منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمازون می گوید که OEM ها تلویزیون های هوشمند خود را به دلیل «نگرانی هایی که گوگل تلافی خواهد کرد» نمی سازند • TechCrunch

آمازون می گوید که OEM ها تلویزیون های هوشمند خود را به دلیل «نگرانی هایی که گوگل تلافی خواهد کرد» نمی سازند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون می گوید که OEM ها تلویزیون های هوشمند خود را به دلیل «نگرانی هایی که گوگل تلافی خواهد کرد» نمی سازند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

کریستین در سالن فرودگاه و هاج در گوشه یک نیمکت کافه نشسته اند، در حالی که تیم TechCrunch امروز بعد از Disrupt در حال حمل و نقل است. ما قبلاً دلتنگ بهترین دوستانمان در محل کار (💯) و دست تکان دادن (به صورت استعاری) هستیم. و به معنای واقعی کلمه) از فراوانی معجزات این هفته. از کرانچ روزانه لذت ببرید و هفته آینده شما را می بینیم!

اوه، و می دانیم که دیروز به این موضوع اشاره کردیم، اما یک چیز خوب باید تکرار شود: تبریک بزرگ به Minerva Lithium و برد 100000 دلاری Startup Battlefield! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • دارای: مانیش برخی اخبار از آمازون حاکی از آن است که برخی از فروشندگان سخت افزار به دلیل ترس از تلافی گوگل، تصمیم به انعقاد قراردادهای مشارکت تلویزیونی با غول تحویل کالا ندارند.
  • برای افزایش قیمت آماده شوید: YouTube Premium قصد دارد قیمت‌ها را – در برخی موارد 5 دلار – برای طرح‌های اشتراک در کشورهای بیشتری از جمله ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و آرژانتین افزایش دهد. ایوان گزارش ها.
  • آنچه که بالا می رود باید پایین بیاید: یکی دیگر از همکار شگفت انگیز ما مانیشکه گزارش می دهد که سهام شرکت لجستیک هند پس از گزارش یک گزارش رشد کمتر از ستاره، به “پایین ترین زمان” سقوط کرده است.

استارت آپ ها و VC ها

دریموند گرین، برنده دو مدال طلای المپیک و بسکتبالیست حرفه‌ای گلدن استیت وریرز، می‌گوید که با سرمایه‌گذاران برجسته‌ای که در حوزه فناوری فعالیت می‌کنند، کار می‌کند. این یک راز بزرگ نبود – گرین از لحاظ تاریخی در مورد سرمایه‌گذاری‌های خود مانند SmileDirectClub بسیار علنی بوده است – اما تا قبل از TechCrunch Disrupt، او قبلاً شرکای سرمایه‌گذاری خود را نام نبرده بود، و همچنین به طور مشخص نشان نداده بود که قصد ندارد شروع به کار کند. خود یک صندوق کایل گزارش ها. می توانید کل چت دریموند (از جمله چند مکالمه جالب در مورد این ویدیو که در اطراف پخش می شود) را با برایان.

زمانی که پارکر کنراد ریپلینگ را در سال 2016 تاسیس کرد، شرکت منابع انسانی در ابتدا بر فرآیند استخدام متمرکز شد. از آن زمان به بعد تکامل یافته است مری ان گزارش ها. دیروز، در TechCrunch Disrupt، ریپلینگ از آنچه کنراد به عنوان “بزرگترین راه اندازی” حرفه خود توصیف کرد – محصول جدید حقوق و دستمزد جهانی آن را پرده برداری کرد.

شما تمرین را می دانید – پنج مورد دیگر، آنها را بشمار! نه، جدی، آنها را بشمار. امروز خیلی خسته ایم و شاید اشتباه می کردیم.

سوفی عزیز: چگونه می توانم یک استارت آپ راه اندازی کنم در حالی که OPT هستم؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین به پیچ و خم، که یک پرچم آمریکا در مرکز دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

سوفی عزیز

من یک دانشجوی بین المللی در ایالات متحده با وضعیت F-1 هستم. من در ماه مه با مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر فارغ التحصیل خواهم شد و قصد دارم برای OPT درخواست کنم. من می خواهم یک استارت آپ راه اندازی کنم.

آیا می توانم این کار را با OPT انجام دهم؟ بعد از OPT چه گزینه هایی برای ادامه رشد شرکتم خواهم داشت؟

– بنیانگذار رویایی

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

شرکتی که تقریبا همه چیز دارد چطور؟ خوب، گوگل فکر نمی کند که همه چیز را در مورد حضور خود در هند در اختیار داشته باشد، و چند کلمه انتخابی برای برخی از تنظیم کننده های این کشور دارد. در پاسخ به جریمه 162 میلیون دلاری دیروز، گوگل به قانون‌گذاران رقابت هند پاسخ داد و گفت که این دستور “شکست بزرگی برای مصرف کنندگان و مشاغل هندی” است و “خطرات امنیتی جدی را برای هندی‌هایی که به امنیت اندروید متکی هستند” ایجاد می‌کند. مانیش باز هم هست.

این تیکه آبدار…💩 که دیروز رسید رو هم نمیتونیم نادیده بگیریم. از آنجایی که به نظر می رسد معامله ایلان ماسک برای خرید توییتر اکنون به پایان خود نزدیک شده است. تیلور گزارش‌ها حاکی از آن است که اخراج‌ها در این غول رسانه‌های اجتماعی ممکن است بیشتر از حد انتظار باشد. او می‌نویسد که اخراج‌ها در توییتر می‌تواند به 75 درصد برسد. برای کسانی که در خانه حساب می کنند، این حدود 5600 نفر است. باحال نیست

ما چهار مورد دیگر برای شما داریم: