منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آینده بیت کوین ممکن است به استخراج بیش از ماده بستگی داشته باشد • TechCrunch

آینده بیت کوین ممکن است به استخراج بیش از ماده بستگی داشته باشد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آینده بیت کوین ممکن است به استخراج بیش از ماده بستگی داشته باشد • TechCrunch

آینده بیت کوین ممکن است به استخراج بیش از ماده بستگی داشته باشد • TechCrunch

اعتبار تصویر: TechCrunch

بازگشت شما را به … خوش آمد می گوییم واکنش زنجیره ای.

هفته گذشته در پادکست در مورد مالیات App Store اپل و اینکه چگونه می تواند مانع پذیرش NFT شود صحبت کردیم. این هفته ما چندین داستان از ورشکستگی های در حال وقوع در بخش استخراج بیت کوین را کشف کردیم و به این فکر کردیم که آیا این می تواند به شیوه ای مشابه مشکلاتی که وام دهندگان DeFi با آن مواجه بودند انجام شود.

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با برخی از بزرگ‌ترین نام‌های web3 صحبت می‌کنیم مال ما اولین رویداد اختصاصی ارز دیجیتال میامی در 17 نوامبر ما از کارشناسانی مانند امی وو از FTX، دوین فینزر از OpenSea و چانگپنگ ژائو از بایننس خواهیم شنید که چگونه شرکت های آنها آینده صنعت را شکل می دهند. مایلیم به ما بپیوندید: از کد تبلیغاتی REACT استفاده کنید برای 15 درصد تخفیف بلیط ورودی عمومی

آیا می خواهید Chain Reaction را هر پنجشنبه در صندوق ورودی خود داشته باشید؟ در اینجا ثبت نام کنید: techcrunch.com/newsletters.

این هفته در وب 3

در اینجا برخی از بزرگترین داستان های رمزنگاری که TechCrunch در این هفته پوشش داده شده است.

Coinbase و Polygon از یک گروه جدید حمایت از کریپتو در هند حمایت می کنند

شرکت‌های برتر ارزهای دیجیتال از جمله Coinbase و Polygon از جمله شرکت‌هایی هستند که یک بدنه صنعتی در هند برای ترویج گفتگو بین سهامداران کلیدی و افزایش آگاهی از وب 3، ماه‌ها پس از آن تشکیل داده‌اند. بزرگترین گروه محلی حمایت از کریپتو منحل شد. Manish Singh از TechCrunch گزارش می دهد که اعضای بدنه صنعت جدید، به نام انجمن Bharat Web3 (BWA)، شامل صرافی های رمزنگاری پیشرو محلی از جمله CoinDCX، CoinSwitch Kuber و WazirX هستند.

راه‌اندازی زیرساخت Web3 Tenderly Infura، Alchemy را با ارائه‌ی نود جدید می‌پذیرد

شروع به کار Web3 Developer Tools در گره وارد بازی می شود با محصول جدیدی که امروز معرفی کرد به نام Web3 Gateway. پیشنهاد جدید نشانه‌ای از رقابت شدید بین ارائه‌دهندگان زیرساخت وب 3 است، زیرا استارت‌آپ را در رقابت مستقیم با ConsenSys، شرکتی که مالک ارائه‌دهنده محبوب node-as-a-service Infura، و Alchemy، یکی دیگر از ارائه‌دهنده‌های نود پرکاربرد است، قرار می‌دهد. در صنعت

چه اتفاقی برای پاداش های NFT می افتد؟ (TC+)

حق امتیاز خالق در ابتدا به عنوان راهی برای پرداخت به هنرمندان برای کارهایشان در فروش اولیه و ثانویه به جامعه NFT معرفی شد. در ماه‌های اخیر، گفتگو پیرامون این جوایز تغییر کرده است زیرا برخی از پلتفرم‌ها، از جمله LooksRare و Magic Eden، آن‌ها را برای جایگزین‌های دیگر رها کرده‌اند. همه از این موضوع خوشحال نیستند، زیرا این تصمیمات پیامدهای بالقوه زیادی برای سازندگان در فضای وب 3 دارد.

اندونزی در حال بررسی یک طرح تجارت کربن مبتنی بر بلاک چین است

اندونزی می‌خواهد شوق بلاک چین را به سمت استفاده‌های سبزتر هدایت کند. بورس اندونزی (IDX) تفاهم نامه ای را با Metaverse Green Exchange (MVGX)، یک استارت آپ سنگاپوری که متخصص در فناوری تبادل دیجیتال است، امضا کرده است. Rita Liao از TechCrunch گزارش می دهد که همکاری پیش بینی شده حول طرح تجارت آلاینده های IDX متمرکز است که قرار است در سال 2025 راه اندازی شود و وظیفه MVGX کمک به IDX برای ایجاد دفتر کل کربن و تبادل بلاک چین به عنوان یک لایه زیرساخت است.

سرمایه گذار سابق Bain به عنوان بنیانگذار زن انفرادی صندوق سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری مصرف کننده را راه اندازی می کند

Mags Kala موفق شد با وجود رکود گسترده تر بازار کریپتو، اولین سرمایه خود را به عنوان یک پزشک عمومی انفرادی که بر روی استارت آپ های مصرف کننده در مراحل اولیه در فضای وب 3 متمرکز شده بود، جمع آوری کند. شرکت او در میامی، فلوریدا، دو برابر شدنبه گزارش کالا، طی یک ماه از هدف اولیه جمع آوری کمک های مالی خود یعنی 20 میلیون دلار فراتر رفت و اولین صندوق خود را با مجموع 30 میلیون دلار در این هفته تعطیل کرد. این صندوق در حال حاضر 9 سرمایه گذاری در استارت آپ های مصرف کننده وب 3 انجام داده است، از جمله استودیو OnChain مستقر در میامی، سازنده Cryptoys، و Tally Labs، شرکتی که دارای امتیازات Jenkins the Valet و Azubala است.

ماگدالنا "Mag" کالا، پزشک انفرادی پشت شرکت دابل داون VC ارزهای دیجیتال مصرف کننده است

Magdalena “Mags” Kala یک پزشک انفرادی پشت شرکت دابل داون VC ارزهای دیجیتال مصرف کننده است. اعتبار تصویر: با حسن نیت ماگدالنا کالا

آخرین غلاف

برای این هفته قسمت سه شنبه، جایی که با یک متخصص web3 صحبت می کنیم، ضبطی از بحث زنده روی صحنه خود با a16z GP Chris Dixon را منتشر کردیم که اخیراً در TechCrunch Disrupt برگزار شد. ما با دیکسون در مورد شرکت خلاق جدید متمرکز بر اقتصاد صحبت کردیم برنامه شتاب دهنده کریپتو، چرا a16z از آدام نویمان، بنیانگذار جنجالی WeWork حمایت کرد؟ و جایی که دیکسون فرصت را در کل چشم انداز web3 در این بازار نزولی می بیند.

برای ما قسمت پنجشنبهجایی که ما در مورد آخرین اخبار رمزنگاری که در مورد آن صحبت کردیم بحث می کنیم مجموعه ای از مشکلاتی که برای شرکت های مختلف استخراج بیت کوین به وجود آمده است طی ماه گذشته، از بلاک چین Argo تا Core Scientific، و آنچه که برای بیرون آوردن این بخش از مشکلاتش (هاها، به دست آوردن آن؟) نیاز است.

همچنین بحث کردیم:

واکنش زنجیره ای هر سه‌شنبه و پنج‌شنبه ساعت 12 بعد از ظهر PT منتشر می‌شود، بنابراین حتماً در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری و Spotify برای همراهی با عمل

کریس دیکسون در TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در 18 اکتبر 2022 صحبت می کند. اعتبار تصویر: دارل اترینگتون / TechCrunch

کریس دیکسون در TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در 18 اکتبر 2022 صحبت می کند. اعتبار تصویر: دارل اترینگتون/TechCrunch

دنبال پول

  1. سازنده بازی های ویدیویی کره جنوبی ما درست کردیم، ما ساختیم 46 میلیون دلار از مایکروسافت، Shinhan Asset Management و Kiwoom Securities جمع آوری کرد تا حضور وب 3 خود را گسترش دهد.
  2. آزمایشگاه های زبرا 5 میلیون دلار از شرکت بازی سازی چینی NetDragon و شرکت ژاپنی Sumitomo برای کمک به افراد مشهور چینی برای ورود به دنیای متاورز جمع آوری کرد.
  3. ترمینال داده بلاک چین جریان توکن 12 میلیون دلار در سری A از سرمایه گذارانی از جمله Electric Capital و Delta Blockchain Fund جمع آوری کرد.
  4. NiftyApesپروتکل وام دهی NFT، 4.2 میلیون دلار سرمایه اولیه را از Variant، Polygon، Coinbase Ventures و دیگران جذب کرد.
  5. راه اندازی کیف پول کریپتو براووس 10 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری به رهبری Pantera Capital جمع آوری کرد.

این فهرست با اطلاعات Messari و همچنین گزارش خود TechCrunch گردآوری شده است.