منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمازون سایت مقایسه بیمه بریتانیا را راه اندازی کرد • TechCrunch

آمازون سایت مقایسه بیمه بریتانیا را راه اندازی کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون سایت مقایسه بیمه بریتانیا را راه اندازی کرد • TechCrunch

آمازون سایت مقایسه بیمه بریتانیا را راه اندازی کرد • TechCrunch

آمازون امروز یک سایت مقایسه بیمه در بریتانیا راه اندازی کرده است تا بیمه خانه را بفروشد. غول تجارت الکترونیک برای راه اندازی با سه ارائه دهنده – Ageas UK، Co-op و LV + General Insurance – همکاری کرده است که در سال آینده تعداد بیشتری ارائه می شود.

این شرکت گفت این فروشگاه از امروز در وب در دسترس مشتریان منتخب قرار خواهد گرفت و تا پایان سال بر روی اپلیکیشن موبایل آمازون انگلستان راه اندازی خواهد شد.

مشتریان می توانند پرسشنامه ای در مورد نیازهای خود، نوع ملک و امکانات موجود برای دریافت قیمت از ارائه دهندگان بیمه پر کنند. سپس کاربران می توانند پیشنهادات مختلف را با رتبه بندی های دیگران مقایسه کنند تا بهترین طرح را انتخاب کنند. آمازون یک تجربه پرداخت را برای بیمه در پورتال ارائه می دهد – درست مانند سایر کالاهای مصرفی. این امر باعث کاهش فروش خواهد شد، اما هیچ اطلاعاتی در مورد نرخ کمیسیون ذکر نشده است.

آمازون سایت مقایسه بیمه بریتانیا را راه اندازی کرد • TechCrunch

اعتبار تصویر: آمازون

با این پیشنهاد جدید، این شرکت به طور مستقیم با سایر خدمات مقایسه بیمه ای مانند Moneysupermarket، Uswitch و GoCompare رقابت خواهد کرد.

خرید آنلاین بیمه خانه یک تجربه اثبات شده است و هدف ما فراتر از انتظارات مشتری در مورد فروشگاه بیمه آمازون است. جاناتان فیفس، مدیر کل محصولات پرداخت اروپایی آمازون در بیانیه‌ای گفت: این راه‌اندازی اولیه فقط آغاز است – ما به نوآوری و بهبودها ادامه خواهیم داد، همه با هدف خوشحال کردن مشتریان و ارائه راحت‌ترین تجربه خرید ممکن.

این شرکت تجارت الکترونیک با شریک خود Acko بیمه خودرو را در هند می فروشد. بنابراین ممکن است در آینده به سایر دسته های بیمه در بریتانیا گسترش یابد. آمازون در حال حاضر محصولات مالی مانند کارت های اعتباری و Buy Now Pay Later و پرداخت اقساطی با Barclays دارد.

این خبر پس از راه اندازی شرکت بیمه Lemonde مستقر در نیویورک در اوایل ماه جاری در بریتانیا منتشر شد. سرمایه گذاران در بخش بیمه بر این باورند که در حالی که به دست آوردن ارزش گذاری بالا در شرایط فعلی دشوار است، این بخش “به دور از مرگ” است.

آمازون در سه ماهه دوم سال 2022 7 درصد رشد سالیانه را ثبت کرد و درآمدی معادل 121.2 میلیارد دلار در سه ماهه دوم سال 2022 به ثبت رساند که از انتظارات 113.1 میلیارد دلاری وال استریت پیشی گرفت. اما از آنجایی که این شرکت 2 میلیارد دلار ضرر نیز گزارش کرده است، با پیشنهادات جدیدی مانند بیمه به دنبال کاهش آن خواهد بود.