منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمازون کاتالوگ موسیقی را از 2 میلیون به 100 میلیون آهنگ برای مشترکین Prime گسترش می دهد • TechCrunch

آمازون کاتالوگ موسیقی را از 2 میلیون به 100 میلیون آهنگ برای مشترکین Prime گسترش می دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون کاتالوگ موسیقی را از 2 میلیون به 100 میلیون آهنگ برای مشترکین Prime گسترش می دهد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

بحث این است بر در سرمقاله درباره اینکه آیا مردم مایلند ماهیانه بین 8 تا 20 دلار برای چک آبی توییتر خود بپردازند یا خیر. نظر الکس به خصوص تند بود… “من واقعاً حوصله ای برای تامین مالی پروژه غرور شما ندارم.” کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

استارت آپ ها و VC ها

TouchBistro، یک پلتفرم مدیریت رستوران مبتنی بر iPad، 110 میلیون دلار بودجه رشد را از Francisco Partners برای تسریع رشد، گسترش خط تولید خود و انجام برخی خریدهای استراتژیک تضمین کرده است. کریستین گزارش ها.

این برای برخی قافیه های هوشمندانه چگونه است:

برای استهلاک آماده شوید: تورم می تواند مخارج مالیاتی تحقیق و توسعه را ویران کند

آب از سوراخ های یک سطل می ریزد

اعتبار تصویر: فانتزی/ویر/کوربیس (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

دولت فدرال ایالات متحده برای چندین دهه اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه ارائه کرده است، اما تغییر بزرگی که قرار است امسال اتفاق بیفتد، استارتاپ ها را در همه جا تحت تاثیر قرار خواهد داد.

به گفته اندرو لیهی، وکیل مالیاتی، قبلاً هزینه‌های تحقیق و توسعه می‌توانست از قبل هزینه شود، اما اکنون «این هزینه‌ها باید طی 5 سال در مورد تحقیقات داخلی و 15 سال برای تحقیقات خارجی مستهلک شوند».

از آنجایی که بسیاری از استارت‌آپ‌ها «بیشتر هزینه‌های تحقیق و توسعه خود را در سال اول فعالیت خود متحمل می‌شوند»، بسیاری می‌توانند «معادل یک عمر» را برای جبران این هزینه‌ها منتظر بمانند.

تورم بالا، تلاش‌ها برای کاهش الزامات استهلاک را متوقف کرده است، بنابراین لیهی چند تاکتیکی را به اشتراک می‌گذارد که شرکت‌ها می‌توانند «برای آماده شدن برای احتمال اجرایی شدن این قانون» استفاده کنند.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

مثل همیشه، همه اخباری را در توییتر داریم که برای پست کردن مناسب است. قول می دهیم امروز آن را به حداقل برسانیم زیرا اخبار خارق العاده دیگری برای به اشتراک گذاشتن وجود دارد. با این حال، ما می خواهیم توجه داشته باشیم که ایلان ماسک دوست دارد روند فکری خود را در قالب توییت در حال حاضر توسعه دهد، بنابراین اخبار با باد تغییر می کند.

این چیزی است که امروز باید بدانید: ماسک همچنان در مورد برنامه‌های خود برای Twitter Blue و مقالات خبری بدون آگهی صحبت می‌کند. ایوان)، در حالی که آماندا مدیر ارشد مشتریان این شرکت، سارا پرسونت را اعلام می کند که امروز استعفا داد. با توجه به اینکه او هفته گذشته توییت مثبتی در مورد صحبت با ماسک منتشر کرد، این حرکت کاملاً شگفت‌آور است. در همین حال، در ماستودون، چیزهایی در حال رخ دادن است، سارا نوشتن.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: