منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • آندرسن هوروویتز از توسعه مترادف مزارع تخمیر حمایت می کند • TechCrunch

آندرسن هوروویتز از توسعه مترادف مزارع تخمیر حمایت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آندرسن هوروویتز از توسعه مترادف مزارع تخمیر حمایت می کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

جهنم، این اتفاق می‌افتد: دسته‌ای از تیم TechCrunch در هواپیما، جت و دیگر جادوهای هواپیماهای پرنده هستند تا در سانفرانسیسکو برای Disrupt به ما بپیوندند. اینکه بگوییم ما هیجان زده هستیم، دست کم گرفتن است. Lauren S برای ما یک راهنمای کاربر برای TechCrunch Disrupt به همراه راهنمای همه پذیرایی‌ها، مهمانی‌ها و سایر فعالیت‌های فوق‌العاده عالی ساخته است. به زودی می بینمت! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

 • کلمه دیگری برای مترادف چیست؟: آیا تا به حال نام “مزرعه تخمیر” را شنیده اید؟ خوب، در حال حاضر شما. کریستین مراحل اولیه Synonym Biotechnologies را با پشتیبان بزرگ Andreessen Horowitz پوشش داد، که در آن شرکت قصد دارد مزارع تخمیری عظیم بسازد تا شرکت های غیردارویی بتوانند محصولات زیستی مانند پروتئین های شیر را به تولید انبوه برسانند.
 • گل رز با نام دیگر: «تبلیغ»، «اسپانسر»، هر چه اسمش را بگذارید، گوگل آن را طوری می‌سازد که وقتی جستجوی تلفن همراه انجام می‌دهید، مطمئناً متوجه می‌شوید که محتوای حمایت‌شده است یا یک نتیجه جستجوی ارگانیک. ایوان باز هم هست.
 • کمی بی پا تر: به ما قول پاها داده بودند، اما حالا ایوان می گوید ممکن است یک سال دیگر طول بکشد تا همه آواتارهای متا پا در Horizon Worlds ظاهر شوند.

استارت آپ ها و VC ها

حتی بزرگترین محل های دفن زباله اندونزی ظرفیت (یا نزدیک به) دارند و دولت هدف بلندپروازانه کاهش 30 درصدی زباله تا سال 2025 را تعیین کرده است. کاترین. Waste4Change یکی از شرکت‌هایی است که می‌خواهد با افزایش نرخ بازیافت و اطمینان از مدیریت بهتر زباله کمک کند. این استارت آپ که در حال حاضر سالانه بیش از 8000 تن زباله را مدیریت می کند، امروز اعلام کرد که 5 میلیون دلار بودجه سری A را با همکاری AC Ventures و PT Barito Mitra Investama جمع آوری کرده است.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

DIY: 5 روشی که استارت‌آپ‌ها می‌توانند مؤلفه‌های موفقیت آمیز را بر OEM ها برنده شوند

آهنگری ماهر در کارگاه خود کار می کند و آهن را در دمای بالا روی سندان خود آهنگری می کند تا قطعه جدیدی ایجاد کند و باعث می شود که جرقه های زیادی در تاریکی به پرواز درآید. استارت آپ های سخت افزاری

اعتبار تصویر: آلن روبیو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

اوری بیشتر می نویسد که بنیانگذاران استارت آپ های سخت افزاری دوران سختی منحصر به فردی دارند. فقط تعداد کمی از سرمایه گذاران فناوری حتی با آنها جلساتی برگزار می کنند و ایجاد خطوط تولید اغلب یک فرآیند نامنظم و حتی پر هرج و مرج است.

شرکت Mohr به جای تکیه بر تیم های فروش و بازاریابی برای ایجاد یک پایگاه مشتری برای استارت آپ های سخت افزاری خود، شروع به ساخت دستگاه هایی کرد که از فناوری شرکت او استفاده می کردند.

Mohr می‌گوید: «هنگامی که در حال ساخت یک استارت‌آپ سخت‌افزاری هستید، عجله کردن فایده‌ای ندارد. در عوض، با ساختن یک نمونه اولیه که می توانید برای نمایش OEM ها از آن استفاده کنید، شروع کنید.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

ربکا خرید خودروی برقی خورشیدی جدید سونو موتورز را دریافت کرد و با ووپی گلدبرگ روبرو شد (تصاویری برای اثبات آن). اگرچه قیمت این وسیله نقلیه مناسب برای خانواده 25000 دلار است، اما ربکا اشاره می کند که فضای داخلی جادارتر از آنچه از بیرون به نظر می رسد است، اما همچنین هیچ جا لیوانی در عقب وجود ندارد که ممکن است برای برخی از خانواده های آمریکایی مناسب نباشد.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

 • اختصارات بیشتر: جگمیت اطلاعات بیشتری در مورد اعلام Momentive Global برای کاهش 11 درصدی نیروی کار وجود دارد. اگر به “چه کسی؟” فکر می کنید، این شرکت مادر SurveyMonkey خواهد بود. شرکت فناوری ارزیابی املاک و مستغلات Clear Capital همچنین کارکنان خود را 27 درصد کاهش می دهد اندرو.
 • پاپ کورن را آماده کنید: Peacock با آزمایش برخی از ویژگی‌های تعاملی جدید که به بینندگان کلیپ‌ها و مصاحبه‌های گسترده‌تری می‌دهد، فرنچایز Real Housewives را به خوکچه هندی خود تبدیل می‌کند. لورن گزارش ها.
 • @من نکن: در همین حال، در توییتر، این شرکت در حال توسعه روشی برای کاربران است تا کنترل کنند چه کسی می تواند آنها را ذکر کند. عایشه.
 • این لوسیون را روی پوست روباتیک خود قرار می دهد: برایان گزارش می دهد که Touchlab که چند ماه پیش برنده رویداد TC Sessions: Robotics pitch-off شد، آزمایش سنسورهای پوست روباتیک خود را در یک بیمارستان آغاز کرده است.
 • زمان، زمان، زمان، ببین چه اتفاقی برای من افتاد: صاحب سایت تجارت الکترونیکی مد شین به دلیل سوء استفاده از نقض اطلاعات در سال 2018 که اطلاعات میلیون ها کاربر را به خطر انداخت، 1.9 میلیون دلار جریمه شد. ریتا نوشتن.