منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمازون تریلرهای رایگان فیلم، محتوای سبک زندگی، نکات برجسته ورزشی و موارد دیگر را به Fire TV اضافه می کند • TechCrunch

آمازون تریلرهای رایگان فیلم، محتوای سبک زندگی، نکات برجسته ورزشی و موارد دیگر را به Fire TV اضافه می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون تریلرهای رایگان فیلم، محتوای سبک زندگی، نکات برجسته ورزشی و موارد دیگر را به Fire TV اضافه می کند • TechCrunch

آمازون تریلرهای رایگان فیلم، محتوای سبک زندگی، نکات برجسته ورزشی و موارد دیگر را به Fire TV اضافه می کند • TechCrunch

آمازون دیروز اعلام کرد که کاربران Fire TV در ایالات متحده اکنون می توانند هزاران ساعت اخبار ورزشی رایگان، محتوای تبلیغاتی، آشپزی و سفر، و همچنین تریلرهای فیلم و تلویزیون را از IMDb تماشا کنند. برای تماشای ویدیوها نیازی به دانلود، هزینه یا اشتراک نیست.

محتوای رایگان جدید را می‌توانید در سه ردیف جدید اختصاصی در برگه‌های صفحه اصلی پیدا کنید تا کاربران بتوانند بدون هزینه اضافی مرور کنند. ردیف ها با عنوان اخبار ورزشی و نکات برجسته، تریلرهای پرطرفدار و غذا و آشپزی هستند. کاربران همچنین می توانند نوار جستجو را برای یافتن یک کاشی رایگان با دسترسی به ردیف یا یک کاشی ورزشی که دارای ردیف اخبار ورزشی و نکات برجسته است، انتخاب کنند.

در ردیف اخبار ورزشی و نکات برجسته، بینندگان می‌توانند از پوشش ورزشی رایگان NBC Sports، FOX Sports، MLB، CBS Sports HQ، Sports Illustrated، NASCAR، Sportswire، Stadium، ACC Digital Networks و PAC-12 لذت ببرند. در حالی که کاربران برای تماشای کامل رویدادهای ورزشی زنده باید در Prime Video مشترک شوند، بینندگان می توانند کلیپ ها، اخبار و نکات برجسته تیم های مورد علاقه خود را تماشا کنند.

علاوه بر این، از 7 اکتبر، Fire TV به طرفداران لیگ برتر بیسبال (MLB) نکات برجسته سری جهانی مانند خلاصه بازی های MLB، مجموعه های هایلایت، نمایشنامه هایی که باید حتما ببینید و موارد دیگر را ارائه می دهد.

ردیف جدید پرده‌های پرطرفدار Fire TV شامل تریلرهای رایگان IMDb برای محبوب‌ترین نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی است. برای کسانی که نمی دانند، IMDb منبع سرگرمی متعلق به آمازون است.

علاقه‌مندان به غذا می‌توانند برای پخش برنامه‌های آشپزی رایگان و سریال‌های سفر با غذا از کانال‌هایی مانند America’s Test Kitchen، GoTraveler، و 5-Minute Recipes به ردیف غذا و آشپزی بروند.

شارلوت مینز، مدیر تبلیغات، کسب درآمد و مشارکت Fire TV در بیانیه‌ای گفت: «از زمان راه‌اندازی اپلیکیشن خبری آمازون در Fire TV در سال ۲۰۱۹، ما از مشتریان خود شنیده‌ایم که محتوای رایگان و به راحتی برای آنها چقدر مهم است. . در واقع، تا حدی به لطف محتوایی مانند این، تعامل با محتوای پخش تلویزیونی رایگان (FAST) با پشتیبانی از تبلیغات در Fire TV امسال بیش از 50 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

با ادامه افزایش قیمت اشتراک استریم، بینندگان بیشتری به سمت محتوای رایگان و با پشتیبانی از تبلیغات جذب می‌شوند. به‌روزرسانی جدید Fire TV احتمالاً در بین کاربران محبوب خواهد بود.

در سال 2020، Amazon Fire TV یک تب Free را در رابط معرفی کرد که کشف 20000 فیلم و برنامه تلویزیونی رایگان را برای کاربران آسان‌تر کرد.