منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش شغلی پیش از راه‌اندازی Emerge Career، استارت‌آپ‌ها و قراردادهای دولتی جدید را به مبلغ 3.2 میلیون دلار می‌آورد • TechCrunch

آموزش شغلی پیش از راه‌اندازی Emerge Career، استارت‌آپ‌ها و قراردادهای دولتی جدید را به مبلغ 3.2 میلیون دلار می‌آورد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش شغلی پیش از راه‌اندازی Emerge Career، استارت‌آپ‌ها و قراردادهای دولتی جدید را به مبلغ 3.2 میلیون دلار می‌آورد • TechCrunch

علیرغم بهترین نیت مربیان، فرصت های آموزشی در حین و پس از حبس هرگز به ویژه گسترده نبوده است. Emerge Career در تلاش است تا آن را تغییر دهد و موفقیت اولیه آن در کار گذاشتن زندانیان به کار، سرمایه گذاری را هم از سوی سرمایه گذاری خطرپذیر و هم از برنامه های دولتی جذب کرده است.

تا اینکه در آگوست بود که Emerge اولین بازی خود را همانطور که از آخرین دسته Y Combinator بیرون آمد، انجام داد، و آن زمان بود که من جاه طلبی ها و رویکرد اولیه آن را فاش کردم. این تیم قبلاً روی Ameelio کار کرده بود که سال‌ها خدمات چت ویدیویی ضعیف و استثمارگرانه را در زندان‌ها لغو کرد، اما موضوع آموزش را نیز آشکار کرد.

امنیت و بودجه محدود در کالج‌های حرفه‌ای و محلی، میزان کمکی را که آنها می‌توانند به افراد در سیستم ارائه دهند را محدود می‌کند، و دوره‌های آموزشی از GEDs تا تجارت اغلب رویکرد “یادگیری از طریق پست” را در زمانی که در زندان هستند یا یک دوره فیزیکی سنتی با معافیت دارند. تغییراتی با سخنرانی‌های ویدیویی مدرن و ساعات اداری منظم برای چت‌های ویدیویی با اعضای هیئت علمی موضوعی خاص رخ می‌دهد.

در ابتدا موضوع صرفاً اخذ گواهینامه رانندگی بود و این امر به بسیاری از زندانیان سابق کمک کرد تا بلافاصله پس از آزادی در بخش اشتغال یافتن کار پیدا کنند. Emerge now همچنین قصد دارد دوره های دستیار پرستاری و دوره های جوشکاری را ارائه دهد، دو زمینه دیگر که کمبود کارگر به این معنی است که کارفرمایان ممکن است در مورد استخدام فردی که اخیراً از زندان آزاد شده اند فکر نکنند.

گبه ساروهاشی از Emerge گفت: “علاوه بر کمبود آشکار نیروی کار و غرامت بالا، این دو شغلی است که افراد عدالت گرا که در زندان ها و مراکز بازگشت مجدد در سراسر کشور ملاقات کردیم، علاقه زیادی نشان دادند.” حمل و نقل با کامیون نقطه شروع هیجان انگیزی بود، اما ما می دانیم که بسیاری از مردم نمی توانند برای مدت طولانی از خانه دور باشند، چه به دلایل شخصی و چه به دلایلی برای ورود مجدد. در نهایت، ما می‌خواهیم برنامه‌های آموزشی را برای افراد از هر طبقه‌ای ارائه کنیم.»

یکی از بنیانگذاران Uzoma Orchingwa گفت که بازخورد از اولین دانش آموزان آنها بسیار مثبت بوده است، و بر یادگیری خودسرانه (چون در صورت راحتی می توان تکه تکه به آن دسترسی داشت)، سرعت آن (هدف این است که از صفر به کار در حدود دو نفر برسیم) بسیار مثبت بوده است. ماه) و حمایت عملی که از مربیان شغلی Emerge دریافت می کنند.

Emerge گزارش می دهد که فارغ التحصیلان این برنامه که زمانی به طور متوسط ​​13 دلار در ساعت در صورت داشتن یک شغل ثابت درآمد داشتند، اکنون به طور متوسط ​​78000 دلار دریافت می کنند. دانش آموزان و مکان های بیشتر

طرح این شرکت مقامات محلی را به خود جلب کرد، اگر امیدوارید وارد موسسات دولتی شوید، قدم خوبی است، و اکنون Emerge یک قرارداد دو ساله 845000 دلاری (با استفاده از بودجه کمک مالی ایالات متحده) با وزارت کار کانکتیکات منعقد کرده است. آنها همچنین چندین نامه قصد دارند، شاید در انتظار نتایج برنامه های دیگر.

این موفقیت اولیه همچنین سرمایه‌گذاری را به همراه داشت: دور اولیه 3.2 میلیون دلاری به رهبری الکسیس اوهانیان 776، با مشارکت SoftBank Opportunity Fund، Y Combinator، Lenny Rachitzky و Michael Seibel.

این پول برای استخدام مهندسان و شروع برنامه های جدید جوشکاری و پرستاری و همچنین گسترش در سه ایالت دیگر استفاده خواهد شد. ساروهاشی گفت که جاه طلبی آنها این است که Emerge Career را به اولین انتخاب برای هر کسی که در کشور محروم است برای به دست آوردن شانس دوم در نیروی کار مدرن تبدیل کند.