منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا توییتر باید پورن را بپذیرد و با OnlyFans رقابت کند؟ • TechCrunch

آیا توییتر باید پورن را بپذیرد و با OnlyFans رقابت کند؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا توییتر باید پورن را بپذیرد و با OnlyFans رقابت کند؟ • TechCrunch

بنابراین، بیایید فرضی بگوییم، شما یک میلیاردر منحصراً آنلاین هستید که به تازگی یک پلتفرم رسانه اجتماعی 44 میلیارد دلاری را خریداری کرده‌اید، خریدی که احتمالاً با توجه به این واقعیت که ماه‌ها را در بلاتکلیفی قانونی سپری کرده‌اید و موفق به خروج از معامله شده‌اید، پشیمان شده‌اید. احتمالاً از خود می‌پرسید که چگونه می‌توانید شرکتی را که در سه ماهه گذشته با ضرر ۲۷۰ میلیون دلاری کار می‌کرد، به کسب‌وکاری تبدیل کنید که در واقع ارزش خرید توالت را دارد.

چه چیزی در اینترنت سریعتر از پورن به فروش می رسد؟

واشنگتن پست گزارش داد توییتر در حال کار بر روی قابلیتی است که به سازندگان اجازه می دهد از ویدیوها با یک دیوار پرداخت درآمد کسب کنند. محقق مهندسی معکوس و کاربردی جین وانگ همچنین گزارش داد که توییتر در حال کار بر روی یک ویژگی DM پولی است.

مدل‌های این ویژگی‌های پولی شبیه OnlyFans به نظر می‌رسند و توییتر قبلاً نشان داده است که بر تجارت OnlyFans نظارت دارد. قبل از اینکه توییتر قابلیت Super Follows را پیاده سازی کند، وانگ یک مطلب را ارسال کرد نشتی نشان می دهد که این ویژگی با در نظر گرفتن محتوای بزرگسالان ایجاد شده است.

توییتر در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد تا محتوای بزرگسالان را پست کنند، اما آنها مجاز به کسب درآمد از آن نیستند – اگر این ویژگی های جدید این امکان را فراهم کند چه؟ این طرح ممکن است به نظر برسد که از میدان سمت چپ بیرون آمده است، اما ممکن است ایده بهتری نسبت به گرفتن پول چک آبی از مردم باشد.

اشلی، یک کارگر جنسی و سازمان‌دهنده همتا که روی موارد مربوط به تعدیل محتوا کار می‌کند، می‌گوید: «می‌توانم بگویم کسب قبل از ماسک غیرممکن است.

بسیاری از پلتفرم‌های سازنده حتی سعی نمی‌کنند از محتوای بزرگسالان درآمدزایی کنند، زیرا این یک میدان مین قانونی و نظارتی است. اما ثروتمندترین مرد جهان از یک بنیانگذار فناوری معمولی آزادی عمل بیشتری خواهد داشت و ما می دانیم که ماسک مانند بقیه قوانین را رعایت نمی کند. ماسک برای تضمین تصاحب توییتر، از روابط با بانک‌هایی مانند مورگان استنلی و بانک آمریکا استفاده کرد – بانک‌هایی که اگر نتواند ارزشی از توییتر استخراج کند، اکنون درگیر هستند.

اشلی توضیح داد: «او در این گروه اجتماعی است که شامل همه مظنونین معمولی است که شرکت‌ها را برای انتشار محتوای بزرگسالان تحت فشار قرار می‌دهند. اما او فکر می کند که از آنجایی که او بخشی از دنیای آنهاست، ممکن است تمایل بیشتری به همکاری با او داشته باشند. “این در کل این اکوسیستم از خطرات تعبیه شده است. او مرد آنهاست.

با این حال، فهمیدن چگونگی کسب درآمد ایمن و ایمن از محتوای بزرگسالان یکی از سخت‌ترین سؤالات در اینترنت است، چه رسد به سؤالی که نیاز به نکات ظریف، همدلی و درک افراد به‌ویژه آسیب‌پذیر دارد – چیزی که ماسک ثابت کرده است که نمی‌تواند از عهده آن برآید. . اما اگر او بتواند تیم مناسبی را برای ایجاد یک محصول با ایمنی و امنیت در سرآغاز استخدام کند، محتوای بزرگسالان می‌تواند بهترین شرط ماسک برای بازگرداندن سرمایه‌اش باشد.

.

توییتر در موقعیتی منحصربفرد قرار دارد که تنها طرفداران را کاهش می دهد

توییتر تنها سایت اصلی رسانه اجتماعی است که به کاربران اجازه می دهد پورن ارسال کنند. بنابراین برای کارگران سکس آنلاین، توییتر در طول تاریخ به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای حساب های OnlyFans آنها عمل کرده است. اما اگر این سازندگان بتوانند به سادگی از روی پلتفرم کسب درآمد کنند و از فشار ارسال طرفداران به جای دیگر عبور کنند، چه؟

“سکس می فروشد” یک کلیشه بیهوده نیست و وضعیت مالی OnlyFans آن را ثابت می کند. در سال 2021، شرکت 433 میلیون دلار سود پیش از مالیات به دست آورد که از 61 میلیون دلار در سال 2020 افزایش یافته است. این شرکت با کاهش 20 درصدی از تمام پرداخت ها به سازندگان، درآمد خود را به دست می آورد – از سال 2016، شرکت 8 میلیارد دلار به سازندگان پرداخت کرده است. 4 میلیارد دلار از آن تنها در سال 2021 پرداخت شده است.

بازار خدمات سکس آنلاین به اندازه‌ای بزرگ است که تأثیرات تبلیغ‌کنندگان را جبران کند.

در مقایسه، پلتفرم اصلی‌تر درآمدزایی سازندگان Patreon از زمان تأسیس در سال 2013، 3.5 میلیارد دلار به سازندگان پرداخت کرده است. اینطور بیان کنید: OnlyFans در سال 2021 بیشتر از مبلغی که Patreon در تمام وجود شما پرداخت کرده بود، به سازندگان پرداخت کرد. به این دلیل که یک تفاوت اساسی بین مدل‌های تجاری این دو شرکت وجود دارد: یکی فهمیده است که چگونه می‌تواند با وجود فشار شرکت‌های کارت اعتباری از پورنو درآمد کسب کند، در حالی که دیگری به طور کامل صنعت بزرگسالان را رها کرده است.

این اولین باری نیست که توییتر به فکر رفتن به سمت پورن است. طبق گزارشی از The Verge، توییتر در بهار گذشته بر روی پروژه ای برای کسب درآمد از محتوای بزرگسالان کار می کرد که بر اساس محصولات سازنده نه چندان پرسود خود مانند Super Follows ساخته می شد. اما هنگامی که یک تیم امنیتی محصول را تحت فشار قرار دادند، در گزارشی نوشتند که «توئیتر نمی‌تواند به‌دقت استثمار جنسی از کودکان و برهنگی بدون رضایت را در مقیاس تشخیص دهد.» زمانی که ماسک هفته‌ها بعد پیشنهاد خرید خود را داد و کل شرکت را به آشوب کشاند، پروژه به حالت تعلیق درآمد.

توییتر در صورتی که نتواند به اندازه کافی از کاربران در برابر مطالب توهین آمیز محافظت کند، نباید پیشنهادات بزرگسالان خود را گسترش دهد – به علاوه باید با همان بررسی های امنیتی که OnlyFans دارد مطابقت داشته باشد. OnlyFans یک پلتفرم کاملاً 18+ است و برای اینکه سازندگان محتوای خود را آپلود کنند، باید اسنادی را ارسال کنند تا تأیید کنند که همه افراد به تصویر کشیده شده 18+ هستند و رضایت کتبی داده اند.

آیا توییتر می تواند با خیال راحت از پورنو درآمد کسب کند؟

اینجاست که نقشه تیره می شود. آیا ما به توییتر اداره شده توسط ایلان ماسک – یا واقعاً هر تکراری از توییتر – برای فروش اخلاقی محتوای بزرگسالان اعتماد داریم؟ آیا این امکان وجود دارد که توییتر محتوا را به اندازه کافی تعدیل کند تا اطمینان حاصل شود که فقط بزرگسالانی که در این پلتفرم شرکت کرده اند، پورن را ببینند و این پلتفرم به طور ناخواسته به میزبانی یا حتی کسب درآمد از مطالب سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM) منجر نشود؟

یکی از اعضای تیم در Amefist، یک پلتفرم ایمنی دیجیتال برای زنان، گفت: «تویتر کارهای زیادی برای انجام دادن دارد تا اطمینان حاصل کند که آنها از بهترین شیوه‌ها برای تعدیل محتوای خود پیروی می‌کنند که ما پلتفرم‌های بزرگسالان متعلق به زنان را در اختیار داریم.» “قبل از اینکه آنها به سمت محتوای بزرگسالان حرکت کنند، توجه به نحوه تعدیل و مبارزه با گسترش CSAM قبل از اینکه محتوای حساس را بخشی از مدل کسب و کار خود قرار دهند، تغییری تازه‌تر و تأثیرگذارتر خواهد بود.»

قانون فدرال آمریکا نیاز دارد شرکت‌های اینترنتی هر مورد CSAM را که در پلتفرم‌های خود با آن مواجه می‌شوند به مرکز ملی کودکان گمشده و مورد بهره‌کشی (NCMEC) گزارش می‌دهند. در سال 2020 داده های NCMEC این را نشان داد توییتر حدود 65000 گزارش تهیه کرد – در مقایسه، شرکت مادر Pornhub MindGeek 13000 گزارش تهیه کرد.

به نظر می رسد ماسک چندان به ایمنی پلت فرم اهمیت نمی دهد، بنابراین خوش بین بودن سخت است. حتی در دوران پیش از ماسک، توییتر در جلوگیری از انتشار محتوای مضر ناکافی بود. اما اگر بخواهد پول را به سرمایه گذارانش برگرداند و کابوس 44 میلیارد دلاری خود را به رویا تبدیل کند، ممکن است چاره ای نداشته باشد.

اشلی به TechCrunch گفت: «این شوخ طبعی برای من از بین نرفته است که ثروتمندترین مرد جهان به سرعت به پول نیاز دارد و مانند من به کار جنسی روی آورده است. “اگر من فقط هواداران بودم، وحشت می کردم.”

درباره خرید توییتر توسط ایلان ماسک در TechCrunch بیشتر بخوانید