منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا ماسک پس از خرید توییتر، هزینه های خرید درون برنامه ای اپل را حذف می کند؟ • TechCrunch

آیا ماسک پس از خرید توییتر، هزینه های خرید درون برنامه ای اپل را حذف می کند؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا ماسک پس از خرید توییتر، هزینه های خرید درون برنامه ای اپل را حذف می کند؟ • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

چهارشنبه است و ما مشتاقیم که دور دیگری از خبرنامه معتبر Daily Crunch را برای شما بیاوریم. انواع مختلفی از لقمه‌ها، نیبل‌ها و سایر خوراکی‌های هم اندازه وجود دارد، پس بیایید برویم! – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

استارت آپ ها و VC ها

شرکت مدیریت دارایی Stone Ridge یک شتاب دهنده استارتاپی به نام Wolf راه اندازی کرده است که به رشد برنامه های کاربردی متمرکز بر بیت کوین اختصاص خواهد داشت. این برنامه سالانه چهار گروه شامل هشت تا دوازده تیم یا حدود 30 تا 50 بنیانگذار را از سرتاسر جهان به نیویورک می آورد تا بر روی ساخت شبکه لایتنینگ و تارو متمرکز بر بیت کوین تمرکز کنند. کلی بروستر، مدیر عامل شرکت Wolf گفت: پروتکل ژاکلین.

امروز، برای یک سری گفتگوهای آب و هوایی که توسط شرکت سرمایه گذاری جهانی SOSV، سازماندهی شده است، اسب ها مصاحبه با سرمایه گذار مشهور کریس ساکا. ساکا در گفتگوی خود سوالاتی در مورد اینکه آیا تلاش هایی مانند جذب کربن می تواند در مقیاس کارایی داشته باشد را رد کرد. (“در واقع، شکاکان به من غذا می دهند.”) او همچنین گفت – به طور طبیعی – که “بدون شک، ما شرکت های تریلیون دلاری زیادی از سبد ما خواهیم داشت.” گفتگو کاملاً گسترده بود.

مور؟ مور!

سرمایه گذاران روی کوه های پول نقد نشسته اند: کجا قرار خواهند گرفت؟

منظره ای از سکه های طلا

اعتبار تصویر: H-Bile (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

مهم نیست در بازارهای عمومی چه اتفاقی می‌افتد، زنبورها عسل را تولید می‌کنند و سرمایه‌گذاران خطرپذیر پول جمع می‌کنند: این همان کاری است که آنها انجام می‌دهند.

جرمی آبلسون و ژاکوب سوننبرگ از سرمایه گذاران ایروینگ می نویسند، اما پس از “تعدیل مجدد ارزش گذاری شدید” در بازارهای عمومی، VC ها پودر خشک بیشتری جمع می کنند.

اخبار ناامیدکننده‌تر برای بنیان‌گذاران: جمع‌آوری سرمایه از سرمایه‌گذاران «در مسیر پایان دادن به سال به 172 میلیارد دلار است»، اما گسترش سرمایه به‌طور قابل‌توجهی کمتر است.

آنها نوشتند: دلار در جریان است و به جریان خود ادامه خواهد داد، اما برای شرکت های کمتری سرمایه بیشتری خواهد داشت. اکنون که “SaaS سنتی بسیار گران و اشباع شده است”، بخش‌هایی مانند web3، علوم زیستی و agtech سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب خواهند کرد.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

کرستن اخیراً برخی اخبار منتشر شده است مبنی بر اینکه استارت آپ خودروهای خودران فورد و فولکس واگن Argo AI تعطیل می شود و بخش هایی از آن توسط دو شرکت جذب می شود. این داستان هنوز در حال توسعه است، بنابراین برای اطلاعات بیشتر، به ویژه نظرات شرکت های مورد نظر، به بررسی مجدد ادامه دهید.

چه کسی یک جناح خوب را دوست ندارد که سر آنها فریاد بزند؟ Duolingo قطعا اینطور نیست. ناتاشا ام می‌گوید جغد Duolingo اکنون تمام کسری‌هایی را که می‌خواهید به‌عنوان بخشی از برنامه ریاضی جدید خود فریاد می‌زند، که اکنون پس از گذراندن چند ماه در نسخه بتا، عمومی است.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: