منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمازون جزئیات اجرای Matter برای دستگاه های الکسا • TechCrunch

آمازون جزئیات اجرای Matter برای دستگاه های الکسا • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون جزئیات اجرای Matter برای دستگاه های الکسا • TechCrunch

ما هنوز در مراحل اولیه هستیم، اما تا کنون Matter ثابت کرده است که یک همکاری نسبتا صلح آمیز بین بزرگترین رقبا در لوازم الکترونیکی مصرفی است. اپل، سامسونگ و گوگل از جمله کسانی هستند که برنامه های خود را برای اتخاذ استاندارد جهانی خانه هوشمند پس از راه اندازی اخیر آن شرح دادند.

امروزه، آمازون بینشی از رویکرد خود ارائه می دهد. این شرکت صبح امروز در پستی اشاره کرد که 30 دستگاه Echo و Eero قرار است این استاندارد را بپذیرند که نشان دهنده حدود 100 میلیون دستگاه (جذب) در سراسر جهان است.

این شرکت راه اندازی را با 17 دستگاه آمازون (شامل اکو، سوئیچ ها و لامپ ها) آغاز می کند که با راه اندازی مبتنی بر اندروید شروع می شود. این برای ماه آینده برنامه ریزی شده است، با در دسترس بودن iOS و پشتیبانی از دستگاه های Eero آن در اوایل سال 2023.

این شرکت همچنین از فرصت استفاده کرد و Works with Alexa (WWA) برای دستگاه‌های Matter را به عنوان تلاشی مداوم برای اطمینان از سازگاری بین دستگاه‌ها اعلام کرد. آمازون یادداشت می کند:

به عنوان بخشی از الزامات WWA برای Matter، دستگاه‌ها باید دارای گواهینامه Matter توسط CSA باشند، که، اگر قبلاً به آن نرسیده باشند، می‌توانند به موازات فرآیند صدور گواهینامه WWA اجرا شوند و کیفیت نوار بالایی را که مشتریان به آن متکی هستند حفظ کنند. برای دستگاه‌های فعلی Works With دارای گواهی الکسا که به‌روزرسانی‌های هوایی را برای پشتیبانی از Matter دریافت می‌کنند و گواهینامه Matter را دریافت می‌کنند، ما نیازی به تأیید مجدد آن دستگاه‌ها نداریم.

این شرکت همچنین با سامسونگ همکاری کرد تا راه اندازی دستگاه مشتری را با استفاده از Alexa یا SmartThings ساده کند. اینجا دوباره آمازون است:

این همکاری بر اساس APIهای الکسا آتی ساخته شده است و امکان راه‌اندازی ساده چند ادمین دو طرفه و اشتراک‌گذاری اعتبار Thread را برای دستگاه‌های Matter فراهم می‌کند. این APIهای مبتنی بر ابر طراحی شده‌اند تا فناوری پیچیده را در پس‌زمینه ناپدید کنند، و به مشتریان این امکان را می‌دهند که بدون زحمت دستگاه‌های Matter را به خدمات دلخواه خود اضافه کنند و به وعده Matter برای ساده‌سازی خانه هوشمند مشتریانمان عمل کنند.