منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا زمان یک برنامه مشترک برای بنیانگذاران استارتاپ است؟ • TechCrunch

آیا زمان یک برنامه مشترک برای بنیانگذاران استارتاپ است؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا زمان یک برنامه مشترک برای بنیانگذاران استارتاپ است؟ • TechCrunch

سرمایه گذاران خطرپذیر می توانند سرمایه را کنترل کنید، اما ارزی که آنها همیشه به دنبال آن هستند، ارزی گریزان و در حال تحول است: جریان معامله. شرط‌بندی زودهنگام روی استارت‌آپ بزرگ بعدی برای قفل کردن بازده کل صندوق (و سپس مقداری) کافی است – و به آن سرمایه‌گذار جسور کمک می‌کند تا نامی برای خود ایجاد کند.

این واقعیت راه اندازی جدیدترین محصول Afore Capital را بیش از پیش فرخنده می کند. این شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر، که به تازگی یک صندوق 150 میلیون دلاری را در می 2022 بسته است، در حال راه اندازی چیزی است که به عنوان یک برنامه مشترک برای بنیانگذاران استارت آپ توصیف می کند. مانند برنامه معروف کالج، یک استارتاپ Common App به بنیانگذاران این امکان را می‌دهد که به طور یکپارچه با استفاده از یک فرم اولیه و طرح اولیه یکسان به سرمایه‌گذاران متعدد پیشنهاد دهند.

نحوه کار به این صورت است: Afore Capital یک برنامه شتابدهنده مانند Afore Alpha دارد که یک پیش معامله استاندارد را به بنیانگذاران ارائه می دهد. این برنامه شامل سوالاتی در مورد تیم موسس، عملکرد، برنده‌های اخیر، الهام‌بخش و جالب است که آیا استارت‌آپ برای فرآیند محک زدن داخلی شرکت برای شرکت Y Combinator درخواست داده یا مصاحبه کرده است.

کسانی که پذیرفتند، یک میلیون دلار سرمایه گذاری سرب از طریق SAFE پس از پرداخت 10 میلیون دلار نقد دریافت می کنند، معامله ای که Afore خاطرنشان می کند پنج برابر سرمایه و پنج برابر ارزش گذاری است که توسط شتاب دهنده هایی مانند YC و Techstars ارائه شده است.

اکنون، همان تیم های موسس که برای برنامه Afore درخواست می کنند، به طور خودکار برای حدود 30 سرمایه گذار در شبکه این شرکت مخاطره آمیز ارسال می شوند. گروهی که Afore آنها را کارشناسان پیش‌سفارش می‌خواند شامل آلیسون بار آلن از Trail Run Capital، آلیسون پیکنز از The New Normal Fund، Em Herrera از Night Ventures و Rex Salisbury از Cambrian Ventures است.