منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آلوم اوبر 9.7 میلیون دلار برای مهار دعواهای مالی بین والدین مشترک برنده شد • TechCrunch

آلوم اوبر 9.7 میلیون دلار برای مهار دعواهای مالی بین والدین مشترک برنده شد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آلوم اوبر 9.7 میلیون دلار برای مهار دعواهای مالی بین والدین مشترک برنده شد • TechCrunch

اگر پدر و مادر هستید، یکی از سخت‌ترین چیزها در مورد طلاق این است که با همسر سابق خود در مورد مسائل مالی مربوط به فرزندانتان برخورد کنید.

و با توجه به گزارش 2015، تنها 50.2٪ از کل 13.6 میلیون والدین تحت سرپرستی در ایالات متحده موافقت نامه های حمایت از کودک رسمی یا غیر رسمی داشتند. حتی در این موارد، بیشتر توافق‌نامه‌ها هزینه‌های فراتر از موارد ضروری، مانند صورت‌حساب‌های پزشکی و فعالیت‌های فوق برنامه، از جمله موارد دیگر را پوشش نمی‌دهند.

این بدان معنی است که والدین مطلقه در نهایت با بحث های زیادی در مورد اینکه چه کسی برای چه چیزی، چگونه و چه زمانی هزینه می پردازد، مواجه می شوند. وقتی پدر و مادر هستید، مسائل مالی حتی در دوستانه ترین طلاق ها نیز مشکل است.

خود دختر والدین مطلقه ژاکلین رم Onward را در سال 2020 با هدف کمک به والدین مطلقه و جدا شده برای مدیریت راحت تر هزینه های مشترک خود تأسیس کرد. رم که قبلاً راه‌اندازی محصولات جدید در Uber و Blue Apron را رهبری می‌کرد، گفت که این برنامه را نه تنها با هدف کاهش سردرد والدین، بلکه کمک به کاهش استرس در کل خانواده ایجاد کرده است. همانطور که او شخصاً می تواند تأیید کند، کودکان نیز از گیر افتادن در این وسط رنج می برند، در حالی که والدین آنها بر سر پول دعوا می کنند.

امروز، رو به جلو – که قبلا Ensemble نامیده می شد – 9.7 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A به رهبری TTV Capital مستقر در آتلانتا برای پیشبرد ماموریت خود جمع آوری کرده است. Lerer Hippeau، Citi Ventures، Correlation Ventures و Gingerbread Capital نیز در تامین مالی شرکت کردند. این استارت آپ مستقر در لس آنجلس قبلا 3 میلیون دلار بودجه اولیه را جذب کرد در مارس 2021

از آن زمان، Onward تعدادی ویژگی جدید، از جمله توانایی بازپرداخت پرداخت‌ها به والدین دیگرتان از طریق پلتفرم، پرداخت‌های جزئی، و امکان ردیابی سایر هزینه‌های غیرمرتبط با فرزند، مانند وام مسکن مشترک یا قبوض تلفن، را راه‌اندازی کرده است.

برای مثال، یکی دیگر از والدین ممکن است کودکی را با هزینه 120 دلار نزد دندانپزشک برده باشد. آنها می توانند یک عکس از رسید آپلود کنند و یکی دیگر از والدین برای مشاهده تمام جزئیات هزینه اعلانی دریافت می کند. این دو می توانند، در صورت نیاز، از طریق برنامه مذاکره کنند و هزینه ها را با ارتباط با ارائه دهندگان پرداخت مانند Venmo یا Zelle از طریق پلتفرم Onward تسویه کنند.

رم می گوید که این شرکت با نزدیک به 100000 نصب رشد قابل توجهی داشته است. تا به حال، Onward به عنوان یک ابزار بازاریابی، از جمله استفاده از TikTok به عنوان یک پلتفرم، به رسانه های اجتماعی متکی بوده است. رم گفت که با مشارکت با اینفلوئنسرهایی که والدین مشترک هستند، این استارتاپ توانسته است آگاهی را نسبت به پیشنهاد خود افزایش دهد.

جلوتر از درآمد باقی می ماند. به گفته رم، این شرکت قصد دارد از اوایل سال آینده از طریق “بسته ای” از محصولات مالی جدید، از جمله کارت های اعتباری مرتبط، کسب درآمد را آغاز کند. در ادامه، Onward ممکن است یک مدل اشتراک پولی نیز بسازد.

آلوم اوبر 9.7 میلیون دلار برای مهار دعواهای مالی بین والدین مشترک برنده شد • TechCrunch

اعتبار تصویر: رو به جلو

رم گفت که گنجاندن شفافیت در پلتفرم نیز یک اولویت است.

او به TechCrunch گفت: “بسیار اوقات، مردان می گویند که شفافیت بزرگترین نقطه درد آنها است – آنها ممکن است باور کنند که این هزینه ها قانونی است یا خیر.” “در برنامه ما، آنها می توانند رسیدها را مشاهده کنند، و در نهایت با کارت های ما، آنها می توانند از طریق شخص ثالث تایید کنند که هر تراکنش کجا انجام شده است.”

سرمایه جدید آینده به سمت ساخت این محصولات خواهد رفت، آزمایش اضافی کانال های بازاریابی جدید و افزایش 10 نفری کارکنان فعلی

در حالی که تعدادی از شرکت‌های فین‌تک در فضای وسیع‌تر خانواده فناوری مانند Greenlight، Step و Acorns وجود دارند، رم معتقد است کهدر فضای سبز این بازار.

او گفت: “50 میلیون نفر از والدین مشترک در ایالات متحده وجود دارند و آنها بازار بزرگ و عظیمی را نشان می دهند که هنوز از آن استفاده نمی شود.” در مورد اینکه چگونه، رم حدس می‌زند که «ممکن است به عنوان یک بازار کمی جذاب‌تر دیده شود، یا کسانی که آن را پشت سر گذاشته‌اند کمتر احتمال دارد که یک شرکت راه‌اندازی کنند».

TTV Capital سرمایه گذاری خود را در Onward دو برابر کرده است و شریک مارک جانسون این برنامه را “در سادگی درخشان” توصیف می کند.

Jaclyn و تیمش واقعاً به صحبت‌های والدین با استفاده از برنامه گوش دادند – و با معرفی بهبودها و ویژگی‌های جدید بر اساس نیازهای آنها فراتر رفتند.» او از طریق ایمیل نوشت. “ما مفتخریم که از Onward حمایت می کنیم، زیرا آنها در حال توسعه هستند تا به والدین بیشتری کمک کنند تا به راحتی موقعیت های مالی منحصر به فرد خود را طی کنند.”