منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمازون کمک های مالی خود را به برخی از منکران انتخابات 2020، درست در زمان میان دوره ای از سر می گیرد • TechCrunch

آمازون کمک های مالی خود را به برخی از منکران انتخابات 2020، درست در زمان میان دوره ای از سر می گیرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون کمک های مالی خود را به برخی از منکران انتخابات 2020، درست در زمان میان دوره ای از سر می گیرد • TechCrunch

آمازون بی سر و صدا از وعده خود مبنی بر توقف حمایت از سیاستمدارانی که از تأیید انتخابات 2020 خودداری کردند، عقب نشینی کرد. این شرکت، مانند بسیاری دیگر، اعلام کرد که کمک های مالی به کسانی را که در “تلاش غیرقابل قبول برای تضعیف یک روند دموکراتیک مشروع” شرکت کردند، مسدود خواهد کرد. با این حال، 21 ماه بعد، او آهنگ خود را تغییر داد – درست به موقع برای امتحانات میان ترم.

آمازون ماه گذشته در مجموع 17500 دلار به 9 نماینده که تحت ممنوعیت قبلی خود قرار داشتند، اهدا کرد، همانطور که توسط Judd Legum گزارش شده است، که بسیاری از شرکت های مشابه را با ظلم های قابل تنظیم به آتش نگاه داشته است. لیستی از کسانی که گفته اند یک کار را انجام می دهند و سپس کار دیگری را انجام می دهند را می توانید در اینجا پیدا کنید. سی‌ان‌ان فهرستی جامع‌تر اما کمتر به‌روز از شرکت‌ها و ادعاهای آنها دارد.

در میان شرکت‌های فناوری (طبق فهرست Legum) که به مخالفان گواهینامه Elector یا PACهایی که پس از اعلام عدم حمایت از آنها کمک مالی کرده‌اند، می‌توان به AT&T (600,000 دلار)، اینتل (98,000 دلار)، اوراکل (55,000 دلار) و Verizon (183,000 دلار) اشاره کرد. ممکن است سهم آمازون در مقایسه با آنها بسیار ناچیز به نظر برسد، اما مطمئناً آنها احتمالاً تازه شروع کرده اند.

نکته خنده دار در مورد این توضیح آنها از یک بیانیه است:

… [The suspension] قرار نیست دائمی باشد بیش از 21 ماه از آن تعلیق می گذرد و مانند تعدادی از شرکت ها، اعطای به برخی از اعضا را از سر گرفته ایم.

همانطور که هر کودکی می تواند اشاره کند، برای آنها مجازاتی نیست که از سیاستمداران “به طور نامحدود” وجوه خود را صرفاً برای تامین آن در زمان میان دوره ای تامین کنند. به هر حال 21 ماه پیش پول همین جا می رفت.

قطعا اکثر از براندازان دموکراسی که آمازون قبلاً علیه آنها سرزنش کرده بود، هنوز توسط شرکتی که ما می‌شناسیم پولی دریافت نمی‌کنند، و در حالی که نباید اجازه دهیم کامل دشمن خوبی باشد، نمی‌توانیم این معکوس را بدون تردید رها کنیم. به هر حال، آنهایی که شرکت تصمیم به تقویت آنها گرفت، علناً از مواضع خود چشم پوشی نکردند. آمازون توضیح نداده است که آیا به دست 147 قانونگذار جمهوری خواه که موقتاً آن را ممنوع کرده است یا خیر، یا خیر. آیا پاسخ‌های (ظاهراً محرمانه) این ۹ نماینده تنها پاسخ‌هایی بود که پشیمانی کافی را نشان داد؟ می توان فکر کرد که معکوس کردن چنین موضع استدلالی قوی سزاوار توضیح واقعی است.

من از آمازون پرسیدم که چرا دقیقاً این اعضا مورد عفو قرار گرفتند، اما این شرکت پاسخ مناسبی ارائه نکرد و فقط بخشی از بیانیه خود را که به سیاستمدارانی که با آنها “موافق” می دهد، بازنویسی کرد. من یک نظر دقیق تر را دعوت کردم.

می‌توان ارزیابی مجدد این تعلیق‌ها را پس از انتخابات میان‌دوره‌ای متصور شد – در نهایت، این بهترین راه برای هر سیاستمداری است که حمایت خود را از روند دموکراتیک به طور علنی نشان دهد. اگر آمازون و دیگران بگویند که در حال از سرگیری یا ارزیابی مجدد کمک های مالی هستند، ممکن است باعث نارضایتی شود، اما در نهایت این یک رویکرد منطقی است.