منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا کارمندان باید تا زمانی که EAD خود را دریافت نکرده اند کار را متوقف کنند؟ • TechCrunch

آیا کارمندان باید تا زمانی که EAD خود را دریافت نکرده اند کار را متوقف کنند؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا کارمندان باید تا زمانی که EAD خود را دریافت نکرده اند کار را متوقف کنند؟ • TechCrunch

آیا کارمندان باید تا زمانی که EAD خود را دریافت نکرده اند کار را متوقف کنند؟ • TechCrunch

در اینجا یک نسخه دیگر است در سوفی عزیز، ستون مشاوره که به سوالات مربوط به مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری پاسخ می دهد.

سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت در دره سیلیکون، گفت: «سؤالات شما برای گسترش دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می‌دهد تا فراتر از مرزها بروند و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی است. چه در میان مردم باشید، چه یک بنیانگذار یا به دنبال کار در سیلیکون ولی، خوشحال می شوم به سوالات شما در ستون بعدی پاسخ دهم.

اعضای TechCrunch+ به ستون های هفتگی Dear Sophie دسترسی پیدا می کنند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک ساله یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

یکی از کارمندان ما دارای ویزای H-4 است و دارای مدرک مجوز کار است. پنج ماه از درخواست او برای تمدید EAD می گذرد که ماه آینده منقضی می شود. آیا راهی برای تسریع این روند وجود دارد؟ اگر کارت EAD جدید خود را قبل از انقضای کارت قبلی دریافت نکند، آیا باید کار را متوقف کند؟

از آنجایی که دریافت کارت های EAD بسیار طول می کشد، ما نگران کارمند دیگری هستیم که ویزای L-2 با EAD دارد که قرار است اوایل سال آینده منقضی شود.

علاوه بر این، کارمند ویزای H-4 می خواهد با خانواده خود در هند دیدار کند، زیرا از آخرین ملاقات او بیش از سه سال می گذرد. آیا او و خانواده‌اش می‌توانند چهار هفته دیگر به ایالات متحده بازگردند؟

– مدیر دقیق

ذهن آگاه عزیز

از اینکه با تمام سوالات خود در مورد اسناد مجوز استخدام (EADs) که به عنوان مجوز کار نیز شناخته می شوند، با من تماس گرفتید. خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) چندین تغییر را برای کاهش انقباضات و بهبود کیفیت خدمات اعمال کرده است، و یکی از حوزه های تمرکز کاهش زمان پردازش EAD و افزایش اعتبار آنها برای جلوگیری از وقفه های شغلی است.

در چند سال گذشته، USCIS به دلیل بیماری همه گیر، مسائل مالی و اتکا به پردازش کاغذی برای اکثر مزایای مهاجرت عقب افتاده است. USCIS در حال حاضر از هر کجا می پذیرد پنج ماه تا 9.5 ماه برای پردازش یک برنامه یا برنامه افزودنی H-4 EAD، بسته به مرکز خدمات USCIS که برنامه را پردازش می کند.

تصویر ترکیبی از سوفی الکورن وکیل مهاجرت در مقابل پس زمینه لوگوی TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

در حالی که USCIS در حال کار برای گسترش پردازش حق بیمه به فرم های مهاجرتی اضافی است، برای فرم I-765 که برای درخواست و تمدید مجوز کار استفاده می شود، در دسترس نیست. با پردازش حق بیمه، USCIS پردازش درخواست را در عرض 15 روز با پرداخت هزینه تضمین می کند.

با این حال، خبر خوبی برای شما و کارمندانتان وجود دارد!

مجوز کار برای دارندگان ویزای H-4

دارندگان ویزای H-4 که ​​همسر دارندگان ویزای H-1B هستند، امسال در فرآیند EAD تخفیف هایی دریافت کردند.

در ماه مه، USCIS قانون موقتی را صادر کرد که برای کاهش انباشتگی EAD و استرس بر دارندگان ویزای H-4 و کارفرمایان آنها طراحی شده بود. این دارندگان ویزا می توانند EAD خود را تا 540 روز تمدید کنند اگر فرد درخواست تمدید با USCIS در تاریخ 4 مه 2022 یا پس از آن داشته باشد یا درخواست تمدید را در آن تاریخ یا پس از آن ارائه کرده باشد.