروهی • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

جمعه، و همه نگاه ها به تعداد زیادی از کارمندان توییتر است که به طور غیر رسمی اخراج شدند، بسیاری از آنها متوجه شدند که شغل خود را از دست داده اند زیرا نمی توانند هنگام صبح که سر کار حاضر می شوند وارد حساب های ایمیل خود شوند. مثل – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • اخطار کافی نیست: همانطور که گزارش شده است، توییتر در حال تعلیق گسترده است آماندا و کاترین. این شرکت اکنون در حال رسیدگی به یک دعوی حقوقی دسته جمعی است که ادعا می کند ایلان ماسک در هنگام اخراج کارکنان اخطار قانونی مناسبی ارائه نکرده است. سارا و ایوان باز هم هست.
  • راه های بیشتر برای پرداخت: Venmo و PayPal از Stripe and Square برای شروع پشتیبانی از Tap to Pay اپل در آیفون پیروی می کنند. ایوان نوشتن.
  • پدال به فلز: اسب ها در لیسبون در حال پوشش دادن وب سامیت است و این داستان را در مورد توتو وولف از F1 دارد که گفت به دنبال نرم افزار راه دور برای بازگرداندن آن پرچم شطرنجی به تیم مسابقه خود است.

استارت آپ ها و VC ها

اگر شرکتی را اداره می کنید که صدها هزار جعبه گوشت منجمد را به اطراف می فرستد، احتمالاً نمی خواهید تمام جزئیات زنجیره تامین خود را خودتان مدیریت کنید. برون سپاری برای همین است – پس چرا ButcherBox در طول همه گیری دو کارخانه یخ خشک ساخت؟ به نظر می رسد که این ترکیبی از ریسک زدایی و به حداکثر رساندن انگیزه های مالی است. حاجی گزارش ها.

شرکت خودروهای الکتریکی تجاری Arrival هشداری را از بازار سهام نزدک دریافت کرده است زیرا قیمت سهام آن بسیار پایین است. ربکا گزارش ها. این شرکت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که از الزامات نزدک مبنی بر اینکه سهام عادی بیش از 1.00 دلار به ازای هر سهم برای 30 روز کاری متوالی قبل از تاریخ اطلاع‌رسانی معامله می‌شود، مطابقت ندارد.

و خبرهای شاد دیگر…

آنچه سرمایه گذاران واقعاً در مورد اسلاید TAM در عرشه زمین شما فکر می کنند

طرح پانل +TC در TC Disrupt 2022، "BS را از TAM خود خارج کنید"

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

آیا آماده راه اندازی استارتاپ یک میلیون دلاری هستید؟ قبل از شروع: آیا قصد دارید یک سنتور، یک اسب شاخدار یا شاید یک دکورون بسازید؟

راه اندازی استارت آپ ها به یک درام وجودی تبدیل شده است، تا حدی به این دلیل که بسیاری از بنیانگذاران در اندازه کل بازار آدرس پذیر (TAM) که امیدوارند در آن رقابت کنند اغراق می کنند.

دینا شاکر، یکی از شرکای لوکس کاپیتال، می گوید: «نحوه محاسبه و طرز فکر موسس در مورد آن لزوماً به ما درباره کسب و کار یا آینده آن نمی گوید، بلکه نحوه تفکر بنیانگذار در مورد راه اندازی یک شرکت را نشان می دهد.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

متأسفیم، باید یک روز دیگر در توییتر داشته باشیم، اما قول می‌دهیم که مقالات واقعاً عالی دیگری را نیز درج کنیم. اولین، آماندا متعجب است که آیا پورن راهی برای غول رسانه های اجتماعی برای جبران بخشی از ضررهای خود و کسب درآمد بیشتر است؟ در همین حال، کایل با چندین تبلیغ‌کننده توییتر تماس گرفت تا ببیند برنامه‌های آنها با توجه به تصاحب ایلان ماسک چیست. هشدار اسپویلر، آنها خرج نمی کنند.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: