منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آونگ قدرت در حال چرخش به سمت کارفرمایان است، درست است؟ • TechCrunch

آونگ قدرت در حال چرخش به سمت کارفرمایان است، درست است؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آونگ قدرت در حال چرخش به سمت کارفرمایان است، درست است؟ • TechCrunch

اختصارات فنی می تواند قبل از اینکه بهتر شوند، بدتر می شوند – به این معنی که چند ماه آینده پر از شرکت هایی خواهد بود که سعی می کنند در طول این رکود طولانی مدت راه خود را برای بقا طی کنند.

حداقل کارآفرین اینگونه است کلیسای نولان، که به اخراج کارتا در سال 2020 به عنوان مدیر ارشد آن کمک کرد، معتقد است. بر اساس داده‌های layoffs.fyi، تخمین می‌زند که 30000 تا 40000 کارمند فناوری دیگر در سه ماهه اول سال 2023 اخراج خواهند شد – این رقم به دنبال بیش از 100000 اخراج تا کنون در سال 2022 است.

چرچ هفته گذشته در Equity با من صحبت کرد که چگونه تجربه او در دنیای عملیات افراد، چه در Carta و چه در DoorDash، دیدگاه او را در مورد بهترین کتاب اخراج نشان داده است. او همچنین در حال ساخت Continuum است، یک استارتاپ با پشتوانه سرمایه گذاری که به دنبال تطبیق استعدادهای اجرایی با استارتاپ ها برای فرصت های تمام وقت و پاره وقت است. جای تعجب نیست که دیدگاه او برای نیروی کار منعطف‌تر با این واقعیت همخوانی دارد که ده‌ها هزار کارگر در حال حاضر به دنبال کار پس از هجوم اخراج‌های این هفته هستند.

تمام مکالمه من با کلیسا اکنون در هر جایی که پادکست پیدا می کنید به صورت زنده پخش می شود، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید، به آن گوش دهید. در زیر، چهار نکته کلیدی از مصاحبه را آورده‌ایم، از اظهارات کنسرو شده مدیرعامل گرفته تا احساس او در مورد کاهش نیروی کار توییتر.

گفتگو

بیایید در مورد توییتر و مالکیت صحبت کنیم. جک دورسی را دیدیم که چند روز پس از اخراج توییت کرد که او در نهایت مسئول تغییر کارمندان توییتر است. این تأخیر در پاسخ او توجه زیادی را به وجود آورد، که باعث شد به این فکر کنم که آیا وقتی صحبت از اینکه چگونه کارمندان از مدیران عامل انتظار دارند مسئولیت اخراج‌های بزرگ را بر عهده بگیرند، این سطح بالاتر می‌رود؟

طی 12 سال گذشته، آونگ بین کارمندان و کارفرمایان به طور چشمگیری به نفع کارمندان تغییر کرده است. اکنون در نقطه ای هستیم که آونگ در حال چرخش به عقب است. اگر بخواهم پیش بینی کنم که 5 تا 10 سال آینده کجا خواهد رفت، بهترین استعدادها همیشه مورد تقاضا خواهند بود. و من فکر می‌کنم که کارمندان همچنان با پیشروی، قدرت بیشتری در اختیار خواهند داشت. و آنها به یاد خواهند آورد که شرکت ها چگونه این لحظه را اداره می کنند.

در مورد نظر شما در مورد جک، خیلی صریح فکر کردم [his statement] او خیلی ضعیف بود منتظر بود چیزی بگوید؛ مثل دو جمله فرستاد. به عنوان کسی که برای مدت طولانی جک را دنبال کرده و از طرفدارانش بوده ام، فکر می کنم این تعریف رهبری ضعیف است. و من از او انتظار بیشتری دارم. و اگر کارمندی بودم که در آینده برای جک کار می‌کردم، دو بار در مورد آن فکر می‌کردم.