منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا سعی کرده اید آن را خاموش و دوباره روشن کنید Elon؟ • TechCrunch

آیا سعی کرده اید آن را خاموش و دوباره روشن کنید Elon؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا سعی کرده اید آن را خاموش و دوباره روشن کنید Elon؟ • TechCrunch

آیا سعی کرده اید آن را خاموش و دوباره روشن کنید Elon؟ • TechCrunch

چند روز پیش، مالک جدید توییتر، ایلان ماسک، گفت که این شرکت تلاش خواهد کرد چیزهای خیلی احمقانه در روزهای آینده و به نظر می رسد که این استراتژی محصول شرکت است – حتی اگر در همه جا ویران کند.

زمان سختی برای هر کسی است که با تغییرات شبکه اجتماعی همراهی کند، زیرا همه چیز می‌تواند در هر زمانی بدون هیچ هشداری وارونه شود. چند بار پلک بزنم؟ چیزی تغییر کرده است. رفتی قهوه درست کردی؟ خیلی چیزها تغییر کرده است. به خواب رفت؟ به دنیای جدید خوش آمدید.

در اوایل این هفته، توییتر علامت خاکستری رسمی خود را برای حساب های برجسته مانند شرکت ها و سیاستمداران منتشر کرد. پس از اینکه ماسک اعلام کرد که هر کسی که ماهانه 8 دلار بپردازد، چک مارک آبی اصلی را دریافت می کند، قرار بود این لایه دوم شناسایی باشد. اما چند ساعت پس از پرتاب، او آن را “کشت”.

از سوی دیگر، مدیر محصول این شرکت، استر کرافورد، تصریح کرد که برچسب‌های خاکستری “رسمی” به عنوان بخشی از محصول جدید توییتر آبی “هنوز در حال عرضه هستند”. از صبح امروز جمعه، علامت رسمی بازگشت (تا حدودی) – اما برای تعداد محدودی از حساب‌ها. مشخص نیست که چگونه این در حال گسترش است. این توطئه را بشکن، کریستوفر نولان.

سپس طرح جدید آبی 8 دلاری توییتر است که ماسک می گوید ناجی توییتر (و احتمالاً بشریت) است. انتشار آن برای کاربران iOS در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، نیوزلند و بریتانیا آغاز شده است. تنها قابلیتی که در حال حاضر دارد تیک آبی است و بله، کاربران جدید نمی توانند برای آن ثبت نام کنند.

پس از این که این موضوع در فضای مجازی منتشر شد، تعدادی حساب کاربری شروع به ترول کردن برندها، ورزشکاران و مقامات کردند و به نظر می رسید که آنها از حساب های رسمی توییت می کنند. با وجود چندین ممنوعیت و بلوک، بسیاری از حساب ها هنوز اطلاعات نادرست را منتشر می کنند. بسیاری از این توییت ها هزاران لایک و ریتوییت دریافت می کنند. تاکنون هیچ عواقب جدی نمی دانیم، اما می تواند خسارات زیادی ایجاد کند. اگر توییتر رهبران قدرتمندی در تیم های امنیتی، حقوقی، ارتباطات و اعتماد و ایمنی داشت.

توییتر سیاست خود را در مورد حساب های تقلید آمیز تغییر داده و گفته است که باید این موضوع را روشن کند نام و زندگی نامه آنها برای جلوگیری از تقلید لازم به ذکر است که زبان مورد استفاده در این تغییرات سیاست می باشد خشن و مبهم.

در زمان نگارش، به نظر می رسد توییتر این کار را داشته باشد اشتراک توییتر آبی را خاموش کرد سراسر دنیا. همانطور که محقق برنامه جین منچون ونگ اشاره کرد، این شرکت به کاربران اجازه نمی دهد در این طرح جدید مشترک شوند. این می تواند نتیجه انتشار زودهنگام در کشورهایی مانند هند باشد، و همچنین می تواند یک “کشتن آن” باشد. شاید تا زمانی که این را بخوانید ممکن است دوباره در دسترس باشد، چه کسی می داند؟

خیلی چیزها با سرعت سرسام آور در توییتر اتفاق می افتد. جدید صفحات سیاست بدون در دسترس بودن عملکردهای مربوطه در برنامه ظاهر می شود. این شرکت احتمالاً در حال ارائه تغییرات تولید است مستقیماً از محیط توسعه. مهلت ها هستند شکستگی. وجود دارد تن از اشکالات بر روی پلت فرم. هرزنامه ها وجود دارد افزایش یافت. ماسک به کار از راه دور پایان داد و گفت که شرکت ممکن است ورشکست شود. گنجینه های مدیران ترک شده است. اما اشکالی ندارد و توییتر جالب ترین مکان روی زمین است.